trečiadienis, rugpjūčio 12 d.
Ar ir tu – revizorius?
tiesa.com

Šis žodis mums pirmiausia kelia asociacijų su buhalterija, verslu ir pan. Revizorius – tai asmuo, darantis patikrinimą – reviziją.

Bet ar žinote, kad nemaža dalis vyrų „dirba“ revizoriais ir asmeniniame gyvenime? Juk tuos, kurie dažnai tikrina savo mylimąsias (ar netgi šiaip pažįstamas merginas ar moteris) taip pat besąlygiškai galime vadinti revizoriais.

Neretas vyras nori įsitikinti, ar jo moteris jam ištikima, ar rodo jam dėmesį ir pan. Lyg ir pateisinamos priežastys, sakysite? Ir vis dėlto ši vyrų kategorija, moterų akimis, nėra labai gerbtina. Juk bet koks patikrinimas – tai lyg būtinybė padidinti pasitikėjimą. O nepasitikėjimas visada žeidžia.

Ir dar: yra kategorija vyrų (beje, ir merginų...), kurie tik apsimeta „revizoriais“. Kodėl? Ogi todėl, kad tai vienas iš paprasčiausių būdų pasiekti savanaudiškų tikslų.

Štai gana dažna situacija. Ne vienas vaikinai mėgsta štai taip prisidengti „revizoriaus“ vaidmeniu norėdamas įrodymų, kad mergina jį myli.

„Tu manęs nemyli. Jei mylėtum, tu... (mane pabučiuotum, norėtum su manim pasimylėti ir pan.)“

Be abejo, mergina vienaip ar kitaip stengiasi įrodyti mylimajam savo meilę. Dažnai prasideda ginčai, netgi kivirčai, kuriuos neretai laimi vaikinas, o mergina vėliau gailisi dėl savo poelgio...

Dažnos ir kitokios situacijos. Vaikinas, kuriam jokie metodai nepadėjo nusitempti merginos į lovą, praradęs bet kokią viltį jai pareiškia, jog jis ją paprasčiausiai... tikrino.

„Aš tik norėjau tave patikrinti ir įsitikinti, kad tu padori mergina.“

Šioje situacijoje vaikinas leidžia suprasti merginai, kad, pirmiausia, seksas jo nedomina, ir jo elgesio nereikėtų priimti už gryną pinigą. Jis stengiasi pakeisti juo nusivylusios (ar netgi įsižeidusios) merginos nuomonę. Kam jam to reikia? Dažniausiai jis taip siekia išsaugoti savo vyrišką orumą, ypač – jei turi bendrų pažįstamų ratą.

Tiesa, vaikinai, būkite budrūs, nes merginos irgi dažnai naudoja apsimestinės „revizorės“ vaidmenį, tik jos tikslai paprastai būna kiek kitokie. Juk ne vienam teko girdėti: „Tu manęs nemyli! Jei mylėtum, tikrai nupirktum... važiuotume... mane vestum...“ ir pan.

Vis dėlto psichologai pataria į tokias „kontrolines“ situacijas nereaguoti neadekvačiai. Tiek vyrai, tiek moterys neretai dirbtinai nekuria šių situacijų – jas savaime padiktuoja jų EGO. Na, jie tiesiog egoistai...

Kai meilė tikra, tiek vyrui, tiek moteriai rūpės ne patikros, o, svarbiausia – kad būtų gera abiem.

2016 08 06 08:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt