antradienis, liepos 5 d.
Balandžio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Balandžio mėnesio horoskopas

2022 metų balandžio mėnuo nebus sėkmingas žmonėms, kurių veikla susijusi su verslu ar finansais. Verslininkams gali kilti nemalonumų dėl mokesčių, dokumentų tvarkymo ir draudimo. Svarbu bus saugoti savo reputaciją.

Užtat antrasis pavasario mėnuo bus labai palankus dvasiniam tobulėjimu, kūrybai ir švietimui. Tinkamas laikas apmąstyti ir peržiūrėti savo gyvenimą bei vertybes. Svarbu bus vengti spontaniškų poelgių ir neapgalvotų sprendimų. Šis mėnuo bus geras taupiems, kukliems, darbštiems ir santūriems žmonėms. O ramumas, tolerancija ir kultūringumas padės išsaugoti gerą sveikatą.

AVINAS

(03 21–04 20)

2022 metų balandžio mėnesį Avinui patartina nebūti per daug užsispyrusiam ir nepasikliauti tik savo jėgomis – kitų žmonių parama tikrai bus reikalinga. Be to, kolegų pagalba ir palaikymu reikėtų pasirūpinti iš anksto. Tik taip galima įveikti nesklandumus darbe.

Finansų srityje Avinui reikės būti labai atsargiam. Jokių impulsyvių pirkinių ir neprotingo pinigų švaistymo! Priešingu atveju iki mėnesio vidurio gali susiklostyti apgailėtina situacija. Astrologai perspėja, kad Avinui gali kilti pagunda investuoti į gana abejotiną projektą, žadantį momentinį praturtėjimą. Tai padaręs, jis smarkiai apsigautų ir patirtų didelių finansinių nuostolių. Tačiau kruopščiai apgalvotam ir visapusiškai išnagrinėtam verslo startui balandis bus labai palankus.

Meilės sferoje galimi juokingi netikėtumai. Žmogus, kurį Avinas ilgą laiką laikė geru ir ištikimu draugu, staiga atsiskleis iš romantiškos pusės. Šeimą turinčio Avino namuose dažnai kils konfliktai dėl buities. Astrologai rekomenduoja dažniau prisiminti savo pareigas ir padėti savo gyvenimo draugui atlikti namų ruošos darbus.

Pavasario viduryje Avinui patartina atkreipti dėmesį lytinių organų, šlapimo pūslės ir inkstų būklę. Balandžio mėnesį orai bus permainingi, todėl reikėtų stengtis neperkaisti ir neperšalti Potraukis sūriam maistui yra blogas įprotis, kuris neigiamai veikia inkstų sveikatą. Todėl balandį verta peržiūrėti savo mitybą,

JAUTIS

(04 21–05 20)

Balandžio mėnesį Jautis turėtų sulėtinti tempą ir išanalizuoti esamą situaciją. Jis ilgą laiką vaikėsi chimeriškų tikslų, pamiršdamas tikrai reikšmingus ir perspektyvius dalykus. Įtempta situacija susiklostys profesinėje srityje – dabar kaip niekad verta atsiriboti nuo bet kokių konfliktų ir intrigų. Sunkūs laikai vers kolegas ieškoti bet kokių įsitvirtinimo būdų, net pačių žemiausių ir klastingiausių.

Pirmoje mėnesio pusėje Jaučiui teks peržiūrėti biudžetą ir sumažinti pragyvenimo lygį, nes nepavyks išvengti neplanuotų išlaidų. Astrologai perspėja Jautį apie sunkaus pasirinkimo tikimybę – arba prarasti paskolintus pinigus, arba išsiskirti su geru žmogumi.

Asmeniniame gyvenime situacija klostysis labai gerai. Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai balandžio mėnesį bus nepaprastai populiarūs tarp priešingos lyties asmenų. Vidinio žavesio bus pakankamai, kad nugalėtų simpatijos objektą vienu žvilgsniu. Tačiau šeimą sukūręs Jautis turėtų būti atsargesnis, ypač darbe. Jo antroji pusė pavasarį bus kaip niekad linkusi į pavydą – neatsakingas flirtas gali nuvesti iki skyrybų. Kad išvengtų nereikalingų skandalų, Jaučiui derėtų daugiau dėmesio skirti savo antrajai pusei.

Didelių sveikatos problemų nenumatoma. Vidinės Jaučio energijos pakaks, kad stoiškai atlaikytų įvairias bėdas. Daugiausia rūpesčių sukels odos problemos ir psichinė būklė. Masažai ir aromaterapijos kursai padės atkurti vidinę pusiausvyrą.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Balandžio mėnesį Dvyniams teks ugdyti praktiškumą ir atsakomybę. Šio Zodiako ženklo atstovai, kurie dažniausiai būna neatsargūs ir elgiasi lengvabūdiškai, pagaliau turėtų suprasti, kad ekonomija – ne momentinis reikalas, o apgalvoto, racionalaus ir kompetentingo lėšų paskirstymo rezultatas. Be to, gyvenimas – tai ne nesibaigiančios šventės, o kasdieniai rūpesčiai ir bėdos. Dvyniams balandį teks išbandyti tos darbščios skruzdėlės iš garsiosios pasakos vaidmenį, kad pagaliau susikurtų sau finansinę apsauginę pagalvę ir įveiktų didesnes aukštumas profesinėje srityje.

Dvyniams reikėtų nepamiršti apie būtinybę grąžinti skolas laiku. Turintys turi paskolos įsipareigojimų šio Zodiako ženklo atstovai mėnesio pradžioje turėtų atsidėti reikiamą sumą ir jokiu būdu jos neišleisti kitiems dalykams, kad ir kokia stipri pagunda būtų.

Vieniši Dvyniai neturėtų bandyti atgaivinti ankstesnius santykius. Tai nieko gero neduotų. Tik sukeltų dar daugiau nusivylimų ir nuoskaudų. Šeimą turintiems Dvyniams viskas gali susiklostyti kuo puikiausiai, tačiau tik su sąlyga – kad bus skiriamas pakankamas dėmesys tėvams ir laiku išsprendžiamos buitinės problemos.

Astrologai Oro stichijos atstovams pataria skirti pinigų sveikatai naudingiems dalykams, pavyzdžiui, baseino ar sporto klubo abonementui. Didžiausias pavojus sveikatai – buitinės traumos, todėl reikėtų saugotis sugedusių prietaisų ir smarkiai išgaląstų peilių.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Pirmuosius tris 2022-ųjų metų mėnesius Vėžys gyveno tarsi be didelių rūpesčių. Jam sekėsi įveikti užsibrėžtus darbus ir išvengti bėdų. Balandžio mėnesį Fortūna išrinks kitus favoritus, todėl Vėžiui nuo šiol teks pasikliauti vien savo jėgomis. Šį mėnesį jis turės sunkiai ir disciplinuotai dirbti, kad išlaikytų anksčiau pasiektą pragyvenimo lygį ir išsaugotų savo neblogą padėtį darbe. Priešingu atveju nepavyks išvengti sugadintų santykių su kolegomis ir vadovybe. Be to, dėl to sumažėtų finansinės pajamos.

Jei Vėžys balandžio mėnesį suplanavo atostogas, rekomenduojama pirmenybę teikti aktyviam laisvalaikiui. Geriau nesileisti į egzotiškas keliones, nes gresia per didelė rizika apsinuodyti maistu arba užsikrėsti kokia nors infekcine liga.

Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams laikas išlįsti iš savo kiauto. Priešingu atveju nepavyks surasti savo sielos draugo. Balandį aktyvūs ir santuokos nesaistomi asmenys gaus šansą sutikti žmogų, su kuriuo ateityje galėsi kurti stiprią ir laimingą šeimą.

Susituokęs Vėžys turės visas galimybes realizuoti savo kūrybinį ir profesinį potencialą – jo sielos draugas pasirūpins kasdienių problemų sprendimu.

Balandžio mėnesį Vėžiui patartina kuo dažniau būti lauke ir šiek tiek pamankštinti savo kūną. Žygiai, važiavimas dviračiu, vakarinis bėgiojimas padės išlaikyti geras kūno formas.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Šio Zodiako ženklo atstovams atėjo laikas , kai žvilgsnis turėtų būti nukreiptas tik į priekį. Jiems neverta dairytis į praeitį ir gailėtis išleistų progų – laiko negalima atsukti atgal. Tačiau tai nereiškia, kad dabar galima nekreipti dėmesio į viską, kas vyksta aplinkui – metų globėjui Tigrui nepatinka atmestinis požiūris į gyvenimą. Tigras planuoja pateikti Liūtui kelias gyvybiškai svarbias pamokas, kurios turėtų padaryti jį nuolankesnį ir atidesnį gamtai bei jos dėsniams.

Balandžio mėnesį Liūtui negalima tenkinti savo paikų kaprizų.. Trumpalaikis noras įsitraukti į azartinius lošimus sukels didelių problemų su artimaisiais ir finansinių nuostolių. Liūtui nepavyks išvengti skandalų .

Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai turėtų negailėti laiko ir investicijų į savo išvaizdą. Jiems reikia atrodyti patraukliai, nes balandžio mėnesį bus didelė tikimybė sutikti žmogų, kurio ilgai ieškojo.

Šeimą turinčiam Liūtui astrologai rekomenduoja įsiklausyti į antrosios pusės patarimus. Mylimas žmogus gali pasiūlyti teisingiausius bet kokių problemų sprendimo būdus.

Pavasario viduryje didelių sveikatos problemų nenumatoma. Liūtui astrologai pataria apriboti pieno produktų vartojimą, kad išvengtų problemų, susijusių su oda ir virškinimo sistema. Mėsos valgytojams, kad pagerintų savijautą, patartina pirmenybę teikti lesiems produktams.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei iš prigimties būdingas pragmatiškumas 2022-ųjų balandžio mėnesį taps dideliu privalumu. Ne visi jos artimi ir pažįstami žmonės yra tokie pat stoikai, todėl jai reikėtų bent retkarčiais įsiklausyti į kitų žmonių problemas ir rūpesčius. Profesinėje srityje Mergelei atsivers geros karjeros perspektyvos. Ji sugebės parengti gerą projektą, kuris bus sėkmingai įgyvendintas. Jo rezultatus tikrai įvertins vadovybė.

Balandis bus palankus metas ir tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie jau seniai svajoja apie darbo pakeitimą. Jie turės iš ko rinktis, nes atsiras laisvų vietų ir pasitaikys puikių pasiūlymų.

Šeimą turintiems šio Zodiako ženklo atstovams astrologai pataria bent savaitgaliais neleisti laiko su telefonu rankose. Net įprastas susirašinėjimas su draugais ar kolegomis sukels antrosios pusės įtarimus ir pavydą.

Tačiau vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams žvaigždės astrologai nieko rimto pažadėti negali. Pažintys ir pasimatymai įmanomi, bet iš to nieko gero neišeis.

Balandžio mėnesį Mergelei gali kilti nedidelių problemų, susijusių su nervų sistema. Pernelyg spartus gyvenimo tempas gali sukelti nemigą, nervingumą ir stresą. Kad to išvengtų, Mergelei būtina reguliariai ilsėtis. Geras miegas ir pasivaikščiojimai gryname ore – puikiausia priemonė nuo streso.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Balandis Svarstyklėms bus labai turiningas ir intensyvus mėnuo. Joms teks pademonstruoti nuoseklumą ir padėti daug pastangų, kad susitvarkytų su visais suplanuotais reikalais. Be to, Svarstyklėms darbe teks naujų įsipareigojimų ir rūpesčių, Jos busi dažnai kviečiamos į įvairius renginius.

Laimei, šio Zodiako ženklo atstovams užteks jėgų visur suspėti. Be to, Svarstyklės jaus stiprų norą būti įvykių centre. Nepaisant to, joms patartina nekelti per aukštai savo kartelės ir nesistengti iššokti virš savo galvos – pervargimas dar niekam neišėjo į naudą. Svarstyklėms reikia pasirūpinti geru miegu ir vitaminingu maistu.

Darbe gali kilti nedidelių nesklandumų su dokumentais ir atsiskaitymu. Svarstyklėms, kurios susijusios su buhalterine apskaita ar vertybiniais popieriais, turėtų laiku ir kruopščiai sutvarkyti reikalus, kad išvengtų baudų ir atleidimo iš darbo.

Šeimą turinčių Svarstyklių laukia nemalonūs pokalbiai, susiję su vaikų auginimu ir buities darbų paskirstymu. Šiuos klausimus reikėtų ramiai aptarti su savo antrąja puse ir pasirinkti vieningą bausmės taikymo vaikams taktiką.

Vieniši ženklo atstovai turės progą užmegzti ryškų romaną. Deja, nieko rimto iš jo neišeis, tačiau intriga padės šiek tiek atsipalaiduoti ir išsivaduoti nuo slegiančių minčių.

Astrologai pataria Svarstyklėms pagalvoti apie savo įvaizdžio keitimą. Ypač bus naudingi šukuosenos ir garderobo pokyčiai.

Didesnių sveikatos problemų nenumatoma, peršalimo ligų tikimybė nedidelė.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Balandžio mėnesį Skorpionui bus labai svarbu atsižvelgti į savo intuiciją. Jam patartina stengtis kuo dažniau įsiklausyti į savo vidinį balsą. Pavasario viduryje jam kyla grėsmė smarkiai nukentėti nuo apgavikų ir nesąžiningų pažįstamų. Vidinė nuojauta gali jį apsaugoti nuo to. Taip pat reikėtų atsargiai elgtis perkant prekes internetu, kruopščiai išstudijuoti klientų atsiliepimus ir informaciją apie konkretų pardavėją.

Balandis sėkmingas bustiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurių profesinė veikla susijusi su ekonomika, verslu, finansais. Jiems atsivers geros perspektyvoms naujiems kontaktams užmegzti, pelningoms sutartims sudaryti ir verslo plėtrai. Visai gali būti, kad jiems pavyks rasti patikimą partnerį ar tiekėją, su kuriuo galėtų dirbti palankiomis bendradarbiavimo sąlygomis.

Finansų srityje didelių problemų ir neplanuotų išlaidų nenumatoma. Tačiau tai nereiškia, kad Skorpionas gali beatodairiškai leisti savo santaupas, kur tik nori – švaistymas ir neapgalvotas išlaidavimas tikrai atneš nemažai finansinių nuostolių.

Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams, turintiems simpatijos objektą, laikas nuo atodūsių pereiti prie konkrečių veiksmų. Mat potencialus sielos draugas jau pavargo laukti pirmojo žingsnio.

Šeimą sukūręs Skorpionas turėtų daugiau laiko skirti savo partneriui. Truputis romantikos ir nuoširdūs pokalbiai padės įnešti darnos į asmeninį gyvenimą.

Pavasario viduryje Skorpionui reikėtų stengtis neperkaisti ir neperšalti. Balandį jam bus dar per anksti vaikščioti su plonu švarkeliu. Užsitęs peršalimas gali baigtis sunkiomis komplikacijomis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Balandžio mėnesį Šauliui patariama sulėtinti tempą ir ramiai išanalizuoti praeities pasiekimus bei padarytas klaidas. Gali paaiškėti, kad per daug energijos ir laiko išeikvojo netinkamoje srityje. Esant galimybei, Šauliui praverstų paatostogauti ir bent savaitę praleisti prie jūros, kad atgautų jėgas ir galėtų geriau įvertinti savo padėtį. . Tuo atveju, jei vadovybė nesuteiks atostogų, Šauliui neverta per daug rodyti iniciatyvos, nes vis tiek nugalėtojo laurai atiteks kitam žmogui.

Balandžio mėnesį Šauliui nepatartina niekam skolinti pinigų. – net artimam giminaičiui ar geram draugui. Didelė tikimybė, kad tokios skolos jis niekada neatgaus.. Be to, Šaulys pats netrukus atsidurs tokioje situacijoje, kai prireiks didelės pinigų sumos.

Susituokusio Šaulio asmeniniame gyvenime vyraus harmonija ir supratimas.

Bet tai įmanoma tik su sąlyga, kad Šaulys nustos kabinėtis prie smulkmenų. Balandžio mėnesį reikėtų kuo daugiau dėmesio skirti vaikams – gali kilti problemų jų santykiuose su bendraamžiais, pablogėti mokslo rezultatai.

Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai pasirinks laukimo taktiką, tikėdamiesi, kad simpatijos objektas žengs pirmą žingsnį. Tačiau toks elgesys neduos norimų rezultatų, todėl astrologai rekomenduoja perimti iniciatyvą į savo rankas.

Balandžio mėnesį Šauliui padidės traumų pavojus. Ypač atsargūs turėtų būti vairuotojai. Taip pat reikėtų apriboti alkoholio vartojimą.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragiui prasideda gana sunkus asmeninių santykių kūrimo laikotarpis. Kai kuriems šio Zodiako ženklo atstovams gali atrodyti, kad absoliučiai visi aplinkiniai nėra pasirengę išklausyti jų nuomonės bei ieškoti kompromisų ir paiso tik norų. Tačiau astrologai mano, kad Ožiaragiui laikas atidžiau pažvelgti į savo charakterį ir elgesį – nesusipratimų priežastys slypi jame. Daugumą konfliktų iššaukia Ožiaragio egoizmas ir pasipūtimas.

Balandis bus pakankamai sėkmingas tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurių profesinė veikla susijusi kūryba, individualia veikla ir laisvai samdomu darbu. Po ilgo sąstingio jie galės pradėti ar atnaujinti savo verslą. Be to, pasitaikys puiki galimybė gauti solidų atlygį už atliktą darbą. Tačiau astrologai perspėja, kad nepatartina uždirbtų pinigų leisti pramogoms ir savo užgaidoms – pinigus geriau atidėti į šalį. Netolimoje ateityje labai pravers solidi finansinė pagalvė.

Asmeniniame gyvenime galimi nedideli nesutarimai – jūsų sielos draugas jau seniai norėjo pakelti santykius į naują lygmenį. Jei Ožiaragis jaučia, kad su savo draugu galėtų pasenti, laikas žengti lemiamą žingsnį. Šį mėnesį susituokę sudarys tvirtą sąjungą.

Tačiau vienišam Ožiaragiui nereikėtų bandyti užmegzti romano su pirmu sutiktu žmogumi – balandžio mėnesį geriau skirti apmąstymams ir asmeniniam vystymuisi. Trumpalaikiai romanai išves iš pusiausvyros ir neleis susitelkti ties svarbiais reikalais.

Balandžio mėnesį Ožiaragiui reikėtų atkreipti dėmesį į savo nervų sistemos būklę. Masažo seansai ir plaukiojimas baseine būtų jam labai naudingi, suteiktų naujos energijos ir žvalumo.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Balandžio mėnesį Vandeniui patartina net nesistengti veikti savarankiškai – komandinis darbas taps jo prioritetu. Būtent darnūs santykiai su kolegomis padės prasimušti darbe ir net pasiekti didesnį atlyginimą. Bet kokie atskiri individualūs projektai turėtų būti atidėti vėlesniam laikui, kai pasikeis aplinkybės. Padidės komandiruočių ir išvykų tikimybė, todėl reikia nusiteikti kelionėms ir nakvynei viešbučiuose.

Toks įtemptas profesinis gyvenimas nulems didesnes pajamas ir galimybę plėsti bei stiprinti verslo santykius.

Beje, būtent kelionėje vienišas Vandenis susipažins su svarbiu asmeniu, su kuriuo galės užmegzti tvirtus santykius.

O susituokusiems šio Zodiako ženklo atstovams patartina bent kartais priminti apie būtinybę paaukoti savo interesus dėl partnerio norų. Jie turėtų leisti savo sielos draugui pasirinkti filmą ar naują sienų spalvą, dažniau klausyti mylimo žmogaus patarimų.

Balandžio mėnesį šio Zodiako ženklo atstovams padidės pavojus susižeisti. Tai ypač liečia tuos, kurių gyvenimas susijęs su profesionaliu sportu ar pavojingu darbu. Todėl reikėtų nepamiršti būtinų saugos priemonių ir būti labai atidiems.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Balandis bus ne pats geriausias mėnuo – Žuvims dėl savo ateities teks susiveržti diržus ir atsisakyti daugybės malonumų. Viskas, ką Zodiako ženklo atstovai darys, neduos greitų rezultatų, tačiau įdėtos pastangos vėliau atneš gerų vaisių. Žinoma, tokia situacija gali jas priversti nuleisti rankas ir pasinerti į neviltį. Tikrai neverta nusiminti. Dabar reikėtų kantriai visas jėgas ir energiją investuoti į ateitį.

Profesinėje srityje Žuvims nepatartina rodyti iniciatyvos, geriau sėdėti tyliai ir niekur be reikalo nesikišti. Mat vadovai nepatenkinti dabartine padėtimi ir gali dairytis atpirkimo ožio. Svarbu, kad Žuvys tuo metu nepatektų į jų akiratį..

Laimei, asmeniniame Žuvų gyvenime tvyro visiška harmonija ir supratimas. Mylimas žmogus taps patikima atrama, o jo patarimai padės įveikti sunkias akimirkas.

Vieniši šio Zodiako ženklo atstovai pagaliau surizikuos žengti pirmąjį žingsnį ir atvirai praneš apie savo jausmus. To pasekmė gali būti aistringas romanas su bendros ateities perspektyva.

Sveikata balandžio mėnesį Žuvims nekels rūpesčių, tačiau astrologai pataria nepiktnaudžiauti alkoholiu ir saldumynais.

2022 03 30 11:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt