antradienis, liepos 5 d.
8 galimos moters vienatvės priežastys
Alfa.lt
Pixabay
Vieniša

Šiame straipsnyje aprašomos 8 moters vienatvės priežastys: 5 psichologinės ir 3 fiziologinės ir pateikiamos rekomendacijos, ką daryti kiekvienu atveju. Žinoma, tų vienatvės priežasčių gali būti ir daugiau, bet šios laikomos populiariausiomis.

Penkios psichologinės vienatvės priežastys

Pirmoji priežastis – baimė. Ji gali svyruoti nuo įprastos atsakomybės baimės iki paslėptų baimių, užgimusių dar vaikystėje. Moteris gali nesąmoningai bijoti motinystės, jei mama ja nesirūpino arba tėtis nevertino mamos. Pirmas dalykas, ką reikia padaryti, norint to atsikratyti – surasti ir atpažinti tai savyje.

Antroji psichologinė priežastis – nuoskauda. Jai būdingas labai nemalonus, paslapčia moterų laimę iš vidaus ėdantis efektas. Nuoskauda klastingai laiko dėmesio vertus vyrųus per atstumą. Ką daryti? Prisiminti arba suprasti, kas išprovokavo šį jausmą. O tada gali taip atsitikti, kad būsena, kai dėl savo nesėkmių kaltinate kitą žmogų, transformuosis į nuostabų išsilaisvinimo nuo nereikalingos naštos jausmą.

Trečioji priežastis – skausmas. Artimųjų netektis, sudužusios viltys, išdavystė – visa tai sieloje palieka žaizdų ir užrakina širdį naujam jausmui. Niekas nepasikeis, jei nieko nedarysite ir pasyviai lauksite. Žengti žingsnį skausmo linkui – tai pripažinti jo teisę egzistuoti. Be skausmo nebūtų galimybės įvertinti priešingo jausmo – džiaugsmo. Jaustis saugiai – tik viena laimės pusė. Kita pusė – išmokti būti neapsaugotai ir atvirai skausmui.

Ketvirtas priežastis – pavydas. Pavydėdami kitiems, nepastebime mažų savo gyvenimo užuominų, kurios mums nurodo kelią į laimę. Pavydas klastingas: užsimaskavęs gražia pasipiktinimo, netinkamų kitų žmonių poelgių smerkimo kauke, jis slepia savo tikrąjį veidą ir trukdo siekti savo tikslų. Situacijoje su pavydu reikėtų atidžiau įsižiūrėti į pavydo objektą: galbūt jis gali išmokyti ko nors, kas išsklaidys beviltiškumo miglą?

Penktoji priežastis – banalus egoizmas. Niekas nenori būti nemylimas. Įskaitant jūsų būsimą vyrą! Uždavusios sau klausimą, ar mylite pačią save, galite padaryti sukrečiantį atradimą ir atrasti savyje naujų savybių. Svarbiausia – nepersistengti ir neįsmukti į savęs kaltinimą. Mylėti save privaloma, tačiau atskirti egoizmą nuo meilės yra dar svarbiau..

Trys fiziologinės vienatvės priežastys

Pilka ar nepatraukli išvaizda dažnai skatina moterį vertinti save ne iš pačios geriausios pusės. Paslaptis paprasta: tai nesvarbu. Vienam vyrui ši moteris patraukli, o kitam gali būti visiškai neįdomi. Būtų keista, jei didelis svoris ar kreivos kojos paliks už šeimyninės laimės borto moterį, turinčią tyrą sielą ir dvasinius turtus, kurių už jokius pinigus nenusipirksi.

Antrasis fiziologinis faktas – liga. Nebūtinai liga bus pastebima kitiems, tačiau savo ligos pasekmes žinanti moteris bijo atsiverti santykiams. Mokslo požiūriu, liga neateina šiaip sau. Žmogus, kuris išmoksta gyventi su savo našta, galiausiai jos atsikrato ir įgyja žymiai daugiau, nei turėjo anksčiau.

Trečioji fiziologinė priežastis – alergija. Dažniausiai alergija vyriškam kvapui. Tiesą sakant, nors ji pasireiškia fiziologinėje plotmėje, tikrasis tokios reakcijos į vyrus šaltinis slypi giliau ir dirbti su juo nėra lengva. Tačiau išeitis visada yra. Atsikračius, galbūt su gero psichologo pagalba, vidinių demonų, galima visiškai išgydyti ne tik sielą, bet ir kūną. Galima ir tiesiog privaloma būti laimingai, nepriklausomai nuo jokių aplinkos veiksnių ir savo pačios trūkumų.

Seimairnamai.eu

2022 04 15 17:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt