pirmadienis, kovo 1 d.
Astrologė įvardijo sėkmingiausius 2021 metų mėnesius kiekvienam Zodiako ženklui
Alfa.lt

Astrologė Anna Androsova įsitikinusi, kad 2021 metai bus daug lengvesni, nei 2020-ieji. Ir nors situacija pasaulyje stabilizuojasi ir atsiranda naujų galimybių, daugelis Zodiako ženklų gali nepasiekti to, apie ką svajojo. Kuriais mėnesiais sėkmė tiesiog plauks į jūsų rankas, o kada teks sunkiai dirbti?

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinai galės atsipalaiduoti po sunkių 2020 metų. Jie norės, kad viskas, ko jie nori, atsirastų savaime, tačiau taip būna labai retai. Norėdami įgyvendinti savo svajones, turite sunkiai dirbti. Palankiausi Avinui mėnesiai bus vasaris, balandis, birželis ir gruodis, liepą ir spalį – geriau būti atsargiam.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Naujaisiais metais Jautis turės išmokti būti ramesnis. Jo laukia daugybė sukrėtimų, todėl verta pagalvoti apie nervų sistemos stiprinimą: užsiimti joga ar pradėti medituoti. Nepaisant to, finansiniu požiūriu metai bus labai sėkmingi.

Sėkmingiausi mėnesiai bus gegužė, rugsėjis ir gruodis. Sausio antroje pusėje, vasario, rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais neturėtumėte priimti svarbių sprendimų ir rizikuoti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

2021 metais Dvyniai džiaugsis gyvenimu. Jiems tai bus lengvas ir laimingas laikas. Jei jie parodys šiek tiek atkaklumo, jie gali pasiekti neįtikėtinų karjeros aukštumų. Tinkamas laikas veikti yra sausis, balandis ir spalis. Neverta veikti kovo, birželio ir gruodžio mėnesiais.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

2021 m. Vėžio gyvenimas gali radikaliai pasikeisti:. Nutrauksite kenksmingus santykius, pakeisite nemylimą darbą, nutrauksite nereikalingus ryšius. Šie metai jiems bus paskutinis proveržis po nemalonių 2020 metų.

Sėkmingiausi bus kovas, gegužės antroji pusė, birželis ir lapkritis. Balandžio ir rugsėjo mėnesiais tapkite atidesni ir atsargesni.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Naujaisiais metais Liūtui nebus lengva. Jam bus skiriamas ypatingas dėmesys ir tai tik pridės dar daugiau streso. Tačiau neabejojama, kad šio Zodiako ženklo atstovai susitvarkys su visais sunkumais. Balandis ir gruodis bus tinkamas laikas, o vasarį, gegužę, rugpjūtį ir lapkritį geriau sulėtinti tempą.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

2021 metais Mergelė gali atsipalaiduoti, tai yra jai sėkmingas laikas. Apskritai, metai prabėgs ramiai ir be sukrėtimų, o jei bus kokių netikėtumų, jie bus itin teigiami. Palankiausi mėnesiai bus sausio ir gegužės mėnesiai, nepalankiausi – kovas ir rugsėjis.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės gali pakeisti savo socialinę padėtį: susituokti, praturtėti, sulaukti didelio impulso. Svarbiausia Svarstyklėms įrodyti sau, kitaip galite praleisti visas galimybes. Laimingiausi Svarstyklėms mėnesiai bus vasaris, birželis ir spalis, gruodžio mėnesį geriau nerizikuoti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui šie metai bus kupini pakilimų ir nuosmukių. Viskas priklausys tik nuo Zodiako ženklų išvaizdos. 2021 m. Skorpionas sužinos, kaip jis gali įrodyti savp pajėgumą sunkiose situacijose. Tačiau bus ir teigiamų aspektų.

Galimas reikšmingas pajamų augimas ir karjeros plėtra. Skorpioną sėkmė lydės kovo ir liepos mėnesiais, verta tikėti savimi vasario, gegužės ir rugpjūčio mėnesiais.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Naujus metus Šaulys praleis lengvai. Jo laukia daug bendravimo, kelionių, darbo ir įdomių projektų. Žvaigždės palaikys šio Zodiako ženklo atstovus vasario, balandžio, rugpjūčio ir spalio mėnesiais. Kovas ir birželis bus sunkūs mėnesiai.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiams 2021 m. bus pasirengimų metas ateities pasiekimams. Jų laukia nauji atradimai, pasiekimai ir perspektyvos, tačiau jiems reikia pasiruošti. Aktyviai galite veikti sausio, kovo ir rugsėjo mėnesiais, o tempą sulėtinti siūloma balandį ir liepą.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Reikšmingi metai bus Vandeniui. Šio Zodiako ženklo atstovai sėkmės ir daug dėmesio sulauks tiek iš svarbių, tiek iš pavydžių žmonių. Palankūs mėnesiai bus sausis, vasaris, balandis, birželis, spalis, gruodis. Būkite atsargūs gegužę, rugpjūtį ir lapkritį!

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvims 2021 metai bus įsibėgėjimo metai prieš 2022-ųjų sėkmę. Laikas kaupti jėgas ir energiją, mokytis ir įgyti naujos patirties. Laimingi mėnesiai: kovas, gegužė, liepa, lapkritis. Birželis, rugsėjis ir gruodis, regis, nebus palankūs.  

2021 01 18 11:11
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt