sekmadienis, sausio 24 d.
Astrologo Pavelo Globos horoskopas 2021-ųjų metų sausio mėnesiui
Alfa.lt

Pasak astrologo Pavelo Globos, sausis žada būti sėkmingas. Žvaigždės bandys sustiprinti pagrindinius žmonių privalumus pagal Zodiako ženklą. Viso pasaulio žmonės stengsis vieni kitiems rodyti geriausias savo savybes. Žinoma, bus ir išimčių, todėl vis tiek reikės laikytis protingo atsargumo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas turėtų pradėti 2021-uosius metus nuo kokybiškų atostogų. Galite pakeisti aplinką, užsiiminėti įdomiais namų darbais, mėgstamais pomėgiais. Geriau būkite atsargesni darbe ir versle nuo 9 iki 14 dienos. Nuo sausio 14 dienos Avino laukia dideli teigiami pokyčiai visose srityse ir nuotaikos pagerėjimas. Tai bus pergalių metas, kai bus lengva mėgautis gyvenimu.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Sausio mėnesį žvaigždės ir planetos padės Jaučiui gauti atsakymus į jo klausimus. Metų pradžia Jautį gali rimtai nustebinti, bet deja, ne tik teigiamai. Gali nutikti tam tikrų bėdų, kurios privers pamatyti, kas iš tiesų vyksta. Tai gali būti draugų ar kolegų išdavystė, artimųjų apgaulė. Turite tai sužinoti kuo greičiau, kad nepaskęstumėte išgyvenimuose.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

2021 metų pradžia yra palankus laikas finansinei ir darbinei veiklai. Sausio mėnesį mėnulio poveikis padės Dvyniams atsikratyti įpročių, vedančių į skurdą, tapti geresniais bet kokiu požiūriu.

Sausio mėnesį Dvyniai gali užsiimti bet kokia veikla – nuo sporto iki kūrybiškumo. Sėkmė darbe ir versle lems sėkmę meilės sferoje. Dvyniai turėtų rasti laiko įsimylėjimui ir romantikai.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžiui ateina geras poilsio ir relaksacijos periodas, tačiau jis prasidės tik antroje mėnesio pusėje. Pirmoje sausio pusėje Vėžys turės dirbti ar puoselėti verslą, o ne galvoti apie poilsį. Nesiblaškykite, vykite šalin mintis, kurios trukdo produktyvumui. Tapybos terapija padės laikinai padidinti energiją. Sausis puikiai tinka kovai su žalingais įpročiais. Keliones geriau laikinai atidėti.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Sausis bus nepaprastai darbštus mėnuo, kuriame nutiks daug įdomių dalykų. Bus ir ne patys maloniausi įvykiai, kurie sukels sunkių išgyvenimų. Pozityvus požiūris į nerimą ir stresą padės Liūtui sustiprinti tikėjimą savimi ir išlikti viršuje, net jei bus daug naujų problemų.

Liūtas turėtų nuolankiai priimti likimo smūgius, nes artimoje ateityje visata už tai apdovanos: jo laukia didžiulė sėkmė ir daug laimės!

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelė turėtų padaryti savo namus galios tvirtove, kad greičiau atkurtų energiją. Sausio mėnesį vyks daugybė įvykių, kurie atims Mergelės pasitikėjimą savimi ir privers jas kitaip pažvelgti į pasaulį.

Žvaigždės nenori, kad šio ženklo žmonės dabar pakeistų savo pasaulėžiūrą. Tai gali sukelti netikėtų situacijų. Dabar reikia stengtis kuo greičiau įgyvendinti savo planus ir sunkiai dirbti. Laimei, Mergelė nėra tinginė ir gali viską.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės iš prigimties yra Zodiako ženklų lyderis. Žvaigždės ir planetos kviečia pasinaudoti visomis jų dovanomis, kad sausio mėnesį galima būtų padidinti savo pajamas ir pelnyti kolegų pagarbą.

Daug sėkmės sulauks tie, kurie užima aukštas pareigas ir valdo daugybę žmonių. Meilės sferoje, priešingai, geriau nerodyti savo tvirto charakterio. Reikia priversti antrąją pusę galvoti, kad Svarstyklės jai atiduoda valdžios vadžias į rankas.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas sustiprės intelektualiai ir fiziškai. Jis turės pasinerti į darbą. Labai svarbu neatidėlioti dalykų vėlesniam laikui. Nebaigti reikalai kelia daug problemų, o tai neigiamai veikia bendrą sėkmę.

Sausis yra palankus mėnuo kelionėms ir komandiruotėms, apsipirkimams ir namų atnaujinimui. Be to, mėnesio pabaigoje Skorpionas turėtų būti atsargus ir neįsipainioti į meilės trikampį.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Kiekvieno iš mūsų viduje yra tam tikras kompasas, vedantis mus per erdvę ir laiką. Šauliai turi išmokti girdėti save ir tai turėtų padaryti kuo greičiau. Sausio mėnesį žvaigždės ir planetos siųs šiems žmonėms slaptus ženklus, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

Jie padės sėkmingai veikti finansinėje ir meilės sferoje. Šauliai yra vikrūs ir atsakingi žmonės. Šių savybių pakaks pagrindiniams gyvenimo tikslams pasiekti.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiams pageidautina sutelkti dėmesį į sveikatos stiprinimą. Reikia daugiau judėti, sportuoti. Sausio mėnesį galite pradėti fizinių pratimų ciklą, pakeisti gyvenimo ritmą, prisitaikyti prie naujų aplinkybių.

Prisitaikymas prie naujų sąlygų bus labai sėkmingas, todėl galite pakeisti savo darbo vietą. Be to, žvaigždės padės jums ieškoti įkvėpimo.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šie žmonės turėtų prisiminti apie atsipalaidavimą ir sveiką miegą. Vienas naudingiausių gyvenimo įgūdžių yra sugebėjimas rasti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio. Vandeniai sausio mėnesį pritrauks finansinius srautus, todėl jie gali tapti turtingesni ir sėkmingi.

Sausio mėnesį galite pirkti brangius pirkinius. Pravartu bus įteikti dovanas tiems, kurių nespėjo apdovanoti iki 2021-ųjų pradžios. Sausis bus tinkamas laikas klaidoms ištaisyti.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys mėgsta atidėlioti sprendimų priėmimą. Sausio mėnesį geriau susitvarkyti reikalus iki galo ir netingėti. Žvaigždės ir planetos padės Žuvims išbristi iš finansinės duobės ir pasiūlys teisingą kelią į sėkmę ir stabilumą, tačiau tam reikės imtis veiksmų.

Žuvų požiūris ir nusiteikimas bus labai svarbūs. Melancholija ir nostalgija gali priversti jas prarasti motyvaciją. Bendravimas su maloniais ir optimistiškai nusiteikusiais žmonėmis bus vaistai nuo visų bėdų.  

2021 01 08 10:19
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt