trečiadienis, rugsėjo 30 d.
„Center Parcs“ kurorte sunegalavęs berniukas neišgyveno (papildyta)
tiesa.com
Pixabay.com
Greitosios medicinos pagalbos sraigtasparnis

Bbc.com praneša apie populiariame atostogų kurorte sunegalavusį, o po to mirusį berniuką.

Šeštadienio popietę į Longleat esantį „Center Parcs“ kurortą buvo iškviestos skubios pagalbos tarnybos.

Kurorto atstovė sakė, kad „tragiška žinia giliai sukrėtė darbuotojus“ ir „šiuo ypatingai sunkiu metu“ mirusio berniuko šeimai komanda reiškia didžiulį palaikymą.

Apie įvykį daugiau informacijos atskleista nebuvo, mat atžalos netekusi šeima prašo privatumo.

Į įvykio vietą apie 15.40 val. šeštadienį atvyko ne vienas greitosios medicinos pagalbos automobilis ir sraigtasparnis. Neatskleidžiama, ar sunegalavęs berniukas mirė kurorte ar ligoninėje, į kurią buvo skubiai nugabentas. Taip pat nėra žinoma ir dėl ko jis pasijuto prastai.

Vaiko mirtis nėra traktuojama kaip įtartina. Policija tyrimo taip pat nepradės.

„Center Parcs“ kurortas yra gana populiarus dėl vandens ir sporto pramogų.

Papildyta 14:00

Kaip teigia liudininkai, nelaimė nutiko viename iš kurorto pastatų esančiame baseine. 

Vaikas sunegalavo, o po to jam į pagalbą atskubėjo prie baseino budėję gelbėtojai. Vaikas, kurio amžius neatskleidžiamas, gaivinamas buvo ganėtinai ilgai. 

Liudininkai pasakojo, kad prie nusileidimo į baseiną viršaus buvęs berniukas ištarė, jog jam „kažką suskaudo, o po to neteko sąmonės ir sukniubo“. 
 
„Mes ir dar maždaug 20 žmonių matėme, kas nutiko šeštadienį. Tai baisiausia, ką man teko matyti. Negaliu pamiršti berniuko ir jo šeimos, jo mamos, šaukiančios vaiką pabusti, – pasakojo viena liudininkių. – „Center Parcs“ su tuo tvarkėsi labai blogai. Nusileidimo taku vis naudojosi vaikai ir suaugusieji, kai tuo metu šalia ant grindų be gyvybės ženklų gulėjo berniukas. Baseinas taip pat nebuvo uždarytas. Dirbtinį kvėpavimą pradėjo daryti šalia buvęs kurorto lankytojas, nes gelbėtojai per ilgai neatėjo.“
 
 

2019 08 23 13:45
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt