šeštadienis, balandžio 10 d.
Astrologė V. Volodina įvardijo geriausias datas vestuvėms 2021 m.
Alfa.lt

Tikroji meilė išgyvena visas negandas. Bet tai nereiškia, kad jums nereikia pasirinkti palankios dienos vestuvėms, nes šviesi ateitis priklauso nuo teisingo lemtingos dienos pasirinkimo.

Vasilisa Volodina įvardijo, kurios dienos 2021 metais bus sėkmingiausios, registruojant santuoką.

Ką reikia atsiminti?

Pirmas dalykas, į kurį dėmesį atkreipė Vasilisa Volodina, tai būtinybė pasirinkti idealią datą vestuvėms pagal tai, ko nori įsimylėjėliai.

Kažkas nori santuokoje nepatirti finansinių bėdų, kažkas nori savo namų, o kažkam yra svarbu, kad šeimoje visada viešpatautų santarvė. Turite nuspręsti dėl pagrindinių prioritetų, kad datos pasirinkimas būtų teisingas.

Dienos kuo toliau nuo užtemimų

Jokiu būdu neturėtumėte planuoti savo vestuvių datos užtemimo metu ar netolimomis dienomis. Iš viso 2021 m. bus keturi užtemimai: gegužės 26 d., birželio 10 d., lapkričio 19 d., gruodžio 4 d. Pagal astrologų tyrimus, pasirinkdami dieną toli nuo užtemimo, galite bent tris kartus pratęsti sąjungos ilgaamžiškumą.

Problema ta, kad astrologiniai užtemimai yra susiję su planų sutrikdymu. Įsimylėjus tai yra labai neigiama patirtis.

Jaunatis, pilnatis, pirmasis ir paskutinis mėnulio ciklo ketvirčiai

Tai labai pavojingos dienos, nes astrologiškai jos simbolizuoja vyriško ir moteriško principų varžymąsi. Pasirinkus kitas datas, jūsų sėkmės tikimybė gali žymiai padidėti.

Jei vestuvėms dieną pasirinksite jaunaties metu, atsiras galimybių vyriško prado dominavimui. Jei moteris turi daug vyriškos energijos, tada ji taip pat gali tapti tirone. Taip pat santuoka gali tapti matriarchatine, kai jaunatis yra Vėžio, Vandenio, Jaučio ar Svarstyklių ženkle.

Stiprios dienos, esančios Veneros globoje

Meilės ir santuokos planeta yra geriausias poros partneris. 2021 m. Vasilisa Volodina nustatė net tris stiprius Veneros globojamus laikotarpius:

•nuo balandžio 15 iki gegužės 8 dienos;

•nuo rugpjūčio 16 iki rugsėjo 10 d.

Šiais laikotarpiais galite saugiai tuoktis. Sąjunga bus kupina meilės, teigiamų emocijų ir gerumo.

Taip pat verta prisiminti laikotarpius, kai Venera yra labai silpna. Tokiais etapais planuoti vestuvių neverta:

•nuo kovo 22 iki balandžio 14 dienos;

•nuo liepos 22 iki rugpjūčio 15 dienos;

•nuo rugsėjo 11 iki spalio 7 d.

Be to, neturėtumėte vestuvėms rinktis dienos nuo gruodžio 19 dienos iki metų pabaigos. Faktas yra tas, kad šiomis dienomis Venera judės priešinga kryptimi. Retrogradinis šios planetos judėjimas labai kenkia meilei ir santykiams.

Atminkite, kad jei nedirbate santuokos ir santykių srityje, net geriausia data neišgelbės jūsų nuo problemų. Jei esate neatsakingas, tinkama data nieko nepagelbės. Kita vertus, jei staiga pasirenkate netinkamą datą, tada nenusiminkite, nes stengiantis, vis tiek galite palaikyti tvirtą ryšį vienas su kitu.  

2021 03 18 12:09
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt