antradienis, liepos 5 d.
Astrologiniai patarimai Zodiako ženklams, kaip elgtis birželį
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Astrologija

Kad pirmasis vasaros mėnuo būtų geras ir sėkmingas, kiekvienam Zodiako ženklui verta žinoti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

AVINAS

(03 21–04 20)

Birželis geras metas aktyviai veikti,. Net atostogauti dabar neapsimoka. Kad pasisektų, reikia gerokai paplušėti, tada pavyks pagerinti savo finansinę padėtį. Asmeninėje srityje turėtumėte būti atsargūs, kad netaptumėte meilės trikampio dalyviu

JAUTIS

(04 21–05 20)

Darbe Jautis turėtų dirbti tik savarankiškai. Teks susidurti su piktadariais, kurie trukdys įgyvendinti planą. Uždarumas ir individuali veikla nuo to apsaugos.

Palankus metas atostogoms su antrąja puse. Jos dar labiau sustiprins mylimųjų santykius.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniams reikia kuo ramiau reaguoti į smulkius nemalonumus ir nesėkmes, tada problemos greičiau išsispręs. Su žmonėmis reikia bendrauti taktiškai ir santūriai, kad išvengtų nereikalingų konfliktų.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui seksis, todėl jam reikia drąsiai imtis svarbių ir pelningų projektų. Pavyks konstruktyviai bendrauti su klientais ir partneriais.. Asmeniniame gyvenime viskas klostysis ne taip sklandžiai, todėl reikia čia sutelkti dėmesį ir išspręsti santykių problemas.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Birželį Liūtą gali kamuoti nemalonūs sapnai. Tai bus ženklas, kad reikia sumažinti kasdienybės įtampą ir stresą, ramiau į viską žiūrėti, sulėtinti tempą ir daugiau džiaugtis gyvenimu.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Birželis Mergelei atvers naujas galimybes, todėl reikia atidžiai klausyti, ką sako kiti ir stebėti likimo ženklus, kad nepražiopsotų gerų šansų. Naujų idėjų bus galima semtis iš aplinkos.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Birželį Svarstyklių nuotaikos svyravimai ir tinginystė bus pagrindinės kliūtys į sėkmę. Atsiminkite, kad vanduo po gulinčiu akmeniu neteka. O su savo niūrumu ir bloga nuotaika reikėtų kovoti patiems. Stenkitės bent negadinti nuotaikos kitiems savo surūgusia mina.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui būtina atsisėsti ir viską kruopščiai suplanuoti bent mėnesiui į priekį, tada jis galės padaryti viską, nieko nepamiršti ir negaišti laiko tuščiam blaškymuisi. Aiškus ir nuoseklus tikslo siekimas padės įveikti visas kliūtis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Nuo birželio vidurio Šauliui prasidės aktyvusis ir energingasis periodas, todėl reikšmingus darbus reikia planuoti tam laikui. O iki to galima atsipalaiduoti, paatostogauti ir kaupti jėgas būsimiems žygdarbiams.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui reikia naudotis dabartiniu produktyviuoju periodu, nes vasaros viduryje jis bus atsipalaidavęs ir trokštantis poilsio. Todėl susikaupkite ir padirbėkite iš peties, kad paskui galėtumėte mėgautis darbo vaisiais.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Pirmąjį vasaros mėnesį Vandeniui neduos ramybės problemos – tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe, tiek finansinėje sferoje. Jam reikia kruopščiai planuoti kiekvieną dieną, atmetant nereikšmingus dalykus ir pasirenkant svarbiausius, Tada jis galės visur suspėti, išspręsti daug problemų ir lengviau atsikvėpti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvims pirmas vasaros mėnuo bus visiškai netikėtas ir nenuspėjamas. Todėl šiam laikui ką nors iš anksto planuoti visiškai nenaudinga. Vienintelė išeitis šioje situacijoje – nepanikuot, plaukti pasroviui i ir prisitaikyti prie situacijos.

2022 06 07 11:14
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt