pirmadienis, liepos 13 d.
Anglijos ligoninės namo išsiunčia vis dar sergančius pacientus
tiesa.com

Naujausia nepriklausoma ataskaita atskleidė, kad Anglijos ligoninės pacientus išrašo per anksti. Namo siunčiami vis dar ligoti ir dėl savo būklės išsigandę ligoniai.Tokia išvada pateikta išnagrinėjus 211 praėjusiais metais gautų skundų dėl NHS veiklos.

Ataskaitos duomenimis, kai kurie labiausiai pažeidžiami, ligoti pacientai, įskaitant senukus ir fiziškai silpnus pagyvenusius žmones, iš medikų priežiūros namo buvo išsiunčiami per anksti, vis dar nesugebėdami patys pasirūpinti savo gerove ir saugumu.

Tarp nagrinėtų atvejų pasitaikė sutrikusi 80-ties metų senolė, kurią gydytojai pakartotinai siuntė į tuščius, šaltus namus, kuriuose nebuvo maisto. Senutė grąžinta į ligoninę tik tuomet, kai jos kaimynai nuvyko kartu ir iškėlė skandalą.

Kitu atveju 90-metė močiutė mirė ant savo anūkės rankų vos kelios valandos po to, kai be tinkamos apžiūros buvo išsiųsta namo iš greitosios pagalbos skyriaus, - skelbė bbc.co.uk.

Ekspertų teigimu, dėl prastos komunikacijos, koordinavimo ir planavimo tarp socialinės priežiūros ir sveikatos skyrių, pažeidžiamas pacientų saugumas bei orumas.

NHS teigimu, į ataskaitos išvadas yra žvelgiama rimtai, o sistema yra nuolatos gerinama.

2016 05 11 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt