antradienis, liepos 5 d.
Amžinai nepatenkinti: kurie Zodiako ženklai dažniausiai skundžiasi gyvenimu
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Nepatenkintas

Nors skųstis gyvenimu nėra geriausia strategija, daug kas mėgsta retkarčiais šiek tiek padejuoti. Astrologai nurodo, kurie Zodiako ženklai pernelyg dažnai išreiškia savo nepasitenkinimą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Šio Vandens stichijos ženklo atstovai yra labai emocingi žmonės. Kartais jie nebepajėgia kontroliuoti savo išgyvenimų ir veiksmų, tramdyti negerų jausmų. Tačiau dėl to nereikėtų pykti ant Vėžio. Taip jis išreiškia pasitikėjimą žmogumi ir nori apsivalyti nuo neigiamų emocijų pertekliaus. Skundai jam yra savotiška iškrovos psichoterapija. Vėžys dažnai piktinasi dėl kitų nesupratingumo ir neteisybės.

Šio Zodiako ženklo atstovai yra atsakingi už emocijų ir namų sferą, mėgsta saugumą. Jei Vėžiui to trūksta arba jis dar nesukūrė savo jaukaus lizdelio, tai vos tik išėjęs iš komforto zonos jis gali pradėti niurzgėti dėl gyvenimo. Verta paminėti ir tai, kad šio Zodiako ženklo atstovai sugeba užjausti kitą žmogų ir duoti gerų patarimų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui labai svarbūs artimi žmonės, todėl jis nenori kaltinti jų dėl savo sunkumų ir gadinti jiems nervų. Tačiau kai kas nors nepasiseka arba vyksta ne pagal jo planą, Skorpionas negali tramdyti neigiamų emocijų ir pradeda skųstis jį ribojančia situacija ir nesėkmėmis, kurios jį užgriuvo. . Tačiau turime prisiminti, kad Skorpionas yra vienas iš ryžtingiausių ir aršiausių Zodiako ženklų. Jis nesugaiš per daug laiko verkšlenimams ir sugalvos veiksmų planą, kaip išeiti iš šios nemalonios situacijos.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Paprastai žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, būna linksmi ir gana pozityvūs. Jie mėgsta bendrauti, bet, kai jiems nesiseka, jie gali peržengti visas padorumo ribas ir ilgai kankinti kitus savo negatyviomis šnekomis. Žinoma, Šaulys tai darys savo nevaržomu stiliumi Jis negailės grubių žodžių ir negalvos apie galimas pasekmes, aršiai gins savo požiūrį ir neklausys prieštaravimų. Kai šio Zodiako ženklo atstovai negali realizuoti savo ambicijų arba žlunga jų toli siekiantys planai, jie nevengia skųstis savo nesėkmėmis visiems aplinkiniams. Neretai jie taip susilaukia pagalbos arba randa būdą, kaip išspręsti bent dalį problemų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu į pasaulį ir įvykius žiūri visiškai kitaip. Paprastai jie būna uždari ir nepriklausomi individualistai. Kai jiems pradeda trūkti bendravimo su žmonėmis, jie skundų metodu bei savo išskirtiniu požiūriu į aplinką stengiasi patraukti į save kitų dėmesį, paskatinti juos atsiverti. Dėl savo gilių žinių ir supratimo apie šio pasaulio principus Vandenio ženklo atstovai tikrai gali įžvelgti ir suprasti daugiau už kitus. Tačiau jų skundai dėl valdžios daromų klaidų, žmonių neišmanymo, nesugebėjimo spręsti visuomeninių problemų paprastai būna nevaisingi ir tik skleidžia aplinkui pesimizmą Jei susiduriate su tokiu negatyviai nusiteikusiu Vandeniu, verta palaukti, kol jis šiek tiek atvės, ir pabandyti kartu su juo rasti racionalesnį sprendimą.

2022 04 21 11:43
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt