šeštadienis, liepos 4 d.
Apsiplikiusiam pyragu – tūkstantinė kompensacija
tiesa.com

Vietos valdžios institucijos moka tūkstantines kompensacijas susižeidusiems darbe. Kai kurie iš jų gavo išmokas už tai, kad patys sau ant krūtinės užsipylė karšta skystą desertą ar susižeidė žaisdami vaikų žaidimų aikštelėse.

Dailymail.co.uk skelbė, jog per pastaruosius penkerius metus rajonų tarybos išmokėjo £101 mln. kompensacijų darbe nukentėjusiems žmonėms. Kompensacijas gavo daugiau nei 8800 valstybinio sektoriaus darbuotojų. Dar tūkstančių ieškiniai buvo atmesti, įskaitant ir mokytoją, norėjusią gauti kompensaciją už darbe nulūžusį nagą.

Nors dalis skundų yra pagrįsti, Tarybos patenkina ir visiškai absurdiškus prašymus. Pavyzdžiui, maisto vagonėlio darbuotojas gavo £2680 kompensacija už tai, kad apsitaškė verdančiu uogienės desertu. Taip pat taryba sumokėjo £4200 teismo išlaidų.

Padavėja iš Sunderlando gavo £1500 kompensaciją, nes nusidegino pirštą iš mikrobangės imdama karštą padažą. Valytoja, dirbanti Poole‘o miesto mokykloje, sau į akį įsitėškė tualeto baliklio ir už tai jai išmokėta £1000, kai, šios bylos teismo išlaidos kainavo £2383.

Mokesčių mokėtojų aljanso vadovas Andy Silvesteris įsitikinęs, kad „kompensacijų sistema tapo beprotiška“. „Nepadorios sumos už juokingus skundus reiškia vieną iš dviejų: arba Tarybos nesugeba sukurti saugios darbo aplinkos, arba jos skuba sumokėti kuo greičiau net ir akivaizdžiai meluojantiems darbuotojams“, - kalbėjo mokesčių mokėtojų gynėjas.

2014 10 31 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt