penktadienis, liepos 1 d.
Aistros proveržiai: 5 Zodiako ženklai atsidurs ant meilės bangos ankstyvą pavasarį
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Meilė

Skaisčiai šviečianti pavasario saulė išsklaido niūrias žmonių nuotaikas. Prasidėjo puikiausias metas pasivaikščiojimams, flirtui ir romantiškiems pasimatymams. Kai kurie Zodiako ženklai netrukus sugebės įsimylėti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Kovo pradžioje Žuvis stipriai veiks Jupiteris – laimės planeta.. Jis perkels jas į ramybės, susitaikymų ir atradimų būseną, taip pat suteiks galimybę užmegzti naujus meilės santykius.

Ilgą laiką vyravusi liūdna, verksminga Žuvų nuotaika pasikeis ir taps džiugia bei saulėta. Sielą užplūs meilė.

Žuvų, kurios jau turi partnerį, įsiviešpataus harmonija ir supratimas, todėl bus galimybė meilę pakelti į aukštesnį lygį.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai turėtų atidžiau pažvelgti į juos supančią aplinką. Galbūt jų slaptas gerbėjas pats neišdrįs žengti rimto žingsnio, kad užmegztų ryšį su jumis. Tačiau Dvynius šiuo metu stipriai veikianti planeta Merkurijus suves juos su šiuo asmeniu, paskatins atkreipti dėmesį ir suprasti, kad tai yra tas asmuo, kurio jie seniai ieškojo.

Susituokusiems Dvyniams nederėtų blaškytis, verčiau reikėtų pasistengti rasti daugiau laiko savo partneriui, parodyti jam meilę ir švelnumą, kitaip jie rizikuos viską prarasti.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Mėnulio veikiantys Vėžiai sugeba meistriškai slepia savo jautrumą ir jausmingumą, prisidengdami išorinės ramybės kauke.

Šį pavasarį Vėžio ženklo sutiks moterį, kuri atitiks jo vidinį idealą. Galbūt jie jau pažinojo vienas kitą, bet dabar Vėžys sugebės pažvelgti į ją kitomis akimis.

Šio Zodiako ženklo moterims pavasaris bus palankus metas naujoms pažintims. Didelė tikimybė, kad jos sutiks dėmesio vertą, rimtą džentelmeną, kuris gana greitai užsimins apie santuoką.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės kaip ir Dvynių valdančioji planeta yra Merkurijus. Šio Zodiako ženklo atstovai turėtų būti atsargūs rinkdamiesi partnerį, jie gali smarkiai apsigauti ir nusivilti.

Mergelė lengvai įsitrauks į aistringą romaną. Įsimylėjusi nelaisvą arba netinkamą žmogų, ji patirs skaudžių pasekmių, tačiau tai bus reikšminga patirtis ir gera pamoka jai..

Šeimą sukūrusių šio Zodiako ženklo atstovų ir tų, kurie dar tik pradeda artimus santykius, laukia laimingas laikotarpis, kupinas sielos ramybės ir harmonijos.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui atėjo laikas padaryti pertrauką savo karjeros siekiuose ir apsidairyti aplinkui. Per savo padėties visuomenėje ir pinigų vaikymąsi jis nebemato, kad gyvenime yra ir kitų, kur kas nuostabesnių ir vertingesnių dalykų. Jam atėjo laikas spindėti ir mylėti.

Jam pasitaikys galimybė išvykti į trumpą kelionę, kurios metu, pamiršęs savo kasdienius darbus, atkreips dėmesį į kitus žmones ir viename jų atras sau artimą sielą..

Šilti susitikimai, dovanos ir romantika – štai kas laukia Ožiaragio laukia, jei pagaliau leis sau atitrūkti nuo įnirtingo karjeros siekimo ir įsileisti į savo gyvenimą naują žmogų.

Susituokęs Ožiaragis sustiprins savo santuoką ir gal net sulauks geros žinios ar galės džiaugtis šeimą papildžiusiu nauju nariu: mielu augintiniu ar kūdikiu.

2022 03 03 11:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt