antradienis, liepos 5 d.
Astrologų patarimai, kaip praturtėti 6 Zodiako ženklams
Gražina Vasiliauskienė
Unsplash.com
Gera finansinė padėtis

Kai kuriems Zodiako ženklams vasario mėnesį pasitaikys puikių galimybių pagerinti savo finansinę padėtį. Astrologai pataria, ką daryti, kad tos galimybės nebūtų praleistos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Sėkmė lydės Dvynius visą vasarį. Jų hobis, kuris iki šiol suteikdavo tik malonumą, gali netikėtai pradėti duoti pelną, apie kurį taip seniai svajojo šio Zodiako ženklo atstovai.

Astrologai rekomenduoja neapleisti savo laisvalaikio pomėgių, nes artimoje ateityje jie gali tapti gerų pajamų šaltiniu, gal net suteikti galimybę pradėti savo verslą, kuris bus sėkmingas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis šios žiemos pabaigoje jaus stiprų jėgų antplūdį, todėl galės darbuotis nenuleisdamas rankų. Finansinis stabilumas jo laukia tik tuo atveju, jeigu jis stropiai darbuosis visą mėnesį, ką jam padės padaryti jo prigimtinis atkaklumas.

Ožiaragiui patariama vasario mėnesį atsisakyti stambių pirkinių, nes tai gali pakenkti jo materialinei padėčiai ateityje. Jam verčiau sulaukti teigiamų permainų savo gyvenime, kurios pagerins jo situaciją ir padovanos nepamirštamų emocijų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenio laukia rimti pokyčiai, kurie teigiamai atsilieps jo materialinei padėčiai.

Tačiau tik su sąlyga, kad jis kontroliuos save ir išvengs beprasmiškų spontaniškų pirkinių. Tada jį aplankys sėkmė finansinėje srityje.

Vandeniui teks gerokai pasistengti darbe, kad pagerintų savo kvalifikaciją ir tuo pačiu padidintų savo pajamas. Pasikliaudamas savo intuicija, Vandenis žiemos pabaigoje galės kalnus nuversti.

AVINAS

(03 21–04 20)

Vasario mėnesį Avinas galės gauti naujas pareigas darbe ir stabilizuoti savo materialinę padėtį. Jis bus kupinas jėgų ir energijos, kuri padės įgyvendinti jam senus sumanymus.

Avinui reikėtų neleisti pinigų smulkiems pirkiniams ir apeiti lankstu visokius išpardavimus ir nuolaidas, kurios tik iš pirmo žvilgsnio atrodo naudingos. Metų pradžioje sutaupytos atsargos labai pravers jam vėliau.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai galės susirasti sau tinkamą darbą. Jie seniai svajojo suderinti savo laisvalaikio pomėgius su pagrindiniu darbu. Ir jiems dabar pasitaikys proga tai įgyvendinti, jeigu šiek tiek labiau pasistengs.

Astrologai rekomenduoja Žuvims nekreipti dėmesio į nenaudingus darbus ir numoti į juos ranka. Joms reikia kaupti energiją ateičiai, nes būsimas darbas pareikalaus daug jėgų, o jos norės kuo greičiau pasiekti apčiuopiamų rezultatų.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms pasitaikys progų pakeisti savo gyvenimą į gerą. Svarbiausia bus nepraleisti jų. Vasario mėnesį jos bus energingos ir kupinos gyvenimo džiaugsmo, tai padės joms pasistūmėti į priekį savo karjeros atžvilgiu ar asmeninio verslo srityje.

Astrologai pataria sudaryti aiškų bei konkretų planą ir laikytis jo visą vasarį. Tai padės Svarstyklėms disciplinuoti save, nes nuoseklumo ir atkaklumo jos stokoja iš prigimties.

Svarstyklėms pavyks praturėti, jeigu sugebės išsaugoti pusiausvyrą ir nepraras kantrybės.

2022 01 25 11:44
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt