penktadienis, spalio 7 d.
Astrologo patarimai, kaip numalšinti stresą kiekvienam Zodiako ženklui
Alfa.lt
Pixabay
Stresas

Stresas šiuolaikiniam žmogui jau tapo norma, nes gyvename labai nepaprastu ir labai dinamišku laiku. Astrologai papasakojo, kaip kiekvienas iš Zodiako ženklų gali lengvai numalšinti stresą. Net jei esate vienas atspariausių stresui Zodiako ženklų, tai nereiškia, kad nebijote problemų ir negalite perdegti. Dažniau naudokitės žemiau pateiktais patarimais, nelaukdami akimirkos, kai būsite visiškai išsekę ir išsisėmę.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinui, norint nuimti stresą, geriausia sportuoti. Galima bėgioti, lankytis sporto salėje, o geriausia – lankytis baseine. Vanduo lengvai nuramins įsitempusius nervus ir pašalins nuovargį. Blogiausias variantas yra tiesiog nieko nedaryti. Tokiu atveju stresas tik didės.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo atstovai yra vieni didžiausių namisėdų. Sunkiais laikotarpiais šiems žmonėms geriau užsidaryti namuose ir užsiimti mėgstamais dalykais. Galite miegoti, valgyti, žiūrėti mėgstamą filmą. Net jei užsiimsite kokia nors veikla, stresas vis tiek iš dalies išnyks, nes būsite malonioje namų aplinkoje.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Jokiu būdu Dvyniai neturėtų griebtis draudžiamų medžiagų ir stiprių gėrimų, kad sumažintų stresą. Geriau paskambinkite savo geriausiems draugams ir gerai praleiskite laiką – nueikite kur nors, arba tiesiog paplepėkite su jais namuose ar gatvėje. Tai greitai pašalins stresą.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui reikia medituoti. Geriausia nuraminti nervus jam pavyks ramioje atmosferoje. Astrologai tokiais sunkiais laikotarpiais jam pataria geriau išsimiegoti ir daugiau ilsėtis. Jei Vėžys jaučiasi pavargęs ir įsitempęs, jis turi sau pasakyti „stop“.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas, norėdamas numalšinti stresą, gali žiūrėti filmą, susitvarkyti bute ar name. Be to, puikiai tiks tam tikra įdomi ir jaudinanti veikla ar sportas. Liūtas turi mokėti nukreipti savo dėmesį, bet tai turi būti tikslinga, kad sąmonės neužpildytų liūdnos ir nerimą keliančios mintys.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei būtinai reikia su kuo nors pasikalbėti, išlieti sielą. Jokiu būdu neturėtumėte laikyti jausmų savyje. Turite jais dalytis su mylimu žmogumi, kad jis griežtai nesmerktų ir visapusiškai išklausytų, nenukreipdamas pokalbio temos kita linkme. Paprastas „viskas bus gerai“ Mergelei nepadės. Joms reikia kažko daugiau.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės gali atsipalaiduoti lengvai apsipirkdamos, keisdamos šukuoseną, atnaujindamos savo garderobą. Šiuos žmones labai gerai veikia jų mėgstamos muzikos klausymas. Jei Svarstyklės turi vaikų, gali su jais pabendrauti. Namų valymas, senų nuotraukų peržiūra taip pat turės teigiamą poveikį nervų sistemai.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui labai naudinga išeiti į gamtą. Žmonėms, turintiems vasarnamį, labai pasisekė, nes ten jie gali mėgautis ramybe ir tyla. Skorpionui svarbu, kad jis kurį laiką visiškai atsijungtų nuo visko blogo ir negalvotų apie problemas. Tik tokiu būdu jis gali apsivalyti nuo negatyvo.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šauliui naudinga pakeisti situaciją. Jis, kaip ir Skorpionas, gali vykti į užmiestį arba į ilgas keliones. Jei Šaulį sunervino darbe, jam pravers šiek tiek daugiau laiko praleisti keliaujant namo, pasirinkti kitą maršrutą. Šaulio ženklo atstovai turi išlikti judrūs, kad jų neapimtų neviltis.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Norėdamas sumažinti stresą, Ožiaragis tiesiog turi pailsėti ir atsiriboti nuo minčių apie darbą. Šio Zodiako ženklo žmonės moka atsipalaiduoti, bet retai naudojasi šia galimybe. Savaitgaliais reikia išjungti telefoną ir netikrinti socialinių tinklų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis atsigauna būdamas vienumoje. Šio Zodiako ženklo žmonėms kartais tiesiog reikia sukaupti mintis, kad išvalytų savo sąmonę nuo negatyvo. Vandenis dažnai ir ilgai bendrauja su žmonėmis, todėl am, kaip ir oro, reikia galimybės pabūti vienam.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Atitolti nuo nemalonių minčių Žuvims puikiai padeda vandens procedūros. Su jų pagalba Žuvys greitai atkuria energiją ir sumažina stresą. Tai gali būti paprasta vonia arba kelionė į baseiną. Taip pat Žuvims atsipalaiduoti padeda masažas, SPA ir kitos panašios procedūros.

Zinoti.lt

2022 08 08 12:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt