penktadienis, balandžio 16 d.
Biblijos horoskopas: kuris šventasis suteikia laimina jūsų Zodiako ženklą?
Alfa.lt

Nedaugelis žino, kad kiekvienas Zodiako ženklas turi savo biblinį globėją, į kurį gali kreiptis pagalbos sunkmečiu. Sužinokite, kas yra jūsų globėjas.

Avino globėjas – apaštalas Petras

Apaštalas Petras turi daug bendro su šiuo Zodiako ženklu. Petras kaip ir Avinas buvo labai impulsyvus. Dėl savo lyderio savybių jam pavyko daug pasiekti. Daugelis žino, kad apaštalas Petras buvo Dievo įgaliotas priimti sprendimus, kas turi teisę įeiti pro dangiškuosius vartus, o kas ne. Avinas turi labai stiprią valios jėgą, jis sugeba atsilaikyti, kad ir kas nutiktų.

Jautis – apaštalas Simonas Zilotas

Biblijos horoskopas sako, kad šio Zodiako ženklo globėjas yra Simonas Zilotas. Tai buvo be galo pasitikintis ir ryžtingas žmogus. Jo entuziazmas paveikė daugelį žmonių. Be to, apaštalas Simonas ypatingą dėmesį skyrė materialiniams reikalams. Tai garantuoja stabilumą ir patikimumą – būtent tai, ko reikia Jaučiui.

Dvyniai – šventasis apaštalas Jokūbas

Jokūbas yra vienas iš 12 apaštalų, jis yra ir Dvynių globėjas. Jis turėjo puikių intelektualinių sugebėjimų, mokėjo atskleisti savo idėjas ir jas perduoti kitiems. Jokūbas turėjo neįtikėtiną įtaigos galią, todėl jam būdavo lengva savo sumanymais įtikinti kitus. Tuo pat metu jis turėjo ir neigiamų savybių. Jokūbas buvo nepastovus ir permainingas. Dvyniai taip pat turi tas pačias savybes. Jie yra spontaniški, tačiau kupini energijos ir išradingi.

Vėžys – apaštalas Andriejus

Šventasis Andriejus laikomas atsidavusiu šeimos vyru ir pacifistu. Šis apaštalas pirmenybę teikė tylai, ramybei ir vienatvei. Tai būdinga ir daugeliui Vėžio ženklo atstovų. Gyvenimas ir šeima jiems yra nepaprastai svarbūs. Tik tada, kai juos supa artimieji, jie jaučiasi gerai. Jie yra nepaprastai jautrūs ir linkę medituoti. Dėl savo artimųjų ir draugų gali padaryti viską. Jei ieškote supratingo ir empatiško gyvenimo partnerio, tai Vėžys yra būtent tai, ko jums reikia.

Liūtas – apaštalas Jonas

Jonas buvo puikus oratorius. Jis visada mėgo būti dėmesio centre. Šis šventasis buvo stipri asmenybė, galėjusi įtikinti daugelį savo idėjų ir sprendimų teisingumu. Jo gebėjimas argumentuoti ir patraukti į savo pusę buvo tiesiog neįtikėtinas. Jis buvo labai dosnus aplinkiniams. Tos pačios savybės būdingos ir daugeliui Liūto ženklo atstovų. Jie yra labai atviri, mylintys ir visada pasirengę padaryti viską dėl savo artimųjų.

Mergelė – apaštalas Pilypas

Biblijos apaštalas Pilypas buvo labai mąslus ir romus žmogus. Jis puikiai susitvarkė su visais darbais, vykdė jam patikėtas užduotis iki smulkmenų. Mergelės, kaip ir jų globėjas, yra tokios pat kruopščios ir kantrios. Jos atkreipia dėmesį į mažiausias detales. Daugelis šio Zodiako ženklo atstovų yra perfekcionistai. Tačiau jie linkę į savikritiką ir gali tam skirti daug laiko.

Svarstyklės – apaštalas Baltramiejus

Svarstyklės garsėja tokiomis savybėmis kaip įtikinėjimo galia, taktika bei savo polinkiu į diplomatiją. Norėdamos įtikinti kitus savo požiūrio teisingumu, jos padarys viską. Apaštalas Baltramiejus buvo labai racionalus žmogus, kuris nepakentė apgaulės ir melo. Svarstyklės paprastai yra labai korektiški ir teisingi žmonės. Tačiau jei jų rankose yra valdžia, jos gali pradėti manipuliuoti kitais, siekdamos savo tikslų.

Skorpionas – apaštalas Tomas

Apaštalas Tomas buvo kupinas abejonių. Todėl žmonės jį vadino „Netikinčiu Tomu“. Kartu jis buvo labai tuščias ir ambicingas. Šiomis savybėmis Skorpionas yra labai panašus į savo globėją. Jis niekuo netikės, kol neįsitikins savo akimis. Skorpiono ženklo atstovai yra labai ištikimi: jei nuspręs praleisti gyvenimą su kuo nors, jie niekada neatsisakys šio sprendimo.

Šaulys – apaštalas Judas Tadas

Kartu su apaštalais Jonu ir Petru Tadas įkūrė bažnyčią. Jis daugeliui žinomas dėl savo gebėjimo užmegzti socialinius santykius. Taip pat Tadas savo veiksmais buvo labai teisingas, sąžiningas ir nuoseklus. Visos šios savybės būdingos Šaulio ženklo atstovams. Jie taip pat yra atsidavę kovotojai. Jie mėgsta keliones ir nuotykius.

Ožiaragis – apaštalas Matas

Šio šventojo pareigos įpareigojo jį surinkti mokesčius iš Romos gyventojų. Jis nepaprastai didžiavosi savo padėtimi visuomenėje. Matas buvo teisingas, kilnus ir tikslingas žmogus. Ožiaragiai paprastai būna ambicingi ir sąžiningi asmenys, kurie gyvenime daugiausia dėmesio skiria sėkmei visuomenėje.

Vandenis – apaštalas Judas

Apaštalas Judas visada rūpinosi bejėgių gerove. Jis taip pat žinomas kaip kilmingųjų gynėjas. Be to, jis visada buvo pasirengęs padėti nedorėliams. Vandenis yra kūrybinga asmenybė, kupina siekių ir ambicijų. Šios savybės lemia, kad Vandenis gali nuklysti šunkeliais ar padėti ne tiems žmonėms, kuriems reikėtų.

Žuvys – apaštalas Judas Iskariotas

Vienintelis dalykas, kurį dauguma žmonių žino apie šį šventąjį, yra tai, kad jis pardavė Jėzų už 30 pinigėlių. Tačiau Judas Iskariotas taip pat turėjo puikių organizacinių įgūdžių. Jis buvo labai jautrus ir drovus. Judas Iskariotas mėgo vienatvę ir buvo linkęs į depresiją. Žuvys yra labai jautrūs ir supratingi žmonės, tačiau kartais jie atsisako priimti supančią realybę tokią, kokia ji yra. Todėl jie tampa prislėgti. Žuvys yra labai dvasingos ir emocingos. Nė vienas Zodiako ženklas nemoka išreikšti savo emocijas taip, kaip moka Žuvys.

Apibendrinimas

Šiandien vis daugiau žmonių ieško paramos ir tikisi pagalbos iš savo angelų sargų ir globėjų. Jie padeda mums sunkmečiu ir apsaugo nuo bėdų ir problemų. Dabar, kai žinote, kuris šventasis globoja jūsų Zodiako ženklą, jums bus lengviau kreiptis pagalbos į jį.

Norėtume pabrėžti, kad niekada neturėtumėte pasikliauti kažkuo visu šimtu procentų! Svarbiausia visada gyventi pagal savo sąžinę, daryti gera kitiems, mylėti ir vertinti save bei sau brangius aplinkinius. Tada jūsų gyvenimas bus užpildytas ryškiomis spalvomis ir gerais žmonėmis.  

2021 02 24 11:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt