pirmadienis, birželio 1 d.
Astrologė T. Globa: gyvenimas netrukus pagerės
Alfa.lt

Netikėtas karantinas ir saviizoliacija privertė kai kuriuos žmones elgtis netradiciškai. Astrologai dalijasi, kad karantino metu labai išaugo jų paslaugų poreikis. Net žmonės, kurie anksčiau neskaitė horoskopų, dabar užsisako asmeninius horoskopus.

Tamara Globa yra populiari astrologė, įžymybė. Jos prognozės visada yra tikslios ir teisingos. Tamara kalbėjo apie tai, kada baigsis karantinas, ir atsakė į dažniausiai kylančius klausimus, susijusius su esama padėtimi.

T. Globa pabrėžia, kad ji perspėjo, jog 2019 m. pabaigoje ir 2020 m. pradžioje visas pasaulis susidurs su virusinės infekcijos sukeltomis bėdomis. Taip ir įvyko, tačiau šiandienos prognozės rodo, kad toks sunkus laikotarpis gali tęstis visus metus.

Daugumoje vietų saviizoliacija turėtų sušvelnėti balandžio pabaigoje. Tačiau kai kuriuose regionuose karantinas bus tęsiamas iki gegužės vidurio ir tik vėliau prasidės laipsniškas grįžimas į buvusį gyvenimą. Gegužės antroje pusėje, taip pat birželį šalyse bus imamasi įvairių veiksmų, kuriais bus siekiama pašalinti neigiamas pasekmes.

T. Globa teigia, kad sunkiausias laikotarpis bus iki birželio mėnesio.

Astrologė sako, kad karantinas baigsis, tačiau daugelis šalių ne iš karto atidarys sienas. Ji anksčiau prognozavo, kad 2020, 2021, 2022 m. bus laikas, kai daugelis šalių bus uždarytos turistams. 

2020 04 18 07:53
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt