pirmadienis, birželio 1 d.
Blogi žmonės prieš gerus: vieni neša patirtį, kiti – džiaugsmą
Alfa.lt

Sugebėjimas duoti ir mokėjimas priimti yra vienodai svarbūs. Verta atsiriboti nuo visų, kurie įneša į jūsų gyvenimą diskomfortą, ir atsilyginti tuo pačiu tiems, kurie teikia džiaugsmą.

Pirmiausia reikia pripažinti, kad grynai blogų ir absoliučiai gerų žmonių nebūna, kaip ir nėra jokių mokslinių gėrio ir blogio išmatavimo metodų. Tačiau vienas dalykas tikrai egzistuoja: kiekvienas žinome, kokios energijos mums suteikia konkretūs žmonės ir santykiai.

Kartais žmonės veikia, vadovaudamiesi savo asmeniniais interesais. Ir kai jie iškelia save į pirmą vietą, pasinaudodami manipuliacijomis, apgaulėmis ir įžeidimais, galima teigti, kad jie daro neigiamą poveikį aplinkiniams.

Kita vertus, kiekvienas iš mūsų savo aplinkoje turi bent vieną kuklų, santūrų, nuoširdų žmogų. Jis niekada neskaudina ir supranta, ką reiškia abipusė pagarba ir dėmesys. Toks asmuo į įneša laimės į mūsų gyvenimą.

Tie, kurie palieka žaizdas

Niekas jūsų neįpareigoja gerai sutarti su visais aplinkui, kartais galite nuvilti kitus. Ir jeigu kada nors teko priimti sprendimą, kuris turėjo vienokių ar kitokių pasekmių kitam asmeniui, svarbu sugebėti pateisinti tokį poelgį.

Pavyzdys gali būti santykių nutraukimas dėl tos priežasties, kad jūs nustojote mylėti savo partnerį. Kai kuriuos sprendimus tiesiog būtina priimti, net jeigu jie privers kažką kentėti. Tai yra toks atvejis, kai bandymas išsaugoti situaciją suteiktų daugiau skausmo nei naudos.

Bet kurį mūsų poelgį kas nors kitas gali palaikyti netinkamu. Kiekvienoje situacijoje yra pustonių. Kai kurie žmonės apskritai taip elgiasi visą savo gyvenimą. Jie susikoncentravę tik į savo poreikius, nors suvokia, kad tai yra neteisinga.

Visi, kurie įpratę taip gyventi, neretai palieka gilias žaizdas kitų širdyse. Todėl reikia tiesiog leisti jiems išeiti iš jūsų gyvenimo, ir dar svarbiau – iš jūsų galvos. Kitaip jūs visam laikui liksite priklausomi nuo jų veiksmų.

Taip pat yra tokių, kurie paprasčiausiai nežino, kaip reikia palaikyti normalius santykius. Jiems trūksta asmeninės ir emocinės brandos, trūksta sugebėjimo gerbti ir suprasti kitą, dažnai jie net nesuvokia savo žodžių ir poelgių. Verta reaguoti į tokių tipų veiksmus ne kaip į dramą ar nesėkmę, kuri keičia jūsų gyvenimą. Vertinkite juos kaip pamokas, kurios turi padėti jums įgauti daugiau pasitikėjimo savimi ir išminties.

Žmonės, kurie neša džiaugsmą

Kai kurie žmonės būna kuklūs. Iš šalies atrodo, tarytum jie skleidžia magiją ir nežino, kaip galima būti veidmainiais egoistais. Tikriausiai ir jūs pažįstate tokių žmonių. Jų pasaulyje yra nedaug. Bet daug jų ir nereikia, nes jie bet kuriuo atveju duos jums viską, ko jums trūksta.

Ir jeigu dėl kokios nors priežasties nepažįstate tokių žmonių, tapkite patys vienu iš jų. Būkite geriausia savo versija ir šviesa tiems, kurie jums brangūs.

Svarbu prisiminti, kad viskas, ką duodate, būtinai bus jums grąžinta. Jeigu kažkas elgiasi su jumis gerai, atsakykite jam tuo pačiu.

Glaudiems santykiams būtinas absoliutus kito žmogaus supratimas. Jūs suvokiate, kad jis nusipelno pagarbos, vertinate jį kaip dalį savęs ir pastebite viską, ką jis dėl jūsų daro. O tai visada skatina analogišką jo elgseną jūsų atžvilgiu.

Geri žmonės ir žmonės, kurie praturtina jūsų gyvenimą, padeda kasdien tapti vis geresniam, sukuria su jumis labai artimą ir ypatingą ryšį. Jie laiko jus gerbtina, stipria ir supratinga asmenybe.

Žmonės, kurie iš tikrųjų myli jus, neims kritikuoti, neišdavinės ir nesistengs jūsų pakeisti., rašo portalas „Kluber“. Jie žiūri į jus kaip į save, tai yra užjaučiančios ir emocionaliai brandžios asmenybės.

Per savo gyvenimą sutiksite daug gerų ir blogų žmonių. Mokytis jums teks ir iš vienų, ir iš kitų.

2020 05 07 20:51
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt