penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Celiulito evoliucija: kaip jis atsiranda skirtinguose gyvenimo etapuose ir kaip jį išgydyti
Alfa.lt

„Apelsino žievelės“ efektas, „žąsies oda“ – taip įvardijamas poodinio sluoksnio uždegimas, įprastai vadinamas celiulitu. Šis odos susirgimas nėra pavojingas sveikatai, bet kelia galvos skausmą apie 90 proc. moterų. Tačiau celiulitas neatsiranda per naktį.

Celiulitas atsiranda etapais. Paauglystės bėdos nesibaigia aknės varginama oda, maištu prieš tėvus ir nenoru mokytis. Celiulitas gali atsirasti dar mokyklos metais dėl hormonų disbalanso arba nesubalansuotos mitybos. Jei mėgote greitąjį maistą, gazuotus gėrimus ir nedaug judėjote, tikėtina, kad jau paauglystėje susidūrėte su celiulitu. Ar atpažįstate save? Pirmiausia jis turbūt „nugulė“ ant šlaunų. Pažeistos odos padėtis su laiku tik prastėja, tad nenuostabu, kad vyresniame amžiuje celiulitas ne tik sustiprėjo šlaunų srityje, bet ir atsirado ant sėdmenų, pilvo, rankų.

Celiulitas įprastai kamuoja moteriškų formų merginas ir moteris. Tai vyksta dėl hormono estrogeno pertekliaus, kurio padaugėja likus kelioms dienoms iki menstruacijų ir per ovuliaciją. Estrogeno padaugėja ir nėštumo metu, todėl dažna nėščioji, net jei prieš tai nesiskundė celiulitu, pradeda jį pastebėti. Celiulitas gali kauptis ne tik ant įprastų vietų – šlaunys, sėdmenys, bet ir ant pilvo, krūtinės, rankų. Nebūtinai celiulitas nustatomas tik vyresnio amžiaus moterims. Tai odos uždegimas, galintis varginti tiek paaugles, tiek brandaus amžiaus moteris. Tiesa, celiulitas gali būti pastebimas ir ant vyrų odos. Statiškai apie 10 proc. vyrų turi celiulito. Įprastai jiems būna sutrikusi hormonų pusiausvyra. Jei celiulitas negydomas, odos padėtis su laiku tik prastės.

Kaip rūpintis „apelsino žievelės“ efektą turinčia oda? Būtina gerti daug skysčių, ir daryti tai dažnai, nes kitaip sulėtės kenksmingų medžiagų šalinimas iš organizmo, ir celiulitas pradės susidaryti dar greičiau. Įvesti į meniu sveikesnių maisto pasirinkimų, mankštintis. Mažiau streso, daugiau atsipalaidavimo ir poilsio taip pat padės organizmui geriau kovoti su šiuo odos uždegimu. Be procesų, kurie leistų pristabdyti celiulito didėjimą, reikia imtis priemonių, kurios mažins jau susidariusį giliųjų riebalų sluoksnį. Celiulitas išryškėja giliai odos ląstelėse susikaupus riebalams, todėl ir pasirinktos priemonės turėtų iš giliai gydyti odą. „Era Esthetic“ klinikose celiulitas gydomas VELASHAPE III masažais. Procedūros metu atliekamas gilus celiulito gydymas ir apimčių mažinimas. Po šios anticeliulitinės procedūros nereikalingas atsistatymas – išsyk galite grįžti į jums įprastą dienos režimą. Vidutiniškai aparatu galima sumažinti apimtis (ir kartu celiulitą) 1,27–7,62 cm sunkiausiai paveikiamoje šlaunų srityse. VELASHAPE III veiksmingumas įrodytas klinikinėmis studijomis. Šis apdovanojimais įvertintas medicininis įrenginys apimčių mažinimui visame pasaulyje naudojamas po 10 tūkst. kartų kiekvieną dieną merginoms ir moterims, norinčioms stangresnės ir gražesnės odos.

Kuo ypatingas VELASHAPE III aparatas? Jis rinkoje išsiskiria dėl savo stulbinamų rezultatų ir plataus poveikio celiulito pažeistai odai. VELASHAPE III yra medicininis įrenginys, kurį naudoti gali tik sertifikuoti VELASHAPE III specialistai ir tik klinikose. VELASHAPE III taikoma kombinuota ELOS technologija celiulito gydymui ir apimčių mažinimui, sujungianti 4 procedūras. Naudojant VELASHAPE III odą veikia infraraudonieji spinduliai, kurie šildo audinius iki 3 mm. Bipoliarinis radijo dažnis kaitina riebalinius audinius 15 mm, o pulsinis vakuumas išlygina odą ir kaitina riebalinius audinius. Dėl šios unikalios metodikos vienos anticeliulitinės procedūros su VELASHAPE III metu paveikiami tiek gilieji riebaliniai audiniai, tiek lyginamas odos paviršius. Oda tampa gražesnė, lygesnė ir stangresnė jau po pirmos procedūros, o rezultatas dar išryškėja tarp procedūrų dėl sukauptos šilumos energijos ir pagreitėjusios medžiagų apykaitos.

Šių anticeliulitinių procedūrų, kurios atliekamos „Era Esthetic“ klinikose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, efektyvumas patvirtintas jau po 3 procedūrų. Tačiau specialistai parinks jūsų atvejui tinkamą celiulito gydymo kursą. Įprastai tai būna iki 6 procedūrų po 1 kartą per savaitę. Dar vienas šio anticeliulitinio masažo privalumas – nereikalingas atsigavimas, nepaisant to, kad atliekamas gilus celiulito gydymas medicininiu aparatu.

Celiulitas – nepavojingas, bet dažnai pasitikėjimą mažinantis odos uždegimas, kuris gali kamuoti tiek paaugles, tiek nėščiąsias, gimdyves ir bet kurio amžiaus moteris. Celiulitas „Era Esthetic“ klinikose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje moterims ir vyrams gydomas nuo 20 iki 60 metų. Gydykite odą efektyviai ir užtikrintai su VELASHAPE III naujausia technologija.  

2020 07 29 19:56
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt