ketvirtadienis, liepos 2 d.
Atvirą širdies operaciją vidury gatvės atlikęs gydytojas sulaukė padėkos
tiesa.com
Twitter.com, UKFireMag
Johnas O'Brienas su jam gyvybę išgelbėjusiu gydytoju

Praėjus 8 mėnesiams po liūdnai pasibaigti galėjusios avarijos, motociklininkas padėkojo jo gyvybę išgelbėjusiam gydytojui, kuris atvirą širdies operaciją atliko vidury gatvės, rašo Metro.co.uk.

47-erių Johnas O’Brienas po susidūrimo su kita transporto priemone didžiulės jėgos buvo nusviestas nuo motociklo, kurį vairavo. Į įvykio vietą atvyko didžiulės gelbėtojų pajėgos, atskrido ir medikų sraigtasparnis. Prieš paguldant ant neštuvų ir Johną įkeliant į sraigtasparnį, jis turėjo būti anestezuotas. Tačiau medikai nespėjo to padaryti, mat Johną ištiko širdies smūgis.

Gydytojų komanda, kuriai vadovavo dr. Markas Forrestas, pradėjo kovą už motociklininko gyvybę. Vyrui buvo lašinama lašelinė, atliekamas širdies masažas. Pastebėjus, kad vyras nereaguoja, gydytojas M. Forrestas nusprendė įvykio vietoje atlikti atvirą operaciją.

Atvėrus Johno krūtinę buvo matomi jo širdis ir plaučiai. Medikai ėmė tvarkyti vidinį J. O’Brieno kraujavimą ir masažavo jo širdį, taip bandydami vyrą atgaivinti.

Vos po kelių minučių Johno širdis ėmė stipriai plakti, o kraujavimas buvo suvaldytas. Vyras greitai buvo perkeltas ant neštuvų ir medikų sraigtasparniu nugabentas į Aintree ligoninę, kur jam atlikta operacija.

[10880] 

Po 2018-ųjų metų spalio mėnesį patirtos traumos Johnas visiškai pasveiko, šiandien jaučiasi kaip niekad gyvybingas ir kupinas energijos, skelbia Metro.co.uk. Prieš keletą dienų jis dalyvavo dukters vestuvėse ir lydėjo ją link altoriaus.

Šią savaitę jis aplankė Nortwicho ugniagesių-gelbėtojų stotį ir susitiko su žmonėmis, išgelbėjusiais jam gyvybę.

„Negaliu išsakyti, koks dėkingas esu dr. Forrestui ir visiems, prisidėjusiems prie mano gelbėjimo tą dieną. Man pasisekė, kad galėjau link altoriaus palydėti savo dukrą ir visa tai – tik dėka jūsų“, – sakė J. O’Brienas.

[10881]

„Atvykęs į įvykio vietą iš pradžių dariau kitus darbus, kai pamačiau, kad komanda bandė atgaivinti Johną, kuris patyrė širdies smūgį. Nepaisant didelių gydytojų, paramedikų ir ugniagesių-gelbėtojų bei policininkų pastangų, niekas nepadėjo, o jo likimas buvo neaiškus. Priėjau prie Johno ir po trumpos diskusijos su komanda supratome, kad vienintelis šansas išgelbėti šio vyro gyvybę buvo atverti jo krūtinę ir masažuoti jo širdį tol, kol ši pradės plakti. Tai retai kada pavyksta sėkmingai, tačiau mes bent jau norėjome pabandyti, – sakė dr. M. Forrestas. – Be abejonės, Johnas pats labai prisidėjo prie savo sveikatos gerovės. Jis sunkiai dirbo, kad dabar būtų toks energingas.“

2019 05 26 07:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt