pirmadienis, liepos 6 d.
Citrininiai kukurūziniai sausainiai „Tu mano Saulutė“
tiesa.com

Jums reikės: 2 stiklinių kukurūzų miltų, 1 stiklinės cukraus, 1 citrinos, 1 šaukšto šviežių čiobrelių, 0,5 arbatinio šaukštelio sodos, 1 arbatinio šaukštelio maltų juodųjų pipirų, 0,5 stiklinės alyvų aliejaus, 3 šaukštų grietinės.

Kukurūziniai miltai suteikia šiems kepiniams įdomią struktūrą ir džiaugsmingą – saulėtą – išvaizdą. O skanumas jų tikrai neapsakomas, taigi, manytume, jie puikiai tiks, jei norite Valentino dieną pradžiuginti mylimus žmones ir nustebinti juos savo išmone. Jie neįprasti (tiesa, suteikti širdelės formos, ko gero, nepavyks), aromatingi, trapūs ir šiek tiek „aštroki“. Tiesa, jei manote, kad „to bus per daug“, pipirų galite ir atsisakyti. Bet juk meilė neatskiriama nuo aštrių pojūčių!

Citriną kruopščiai nuplaukite su šepetėliu, žievę nutarkuokite ir išspauskite sultis. Orkaitę įjunkite iš anksto, kad įkaistų iki 180 laipsnių. Sumaišykite miltus, cukrų, sodą, maltus juoduosius pipirus ir čiobrelio lapelius. Atskirai supilkite alyvų aliejų, citrinos sultis, čia sudėkite ir grietinę bei tarkuotą citrinos žievelę. Tada sumaišykite miltų ir skysčių mases ir užminkykite tešlą. Ji neturi būti kieta, tad ant skardos, išklotos kepimo popieriumi, šaukštu išdėliokite tešlos gabalėlius ir suformuokite plokščius nedidelius paplotėlius. Tarp jų būtinai palikite tarpus, kad kepdami nesuliptų. Kepkite 10–15 minučių (orientuokitės į savo orkaitę). Ištraukę skardą iš orkaitės nedelsdami lopetėle išimkite sausainius. Būkite labai atsargūs – jie be galo trapūs! Pateikite su arbata. Skanaus!

2015 02 14 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt