penktadienis, liepos 1 d.
Buitinis horoskopas
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Buitis

Jei darbo kolektyve tas pačias pareigas vykdančių kolegų veiksmai gali būti panašūs, tai savo namuose jų elgsena smarkiai skiriasi. Kaip elgiasi Zodiako ženklai savo buityje, galima sužinoti iš horoskopo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai yra idealistai ir romantikai. Jie nori, kad visi namų ruošos darbai būtų atlikti labai greitai. Jie neturi kantrybės ir laiko buičiai . Avinas nori matyti grandiozinį savo darbo rezultatą, sustiprintą kitų susižavėjimo.

Tad Pelenė, atskirianti grūdus nuo pelų, tikrai nebuvo Avino ženklo. Tačiau Avinas mėgsta interjero ir namų dekoravimo darbus.

Jei esate gimę po Avino ženklu, ieškokite estetinio malonumo kasdieniuose dalykuose:. Pavyzdžiui, sukurkite meninę instaliaciją iš vyro išbarstytų kojinių ar paprastą troškinį papuoškite daržovių ir gėlių kompozicijomis.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis moka užsidirbti ir skaičiuoti pinigus. Jis visada žino, ar jam apsimoka savaitgalį valyti, ar tikslingiau pasisamdyti namų tvarkytoją, kuri ateina kartą per savaitę. Ar verta vargti įdarinėjant žuvį, o gal lengviau ir sveikiau ją kepti natūralią? Ar verta leisti laiką adant pėdkelnes, kad vėliau tektų gėdingai slėpti siūlę po sijonu? Jautis visada padarys geriausią pasirinkimą.

Jei esate Jaučio ženklo atstovas, tai jūsų namuose bus įrengti visi moderniausi patogumai ir prietaisai, palengvinantys gyvenimą. Todėl draugai jums dovanoja atitinkamas dovanas. Sukaupkite drąsą ir praneškite jiems, kad jau turite dvi gruzdintuves ir penkias sulčiaspaudes. Ir kad ant kūno nėra tiek daug plaukelių, kad trys elektriniai epiliatoriai negalėtų jų susitvarkyti.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai glumina kitus savo nepastovumu. Kai būna geros nuotaikos: dainuodami šveičia grindis ar po pusdienį triūsia virtuvė, gamindami graikiškus pietus. Kai būna prastai nusiteikę, ima maištauti ir atsisako virti ką nors sudėtingesnio nei bulvių košė.

Jei esate Dvyniai, mokykitės susikoncentruoti į vieną dalyką: net Cezaris nebūtų sugebėjęs vienu metu patikrinti vaikų namų darbų, pakeisti vonioje lemputes ir išaiškinti vyrui, kad Dvyniai pagal horoskopą yra pranašesni už visus kitus Zodiako ženklus.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžys mėgsta komfortą. Todėl jam labai svarbus jo būstas, buitiniai prietaisai, namų apyvokos daiktai. Vėžys yra konservatyvus, gerbia tradicijas ir šeimos vertybes.

Jei esate Vėžys, tai tvarka namuose jums suteikia harmonijos ir komforto jausmą. Valdykite save ir neleiskite Vandens stichijai prasiveržti – neskalbkite patalynės kas antrą dieną ir neplaukite grindų ryte ir vakare!

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas – neabejotinas žvėrių karalius. Savo karūną jis nešioja oriai. Argi buto siurbimas ar tualetų valymas gali būti karališkas?

Jei esate Liūtas, eikite į psichologijos kursus, kad galėtumėte tai išaiškinti savo artimiesiems. Pasinaudokite savo žavesiu, šiluma, energija. Tada pamatysite, kad vyras jau siekia dulkių siurblio, dukra mokosi virti barščius, o šuo renka visur išmėtytus žaislus. Ir už tai jūs karališkai apdovanojate juos meile!

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelei būdingas analitinis protas. Ji visada įžvelgia lengvesnių būdų atlikti įprastines pareigas. Ji niekada nelygins paklodžių iš abiejų pusių ir negamins vakarienės ilgiau kaip pusvalandį. Jos kambarių apstatymas spartietiškas, kad būtų kuo mažiau paviršių dulkėms kauptis., ant palangės auga nepretenzingos pelargonijos, mėgstami drabužiai ir nesiglamžančių medžiagų, nereikalaujančių lyginimo.

Mergelė yra tokia dalykiška, kad pamiršta visokias šventes ir praleidžia malonias gyvenimo smulkmenas.

Patarimas Mergelei: užsidėkite rožinius akinius, pripildykite vieną lentyną visokiomis linksmomis smulkmenomis iš kelionių. Tada šluostysite dulkes be pykčio, tik su nostalgiška šypsena.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklės – meilės ieškotojos. Svarstyklės visada ieško idealaus partnerio, tačiau net ir suradusios jį retai kada nurimsta, nes joms svarbiausia vėl ir vėl išgyventi pačią meilę,. Kai jausmas nusilpsta, partnerį galima pakeisti. Svarstyklės niekaip negali su tuo susieti indų plovimo, pirkinių krepšių iš prekybos centro tampymo ir nesibaigiančio tvarkymosi.

Jei esate Svarstyklių ženklo atstovas, pirkite indaplovę, užsisakykite maisto produktus internetu ir pabandykite nuslopinti savo vidinės švytuoklės svyravimus ir abejones, kad meilė gali išgyventi buityje.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas yra meiliausias ir seksualiausias iš visų Zodiako ženklų. Jis nepaprastai patrauklus, iš jo kyla vidinė jėga, kuri traukia žmones. Net ir buities darbus jis atlieka tinkamai:

Skorpiono ženklo moteris turi trumpus ir seksualius naminius chalatėlius., gamina mėgstamas patiekalas iš afrodiziakų. Jų patalynė visada būna nenuobodi ir švariai išskalbta.

Jei esate Skorpiono ženklo atstovas, tikrai mokate rasti paslėptą prasmę kasdieniuose veiksmuose. Šio Zodiako ženklo moteris skalaus drabužius erotiškai pasilenkusi ar patiekiant vyrui rytinę kavą , apsivilkusi peršviečiamu peniuaru.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulio ženklo atstovai yra sąžiningi ir tiesūs, neslepia savo jausmų. Jie išsako savo nuomonę į nieką neatsižvelgdami, dažnai būna pernelyg kritiški ir netolerantiški.

Jei esate gimę po Šaulio ženklu, būkite lankstesni, apeikite butą: pagirkite vaiką už kruopštumą, kad jis sutvarkė savo kambarį, net jei jums sunku rasti patį tarp likusių šiukšlių. Sustinkite iš susižavėjimo pamatę savo partnerio išvirtas krevetes česnakiniame padaže, nors per dešimt šeimyninio gyvenimo metų jis galėjo įsiminti, kad esate alergiški jūros gėrybėms. Tiesiog mažiau kritikuokite savo artimuosius, mažiau jiems priekaištaukite, nes jie yra nuolatinis jūsų džiaugsmo šaltinis!

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragis yra materialistas iš prigimties. Jo laimė slypi sunkiame darbe. Jam niekas neįsiūlys parduotuvėje pirkti šaldytų koldūnų ir naudotis skalbyklų paslaugomis. Visus kasdienius sunkumus jis turi įveikti asmeniškai, savo pastangomis, atkaklumu, ištverme ir ambicingumu.

Jei esate Ožiaragis, atsipalaiduokite: kavos virimo aparatą padovanoję draugai tikrai neužsiminė, kad anksčiau gaminote bjaurią kavą, o vyras nenorėjo mirtinai įžeisti parnešdamas namo šaldytą picą..

VANDENIS

(01 21–02 19)

Vandenis mėgsta dalyti ir dovanoti dovanas. Jį simbolizuoja vandenį pilantis vyras. Šio Zodiako ženklo žmonės mėgina tobulinti žmoniją. Pirmiausia jie fanatiškai stengiasi pagerinti savo šeimą. Vandenio šeimoje vyras daro rytinę mankštą, vaikai nevalgo mėsainių iš „McDonald's“ ir negeria kokakolos., o naminės papūgos nekartoja keiksmažodžių.

Jei esate Vandenis, kartais pailsėkite nuo perfekcionizmo: iškylaukite ir vaišinkitės žalingais, bet nepaprastai skaniais ir sultingais čeburekais, o katei leiskite bent kartą pernakvoti lovoje šalia jūsų.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys yra rūpestingos ir kuklios. Jos nesistengia išsiskirti, elgiasi nesavanaudiškai ir patinka kitiems dėl savo gerumo . Žuvys visada prisimena, kur kas turi būti padėta, kokia tvarka spintoje reikia kabinti marškinius, kas praėjusiais metais pelnė geriausius įvarčius pasaulio čempionate, kaip tiksliai pasverti ir suderinti ingredientus, kurių reikia mėgstamam patiekalui pagaminti.

Jei esate Žuvų ženklo atstovas, kartais pamėginkite plaukti prieš srovę: kelkite savigarbą, verskite kitus atsižvelgti į jūsų norus bei poreikius. Tegul šio Zodiako ženklo damos vyras pagaliau prisimena, kad yra parduotuvių, prekiaujančių nuostabiais apatiniais, kad gėlės paduodamos ne tik kovo 8 dieną ir kad internete galima rasti išsamių receptų, kaip išsikepti bulves.

2022 04 10 10:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt