penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Britė tvirtina, kad rytinį pykinimą nėštumo metu ji išsigydė rūkydama kanapes
tiesa.com
twitter nuotrauka

Sammy Warnes iš Lydso sako, kad atrado keletą forumų, kuriuose teigiama, kad kanapės yra lėtinio vėmimo gydymo priemonė. Kai ji buvo nėščia su savo pirmuoju vaiku - kūdikis gimė sveikas - rytinius negalavimus nėščia moteris gydėsi kanapėmis.

30 metų Sammy Warnes sako, kad ją taip pykino, kad būdama dešimt savaičių nėščia ji svarstė apie abortą. Stiprūs jos gydytojo vaistai, kaip pasakoja moteris, neveikė, todėl ji pradėjo vartoti kanapes, o simptomai išnyko po 25 savaitės, praneša „Wales Online“.

Sammy teigė, kad jos dukra gimė sveika, todėl patyrusi tą patį pykinimą dėl dabartinio nėštumo kelis kartus per savaitę ji pradėjo rūkyti kanapes, kad palengvintų simptomus.

Dabar 15 savaičių nėščia ji išleidžia 10 svarų sterlingų kas tris savaites ir gauna atsargas iš interneto.
 Sammy iš Lydso teigė: „Receptiniai vaistai daro daugiau žalos. Gali atsirasti apsigimimų, todėl jiems gana baisu būti sąžiningiems.

Vienas iš jų privertė mano kūną atlikti atsitiktinius judesius. Tai man kelia paniką. Žolė iš tikrųjų išgelbėjo mane ir mano kūdikio gyvybę. Tik du kart užtraukusi aš galiu būti mama savo dukrytei. Aš tai darau tik kelis kartus per savaitę.”

Gydytojai išrašė jai vaistą „Domperidone“, skirtą pykinimui ir vėmimui malšinti, tačiau teigiama, kad simptomai išnyko tik 20-čiai minučių. „Norėjau sužinoti, ar nėra senolių pasakų ar „senamadiškų patarimų“, kurie man padėtų. "

Tuomet radau nemažai forumų, kuriuose moterys vartojo kanapes, kad sustabdytų rytinę ligos eigą. Buvau tokia beviltiška, kad galvojau - pabandysiu.”

"Tai buvo nuostabu - tai padėjo man ryte išlipti iš lovos. Tai tiesiogine prasme veikė iškart. Aš nesakiau akušerei, nenorėjau sukelti nereikalingo streso."

NHS rekomendacijose teigiama, kad kanapių reguliarus vartojimas nėštumo metu gali paveikti kūdikio smegenų vystymąsi, o tabako rūkymas didina riziką, kad kūdikis gims mažas ar neišnešiotas.


Tačiau Sammy tvirtina, kad jos dukra, gimusi 2016 m. birželio mėn. yra sveika tiek psichiškai, tiek fiziškai. Nepaisant tabu, susijusiu su kanapių rūkymu, Sammy teigė, kad ją palaiko ir draugai, ir šeima.

2019 12 02 20:15
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt