antradienis, liepos 5 d.
7 Zodiako ženklai, mėgstantys teisti kitus
Gražina Vasiliauskienė
123rf.com
Kritika

Kai kurie žmonės mano, kad turi teisę kritikuoti kitus, nes patys sau aukštai iškėlė kartelę.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė – subjektyviausias ženklas iš visų, bet ji yra linkusi save smerkti ir kritikuoti lygiai taip pat kaip kitus. Jos gyvenimo standartai, kuriuos nustato sau ir kitiems, yra labai aukšti. Jais Mergelė pasmerkia pati save pralaimėjimui.

Niekas nėra tobulas, todėl, nepaisant visų pastangų ir dėmesio smulkmenoms, kuriomis garsėja Mergelė, ji nėra ideali. Ji piešia savo galvoje vaizdą, kaip viskas turi būti, bet to neužtenka, kad taip būtų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės mėgsta kalbėti apie žmones – ir už nugaros, ir tiesiai į akis. Jos mano, kad susikoncentravusios į kitų žmonių nesėkmes, jos nematys savo trūkumų ir klaidų.

Tuščios apkalbos gali būti įdomios, bet jos kenkia žmonėms. Neigiami komentarai neduoda jokios naudos. Dėl jų apkalbėtojas atrodo niekingai. Svarstyklės nesupranta, kad paskalos, kurios joms atrodo nekaltos, iš tiesų yra šiurkščios ir neteisingos.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis mėgsta smerkti kitus, nes pats žvelgia į gyvenimą ir žmonių elgseną neigiamai. Jo pesimizmas stiprina jo kritišką charakterį.

Ožiaragis stengiasi atrodyti šaltakraujis ir nerūpestingas, kad apsaugotų save nuo skausmo. Jam nepatinka, kai jį kritikuoja, todėl jis stengiasi aplenkti kitus ir išvengti to visokiais būdais, pavyzdžiui, dirbdamas ilgiau už kirtus arba nuolat rungtyniaudamas.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai mėgsta būti socialūs, todėl nereikia stebėtis, kad jie būna linkę vertinti žmones, su kuriais bendrauja. Jeigu jūs draugaujate su nemaloniu ir triukšmingu asmeniu, tai Dvyniai pasmerks jus dėl draugo elgesio.

Senas posakis: „Pasakyk, kas tavo draugas, ir aš pasakysiu, kas tu esi“ Dvynių atžvilgiu yra labai aktualus. Jūs negalite atsakyti už tai, ką daro ar galvoja jūsų draugas, bet Dvyniai mano, kad jūsų draugo charakteris atspindi jus pačius.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas negali neišsakyti kritikos, nes yra įsitikinęs, kad kitų nuomonė, kuris skiriasi nuo jo, yra klaidinga. Avinas užsispyręs ir visada jaučiasi teisus. Jeigu kažkas nesutinka su juo, vadinasi, jis klysta.

Avinui pritrūksta laiko pagalvoti, kodėl kitas žmogus laikosi kitos nuomonės ir kas ją suformavo. Avinas yra pernelyg karštas ir impulsyvus, todėl jam sunku susikoncentruoti į tokius dalykus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys yra labai jautrus ir leidžia sau smerkti kitus, kad apsaugotų save nuo išdavysčių ir įžeidimų. Jis gali būti nepaprastai emocingas. Kad pajustų palengvėjimą nuo savo jausmų, jis ima kritikuoti kitus.

Vėžys nenori pasirodyti grubus ar žiaurus, bet jeigu buvusio partnerio kritika palengvins jo kančia, tai jis ja užsiims.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas nekenčia melagių ir yra įsitikinęs, kad žmonės meluoja net tada, kai sako tiesą. Būtent todėl jis yra toks ciniškas ir kritiškas.

Skorpionas stumia žmones į nesėkmes, tuo bandydamas įrodyti savo tiesą. Žmogus, kuris mato jumyse tik blogiausias savybe, jums tikrai nepatiks. Jis mano, kad jo polinkis teisti kitus, daro jį stipresnį ir padeda kontroliuoti situaciją, bet iš tikrųjų tai parodo, koks jis yra jautrus ir pažeidžiamas.

2022 01 26 12:34
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt