penktadienis, rugsėjo 17 d.
8 „tylių nugalėtojų“ bruožai
Alfa.lt

Kai kurie žmonės sugeba pasiekti neįtikėtinų laimėjimų ir keičia kitų gyvenimą į gera. Tačiau, praeidami gatvėje pro juos, jūs niekada neatspėsite, kad jie yra tokie ypatingi. Skirtingai nuo populiarių gyvenimo būdo mokytojų ir tinklaraštininkų, „tylūs nugalėtojai“ nešaukia apie savo laimėjimus ant kiekvieno kampo.

Panagrinėkite tipiškas savybes, kurios jiems būdingos.

1. Jie supranta, kad negali būti asai visuose dalykuose

Svaiginanti karjera, įdomus socialinis gyvenimas, sąmoninga tėvystė, meilė ir laimė santykiuose – tokie žmonės puikiai suvokia, kad mažai kam pavyksta būti sėkmingiems visose sferose iškart.

Skirdami visas jėgas karjerai, jie supranta, kad jų asmeninis gyvenimas veikiausiai dėl to nukentės, ir būna morališkai tam pasiruošę. Sėkmė jų sąmonėje aiškiai susieta su būtinybe kažko atsižadėti.

2. Jie nesistengia atrodyti nugalėtojais

Pirmiausia dėl to, kad tai vargina – visos tos nesibaigiančios kalbos, interviu, dalyvavimas renginiuose ir televizijos laidose. Savo laiką ir energiją tokie žmonės leidžia naudingai. Jie sako, kad laimė mėgsta tylą. Tokių žmonių sėkmė taip pat mėgsta tylą.

3. Jie dažniau klausinėja, nei atsakinėja patys

Daug šnekėti ir išsakyti savo autoritetingą nuomonę jiems dažniausiai būna paprasčiausiai nuobodu. Be to, taip vargu ar pavyktų ko nors pasimokyti. Kur kas įdomiau ir naudingiau klausinėti, sužinoti kažką naujo, gauti peno apmąstymams ir impulsų naujoms idėjoms (toms, kurios ir nulems „tylią pergalę“).

4. Jie nemenkina kitų žmonių nuopelnų

Veikiau atvirkščiai: patys jie nemėgsta būti dėmesio centre ir leidžia kitiems rinkti aplodismentus, taip pat sulaukti dėmesio ir pagyrų. Su jais labai malonu dirbti, todėl kiti stengiasi atsidurti su jais vienoje komandoje.

5. Jie nebijo pasijuokti iš savęs

„Tylūs nugalėtojai“ puikiai supranta, kad visada būti ant žirgo paprasčiausiai neįmanoma. Jie nebijo nukristi ir susitepti, lengvai prisipažįsta klydę. Tai padeda jiems ištirpdyti ledus santykiuose su kitais žmonėmis, o tai yra labai vertinga.

6. Jie nesipuikuoja tuo, kas pabrėžia jų sėkmę

Užsiėmimo verslu stažas, banko sąskaitos dydis, darbuotojų skaičius, investicijų kiekis – tikėtina, kad viso to niekada nesužinosite iš pokalbio su „tyliuoju nugalėtoju“. Jo tikslas – ir toliau įdėti širdį į savo darbą, juk anksčiau ar vėliau iš to kas nors išeis.

7. Jie rengiasi visai paprastai

Toks žmogus vargu ar išsiskirs iš minios. Pirmiausia dėl to, kad jis to nenori. „Tylūs nugalėtojai“ paprastai nevilki ryškių ar pabrėžtinai brangių drabužių. Iš jų aprangos neįmanoma spręsti apie jų pajamų dydį. Jiems nereikia statuso atributų, prabangaus laikrodžio, kad sužinotų laiką, jie turi telefoną.

8.  Jie vengia viešumo

Šlovė jiems – baisus košmaras. Jie nė už ką neišmainys jos į savo galimybę ramiai išeiti iš namų apsipirkti ar žaisti su vaikais aikštelėje. Jiems patinka jų tylus, ramus, paprastas gyvenimas.

Tai kodėl jie yra tokie sėkmingi?

Surasti atsakymą į šį klausimą nėra lengva jau vien dėl to, kad šie žmonės visaip vengia viešumo, neduoda interviu apie tai, kas lėmė jų sėkmę. Bet galima spėti, jog sėkmės paslaptis ta, kad jiems labiau patinka dirbti savo darbą, nei sulaukti pripažinimo. Jiems iš tikrųjų svarbu ir įdomu tai, kuo jie užsiima. To verta iš jų pasimokyti.

Sėkmė – juk ne visuomenės dėmesys, o sugebėjimas dirbti savo darbą iš širdies ir su įdomumu. Elgdamiesi taip, „tylieji nugalėtojai“ kasdien po truputį keičia pasaulį į gera, paprastai to nė nepastebėdami.

Parengta pagal „Psychologies“.
2021 05 04 08:43
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt