penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Atskleidžiama pagrindinė riebalų kaupimosi ant klubų priežastis
Alfa.lt

Klubai ir kojos yra viena iš problemiškiausių sričių, nes būtent šiose kūno vietose kaupiasi daugiausia riebalų.

Izraelio ekspertai tvirtina, kad pagrindinė riebalų kaupimosi ant klubų priežastis yra ne kaloringi maisto produktai (nors bloga mityba daro įtaką figūrai), o sėslus gyvenimo būdas.

Specialistai sako, kad dažniausiai moterys skundžiasi dėl riebalų problemų ant klubų ir kojų. Daugelis jų atkakliai bando atsikratyti „pertekliaus“ tinkamai maitindamiesi ir sportuodami. Bet fizinis aktyvumas turi būti ne kartą ar du per savaitę, o kiekvieną dieną.

Ekspertai teigia, kad riebalai ant klubų ir kojų padidėja, jei žmogus dienos metu labai mažai juda. O perteklinis svoris tik padidės, jei nesilaikysite teisingos mitybos.

Šiuo metu didžiulis procentas žmonių dirba sėdimą darbą, ilgą laiką turi sėdėti vienoje padėtyje, todėl nenuostabu, kad labiausiai kenčia kojos ir klubai, nors dėl tokio gyvenimo būdo gali prasidėti nugaros problemos.

Mažas fizinis aktyvumas lemia ne tik riebalų sankaupų susidarymą probleminėse vietose, bet ir bendrą sveikatos pablogėjimą.

Sėdimą darbą dirbantiems žmonėms patariama daryti reguliarias 15 minučių pertraukas. Turite atsikelti ir vaikščioti po biurą arba išeiti į lauką ir įkvėpti gryno oro.

2020 05 24 16:31
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt