ketvirtadienis, spalio 1 d.
Balandžio mėnesio horoskopas
tiesa.com

Antroji 2018-ųjų pavasario dalis nedžiugina orų prognozėmis, o astrologai pateikia savo spėjimus: kas kiekvieno Zodiako atstovo laukia balandį.

Balandžio mėnesio horoskopas atskleis, ko galima tikėtis žmogui, kai bunda gamta.

Avinas

Balandžio mėnesį labiausiai rūpės karjeros ar verslo reikalai. Mėnesio pradžioje galite jausti įtampą darbe, bet vėliau viskas aprims. Tiesiog ramiai sieksite užsibrėžtų tikslų, per daug nesigilindami į asmeninio gyvenimo reikalus. Mėnesio viduryje greičiausiai būsite išgirsti, o jūsų idėjos bus deramai įvertintos vadovybės ar verslo partnerių. Trečioje mėnesio dekadoje gyvenimo tempas dar labiau išaugs. Turėsite daug svarbių susitikimų ir reikalų. Net ir namie būsite gerokai aktyvesni. Atsisakysite nereikalingų ryšių, ieškosite naujų būdų savo tikslams pasiekti.

Jautis

Balandžio mėnesio pradžioje vengsite viešumo, norėsite pabūti vieni, tačiau ne tam, kad pabėgtumėte nuo viso pasaulio ir pailsėtumėte, tikslas bus kitas. Jums to reikės, kad suplanuotumėte ateitį arba pasiektumėte užsibrėžtą tikslą. Bet kuriuo atveju jums daug kas pavyks tiesiog puikiai. Tikėtina, kad jūsų pasiekimai bus įvertinti, arba susitvarkysite savo darbinius reikalus taip kaip norite. Galima papildoma finansinė nauda, nors pinigų trūkumo ir taip nejausite. Mėnesio pabaigoje gali kilti didelis noras pamokslauti, visus aplinkui mokyti savo gyvenimo tiesų. Kažin ar tai geras sumanymas. Dėl to gali kilti audros jūsų asmeniniuose santykiuose, ar santykiuose su artimaisiais.

Dvyniai

2018 metų balandžio mėnesį aplinkiniai jaus nuo jūsų sklindantį šaltuką. Nebūsite linkę veltis į artimas draugystes ir vengsite triukšmingų susitikimų su draugais, užtat karjeros ar darbo reikalai sparčiai judės į priekį. Tiesa metodai, kuriais sieksite užsibrėžtų tikslų, ne visada bus nekalti ir skaidrūs. Gali tekti net lipti per kitų galvas, žinoma perkeltine prasme. Tačiau sąžinės priekaištai jūsų nekamuos. Dirbdami skirkite daugiau dėmesio detalėms ir pasistenkite visus pradėtus darbus davesti iki galo.

Vėžys

2018 metų balandžio mėnesio pradžioje galite jausti emocinę įtampą, būsite linkę dramatizuoti įvykius. Be to šiuo laikotarpiu keisis Jūsų požiūris į gyvenimą, formuosis naujos vertybės. Galite pamatyti naujų dalykų, kurių seniau tiesiog nepastebėjote. O tai, ko praeityje labai troškote, gali tapti ne taip svarbu. Mėnesio pabaiga žada pokyčius karjeroje ar versle. Gali būti nelengva, tačiau Jūsų užsispyrimas padės įveikti sunkumus.

Liūtas

Liūto ženklo atstovui balandžio mėnuo bus kupinas įvykių tiek profesinėje veikloje, tiek ir santykiuose su draugais. Tikėtina, kad būsite paaukštinti pareigose ar gausite papildomos materialinės naudos. Antroje mėnesio pusėje būsite šiek tiek pavargę nuo pastovaus judesio, darbo reikalų, norėsis skirti daugiau laiko poilsiui ar pramogoms. Mėnesio pabaiga - geras laikas, padėsiantis priartėti prie užsibrėžtų tikslų, ar net juos pasiekti. Žinoma, jeigu netinginiausite.

Mergelė

Balandžio mėnesio pradžioje tapsite labai aktyvūs. Profesinėje veikloje ar versle jums šypsosis sėkmė. Tačiau šiuo laikotarpiu turėtumėte atsargiau elgtis su pinigais, nešvaistyti jų nereikalingiems pirkiniams. Mėnesio viduryje gali tekti taisyti seniau padarytas klaidas. Būsite nepatenkinti savimi, o kartais ir aplinkiniais. Gali apimti pavasariškas tingulys. Tačiau ką bedarytumėte, jausite didelį palaikymą iš Jums artimų žmonių. Mėnesio pabaigoje norėsis ramybės. Skirkite laiko sau, pabūkite vieni, susidėliokite jausmus ir mintis, jums to reikės.

Svarstyklės

Balandžio mėnesio pradžia įtempta, gali kamuoti finansinės problemos, arba problemos susijusios su skolomis, mokesčiais. Būkite atidesni ir pasistenkite išvengti konfliktinių situacijų. Mėnesio viduryje, savo ryžtingų veiksmų dėka, situaciją suvaldysite ir net sugebėsite pasiekti puikių rezultatų. Mėnesio pabaiga ramesnė. Šis laikas palankus ateities perspektyvų numatymui, kvalifikacijos kėlimui ir kelionėms į užsienį.

Skorpionas

Mėnesio pradžioje visos Jūsų pastangos bus skirtos tam, kad pagerinti finansinę padėtį, tačiau Jums nelabai seksis įgyvendinti tai ką sumanėte. Be to galimos neplanuotos išlaidos. Geriau atidėkite sudėtingus reikalus antrai mėnesio pusei, tada situacija gerės. Mėnesio pabaigoje jausitės tarsi po padidinamuoju stiklu. Jūsų pasiekimai bus pastebėti, tačiau aplinkiniai matys ir mažiausias klaidas. Todėl kiekvienas sprendimas ar poelgis turi būti pasvertas ir apgalvotas.

Šaulys

Mėnesio pradžioje galite tikėtis naudingo sandorio, ar papildomų pajamų, tik džiaugsmo dėl to kažkodėl nejausite. Mėnesio viduryje gali apimti pavasariškas tingulys. Pasistenkite, kad jis Jūsų nenugalėtų. Šiuo laikotarpiu užmegzti nauji dalykiniai santykiai ateityje gali atnešti nemažai naudos. Taigi, daugiau bendraukite ir megzkite naujas naudingas pažintis. Laisvalaikį leiskite aktyviai, apsilankykite sporto klube, baseine. Bet kokios vandens procedūros pagerins Jūsų savijautą.

Ožiaragis

Balandis Ožiaragio ženklo atstovui bus kupinas įvairiausių įvykių. Darbe jausitės vertinami, kas paskatins jus dirbti dar geriau. Būsite kūrybingi, nestokosite naujų idėjų. Jūsų veržlumas bus pastebėtas vadovybės, ar verslo partnerių ir tinkamai įvertintas. Antroji mėnesio pusė - tinkamas metas pasirūpinti savimi. Lankykite sporto klubą, baseiną, savaitgaliui išvykite prie jūros, užsirašykite grožio procedūroms, atnaujinkite savo garderobą ir tt. Darykite viską, ko seniau dėl vienokių ar kitokių priežasčių sau neleisdavote.

Vandenis

2018 metų balandžio mėnesį Vandenio ženklo atstovui seksis viskas, kas susiję su užsieniu ir užsieniečiais. Puikus laikas užmegsti ir vystyti santykius su užsienio partneriais. Jūsų protas bus aštrus, kas padės priimti teisingus sprendimus. Vertėtų atkreipti dėmesį į savo finansinius reikalus, grąžinti skolas, jei tokių turite. Mėnesio pabaiga tiesiog puiki. Tikėtinos geros permainos darbe. Pagaliau pavyks įgyvendinti tai, ko ilgai ir atkakliai siekėte.

Žuvys

Mėnesio viduryje būsite labiau linkę rizikuoti, todėl vertėtų būti atidesniems, ypač priimant svarbius sprendimus, kurie gali nulemti jūsų ateitį. Mėnesio viduryje nestokosite vidinės energijos, tačiau būtų geriau jeigu nukreiptumėte ją į karjeros ar verslo reikalus. Mėnesio pabaigoje skirkite daugiau laiko sau. Pasirūpinkite sveikata ir savijauta.

patarimupasaulis.lt

2018 04 02 09:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt