ketvirtadienis, liepos 9 d.
Blogiausios Anglijos ligoninės: kur pagalbos laukti reikia ilgiausiai
tiesa.com

Nėra nieko blogiau, kaip bėdai ištikus laukti ir nesulaukti pagalbos ligoninės priimamajame. Anglijoje ši problema – itin aktuali, o specialaus tyrimo metu nustatyta, kuriose šalies ligoninėse padėtis šiuo metu prasčiausia.

Ligoninių priimamųjų veiklos metodika numato, kad darbas laikomas efektyviu ir tinkamai atliktu tuo atveju, jeigu suspėjama apžiūrėti 95 proc. visų pacientų, laukiančių iki 4 valandų.

Ar šis rodiklis pasiekiamas, Anglijoje stebima nuo 2004 metų.

Paskutinieji metai buvo prasčiausi: šalies vidurkis siekė 88,4 proc., o kai kuriose ligoninėse – vos 70 proc. laukiančių pacientų.

Po BBC atlikto tyrimo paskelbto 10 Anglijos ligoninių, kurių priimamuosiuose padėtis prasčiausia: ilgiausiai gali tekti laukti Essex’o grafystėje esančios princesės Alexandros ligoninėje.

[9674]

Anot tyrėjų, padėtis Šiaurės Airijos ir Velso ligoninėse yra šiek tiek geresnė nei Anglijoje, o Škotijoje situacija – panaši.

Nacionalinės sveikatos tarnybos (NHS) atstovai padėties nedramatizuoja tikina, kad rekordiškai bloga situacija susidarė dėl neįprastai ilgos ir šaltos šių metų žiemos.

2018 04 13 09:05
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt