pirmadienis, liepos 13 d.
Automobiliai, kuriuose TAI daryti patogiausia
tiesa.com

Neseniai ekspertai, dirbantys informaciniam leidiniui iReactor, paskelbė topą nebrangių mašinų, tinkamiausių... ne, ne važinėti. Mylėtis.

Štai tie meilės laivai, niekada nesudušiantys į kasdienybės krantą.

„Jeep Grand Cherokee“

Dar sykį atnaujinta šio populiaraus džipo versija tiesiog sukurta meilei ant ratų. Išorė tvirta ir įspūdinga, o vidus gana erdvus ir patogus net karščiausiai porelei. Kaip sakoma, firma garantuoja neišdildomus įspūdžius. Kadangi „čerokio“ prošvaisa gana aukšta, praeiviai nė nepastebės, kaip jūs tų įspūdžių semiatės.

„Toyota Camry“

Ekspertų valia antrą vietą užėmęs verslo klasės sedanas prabangia išore apsuks galvą net nieko apie automobilius neišmanančiai damai – kuri gražuolė atsisakys tokiu pasivažinėti? O kad stebėtinai talpus tojotos salonas tinka ir kitokioms, ne vien automobilinėms pramogoms, kaip nors išsiaiškinsite patys.

„Ford Focus“

Už teikiamus įsimylėjėliams patogumus jis nusipelnė trečios vietos. Būtent lakoniškas fordo interjeras, kuriame nėra nieko nereikalingo ar nefunkcionalaus, sulaukė didžiausio įvertinimo – mat neblaško dėmesio.

Aišku, vertintojai nepražiūrėjo ir fakto, kad „Ford Focus“ kaina tinkamiausia bendro gyvenimo pradžiai taupantiems jaunavedžiams.

„Toyota Corolla“

Garbinga ketvirta vieta reiškia, kad šiam tojotos modeliui pirmenybę teikia žmonės, kuriems nereikalingos ilgos įžangos, nes jie iškart eina prie reikalo. Ir TO reikalo taip pat. Patogu, praktiška ir yra ką prisiminti pažvelgus į automobilį, net jeigu tas jau šiek tiek pavažinėtas.

„KIA Ceed SW“

Esate iš tų žmonių, kuriuos užveda vien mintis apie galingą sportinį automobilį? „KIA Ceed SW“ kėbulo dizaine išliko užtektinai sportiškumo, kad patrauktų net didžiausių snobų dėmesį.

Nereikėtų pamiršti ir to, jog mašinukas kimšte prikimštas visokio gėrio: yra klimato kontrolė, itin modernus kondicionierius... Tad meilužiams nestigs nepamirštamų potyrių.

Šio automobilio estetiškumas irgi prisidės kurstant aistras – pakaks pažvelgti į šį plėšrų snukutį išraiškingais žibintais!

„Hyundai Solaris“

Jei tikėtume apklausų rezultatais, šių automobilių savininkai dažniau nei kitų pramogauja ant sėdynių – ir priekinių, ir galinės. Net jeigu po to skundžiasi šiokiais tokiais konstrukcijos nepatogumais. Matyt, numinta koja ar paskaudęs sprandas to verti.

„Volvo XV90“

Kas sakė, kad šeimai skirti krosoveriai neromantiški? Šis automobilis gal ir prasprūdo pro ekspertų akis, bet tai nekeičia fakto, kad jo salonas idealiai tinka intymioms pramogoms.

Tiesa, šio volvo kaina visai nebiudžetinė – tikėtina, paklosite daugiau nei už „Jeep Grand Cherokee“. Užtat salonas karališkai erdvus. Vietos manevrams užtektų net ir ne itin lanksčiai porelei. O jeigu dar išimtų galinę sėdynių eilę (o tokia galimybė yra!), vietos prasisukti tikrai užtektų.

2017 08 05 14:55
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt