antradienis, birželio 22 d.
Adele tėvas M. Evansas mirė nuo vėžio: kodėl dainininkė su juo nebendravo?
Alfa.lt

Dainininkės Adele tėvo mirtis po dviejų dešimtmečių nesantaikos galėtų būti apdainuota vienoje iš atlikėjos baladžių, kuri ją išgarsino. Dailymail skelbia, kad garsenybė su tėvu nebendravo ir finansiškai jo nepalaikė.

Dainininkė neseniai atšventė 33-iąjį gimtadienį savo 8,5 mln. svarų vertės name Holivude, tuo tarpu jos tėvas Markas Evansas, kuris mirė būdamas 57 metų amžiaus, gyveno namelyje priekaboje netoli South Wales. Jis buvo susvetimėjęs su dukra Adele ir jos broliu Cameronu. M. Evansas kovojo su vėžiu nuo 2013 m.

Dainininkė neslėpė sudėtingų santykių su tėvu. 2017 m. „Grammy“ apdovanojimų scenoje Adele sakė, kad jo nemyli.

Jie niekada nesusitaikė, nors Markas kartais teigdavo, kad santykiai pagerėjo. Nepaisydama pakartotinių viešų prašymų ir žarnyno vėžio diagnozės paviešinimo, dainininkė nenusileido.

Šaltiniai teigė, kad Adele tėvo mirtį laiko kaip „išlaisvinimą“.

Adele įsiuto, kai jos tėvas teigė, kad ji paveldėjo gražų balsą iš jo ir jos mamos. Markas tikėjo, kad jis buvo didžiausias muzikinis įkvėpimas.

Vieno interviu metu M. Evansas pasakojo, kad dainininkė greičiausiai nebuvo laiminga asmeniniame gyvenime, nes jai trūko tėvo autoriteto, ir to ji negalėjo atleisti.

„Aš nebuvau šalia, kai turėjau būti, ir gailiuosi to kiekvieną sekundę iki šiol“, – viename interviu sakė M. Evansas.

M. Evansas teigė, kad jis turėjo ypatingą vaidmenį Adele raidoje.

„Aš gulėdavau kiekvieną naktį kartu su ja (kai buvo kūdikis) ir klausydavau savo mėgstamiausios muzikos: Ellos Fitzgerald, Louiso Armstrongo, Bobo Dylano ir Ninos Simone.

Naktį po nakties aš leisdavau šią muziką. Tikiu, kad tai turėjo įtakos Adele muzikai“, – pasakojo M. Evansas.

Atlikėjos mama Penny buvo 18 metų, kai gimė Adele, Markas buvo 25 metų. Ji ir M. Evansas bandė išlaikyti romantiškus santykius, tačiau nepavyko. Kai Adele buvo 3 metai, jie išsiskyrė.

Adele tėvas pripažino, kad su dainininke neturėjo jokio kontakto nuo 1999 m., kai jai buvo 11 metų.

2021 05 12 20:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt