penktadienis, rugsėjo 18 d.
9 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie lengvai įsimylinčias merginas
tiesa.com
Pixabay.com

Lengvai įsimylinčios merginos nėra tokios naivios, kaip atrodo. Jos supranta, kad dar viena jų meilė iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti tokia pat trumpalaikė kaip ankstesnioji. Tačiau jos turi teisę mėgautis tuo auksiniu laiku, kai naujas jausmas dar tik įsižiebia ir įteikia pirmąsias emocines dovanas.

1. Taip, jos žino, kad naujos meilės žavesys gali priversti jas žvelgti į pasaulį pro rožinius akinius. Nors jos tiki meile iš pirmo žvilgsnio (ar iš pirmo pokalbio), tai dar nereiškia, kad jos yra kvailos ir naivios. Jos net pasirengusios sutikti, kad dar nepakankamai gerai pažįsta tą žmogų. Na ir kas? Tėvai apskritai nepažįsta savo naujagimių, o vis tiek juos myli. Kad ir kaip baigsis tie santykiai, jausmai dabar yra tikri.

2. Net jeigu viskas baigsis blogai, tai nereiškia, kad neverta buvo prasidėti. Juk jūs neatsisakysite atostogų kelionės tik dėl to, kad paskui vis tiek teks sugrįžti namo?

3. Kam visi tie perspėjimai? Dabar ji laiminga, ir jos dienos yra kupinos džiaugsmo bei malonumo.

4. Bijote, kad ji išsiskirs su šiuo vyru ir kentės? Tada ir namų augintinių neverta įsigyti, nes jie mirs ir jūs verksite. Ir filmo „Titanikas“ nereikėjo žiūrėti, juk buvo aiški jo liūdna pabaiga. Ir apskritai, kaip sakoma, jei neturite tetos, tai jos nenunuodys kaimynas.

5. Kam dar apskritai verta švaistyti laiką, jėgas ir nervus, jeigu ne meilei?

6. Ji ir nelaukia, kad visi jos draugai būtinai pamils jos dar vieną išrinktąjį. Ji puikiai supranta, kad vieniems simpatiškesnis atrodė tas vaikinas, su kuriuo susitikinėjo užpernai, kitiems – pernykštis.

7. Meilė nebūtinai turi baigtis vestuvėmis, pulku vaikų ir svajonių namo statyba. Romanas, kuris trunka porą mėnesių, gali tapti svarbiausiu jos gyvenime. Santykių vertę nulemia ne jų trukmė, o emocinis intensyvumas ir pėdsakai, kuriuos jie palieka gyvenime.

8. Niekada iš anksto negalite žinoti, ką pamilsite ir kaip ilgai mylėsite. Jūsų meile gali tapti atsitiktinis pažįstamas iš kompanijos, su kuria visą naktį linksmai šnekučiavotės virtuvėje. Arba vyras, su kuriuo susipažinote vasaros kavinėje ir praleidote tik vieną naktį, bet jis buvo toks švelnus ir pagarbus, kad privertė jus tapti labiau pasitikinčia savimi, negu buvote anksčiau. Arba tas, su kuriuo susitikote tik porą trejetą kartų, bet jau neįsivaizduojate gyvenimo be jo. Todėl šis jausmas gali išnykti netikėtai, kaip atsirado, bet meilė yra nuostabi savaime.

9. Kartais jūs atspėjate sakydami įsimylėjusiai merginai, kad ji apsiriko. 15-metė mergaitė, kuriai nusišypsojo simpatiškas ledų pardavėjas, gali ilgai nepamiršti jo saulėtos šypsenos ir atsitiktinio pirštų prisilietimo, kai padavė ledus. Taip, galbūt tuo metu tai nebuvo tikra meilė. Tik nesakykite jai: „Mes juk įspėjome!“ Ji turi pati tuo įsitikinti.

2019 07 08 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt