trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Aiškiaregės: 3 Zodiako ženklai, gebantys nuspėti ateitį
Alfa.lt

Ar pastebėjote, kad kai kurios moterys geba nuspėti ateitį? Neskubėkite jų vadinti raganomis – jos yra apdovanotos ypatingai stipria intuicija, tad nenustebkite, kad jų pranašystės neretai išsipildo. Astrologai įvardijo 3 Zodiako ženklus, kurie geba pranašauti ateit. Galbūt tarp jų atpažinsite ir save?

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Moterys, gimusios po Mergelės ženklu, visuomet analizuoja pokalbius ir pastebi net ir menkiausias detales. Šio ženklo atstovės ryžtasi spėti ateitį tik tais atvejais, jei yra įsitikinusios savo teisumu, taigi, nieko keisto, kad jų pranašystės išsipildo.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono ženklo atstovės pasižymi ypatingai stipria intuicija, todėl jų ateities spėjimai dažniausiai pasitvirtina. Jos puikiai jaučia kitus žmones, todėl gali nuspėti jų tolimesnius veiksmus.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Nors gali atrodyti, kad Žuvų prognozės yra tiesiog neįtikėtinos, tačiau dar didesnę nuostabą kelia tai, kad Žuvų spėjimai dažniausiai pasitvirtina. Jos pačios jau nesistebi, kad pasižymi tokiais sugebėjimais, tačiau kitiems tai daro tikrai didelį įspūdį. Jei Žuvų prognozės neišsipildo, tai reiškia, kad reikia dar šiek tiek palaukti.

2020 09 16 16:16
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt