sekmadienis, kovo 7 d.
Astrologė įvardijo pamokas, kurias išmoksime 2021-aisiais
Alfa.lt

Gyvenimas kiekvieną iš mūsų verčia mokytis nuolat. Tačiau šiemet bus tokių pamokų, kurios bus skirtos visiems. Sužinokite, kokios tos pamokos.

Gebėjimas susivaldyti bus labai naudingas 2021-aisiais metais. Astrologė Alena Nikolskaja įvardijo tris pamokas, kurių mus išmokys šie metai. Pasak specialistės, verta tinkamai pasiruošti ateičiai, kad netektų klysti ir mokytis iš savo klaidų.

Pirmoji pamoka daugumai žmonių bus planavimas.

„Turite susikurti ilgalaikį planą ir pasilikti sau galimybę lanksčiai koreguoti jį pagal aplinkybes. Metų pradžioje pagalvokite, ką norėtumėte pasiekti jų viduryje ir pabaigoje. Pasvarstykite, kas bus su jumis po dvejų ar trejų metų. Sudarykite planą dabar, užrašykite viską, ką norite nuveikti šiais metais.“

Astrologė pabrėžia, kad absoliučiai visi 2021-aisiais metais turės išmokti būti lankstūs. Juk bet kokia situacija gali būti nekontroliuojama. Net kruopščiausias planas gali žlugti susiklosčius netinkamoms aplinkybėms. Štai kodėl reikia lankstumo, sugebėjimo laviruoti tarp problemų ir kurti naujas galimybes.

Astrologė rekomenduoja vystyti pasitikėjimą ir pastabumą. Verta parodyti nuolankumą. Jei nepavyksta išvengti nuostolių, tada reikia išlikti ramiam ir susitaikyti su situacija.

„Paprasčiausiai reikia pasitikėti aplinkiniu pasauliu ir Visata. Šiais metais daug kas išnyks iš jūsų gyvenimo. Jei laikysitės to įsikibęs iš visų jėgų, gyvenimas ir likimas jus nubaus. Paleiskite situaciją. Pažvelkite iš šalies, pagalvokite, kokius pranašumus jums dabar suteikia naujoji situacija,“ – ragina Nikolskaja.

Pasak astrologės, dabartinėmis sąlygomis daugelis atras savyje ypatingų sugebėjimų. Jums reikia užmegzti ryšį su Visata ir įsiklausyti į savo vidinį balsą. 

2021 01 27 10:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt