penktadienis, spalio 22 d.
B. ir M. Gatesai oficialiai išsiskyrė: Melinda pasiliko buvusio vyro pavardę
Alfa.lt
Scanpix
Melinda ir Billas Gatesai

Billas Gatesas ir Melinda French Gates oficialiai išsiskyrė po 27 metų santuokos, skelbia People.

Pirmadienį teisėjas patvirtino poros skyrybas. Santuokos nutraukimo dokumentuose rašoma, kad Melinda nepasikeis savo pavardės ir negaus bet kokios sutuoktinio paramos.

Buvę sutuoktiniai paskelbė apie skyrybas gegužės mėnesį. Teismo dokumentuose, kuriuos užpildė Melinda, rašoma, jog santuoka „negrįžtamai pažeista“.

„Po didelių apmąstymų ir didelio darbo dėl mūsų santykių priėmėme sprendimą užbaigti savo santuoką“, – sakoma jų bendrame pranešime, paskelbtame kiekvieno iš sutuoktinių oficialiose tviterio paskyrose. 

„Per pastaruosius 27 metus užauginome tris neįtikėtinus vaikus ir sukūrėme fondą, dirbantį visame pasaulyje, kad suteiktų visiems žmonėms galimybę gyventi sveikai ir vaisingai, – rašo B. ir M. Gatesai. – Toliau dalijamės tikėjimu šia misija ir tęsime savo darbą kartu fonde, bet nebetikime, kad galime augti kaip pora šioje tolesnėje mūsų gyvenimo fazėje.“ 

Pranešime nenurodoma jokių kitų priežasčių, kodėl jie nusprendė išsiskirti, bet priduriama: „Prašome erdvės ir privatumo mūsų šeimai, pradėdami žengti į šį naują gyvenimą.“

2021 08 03 20:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt