trečiadienis, spalio 20 d.
Darbas iš namų keičiasi kardinaliai: „Facebook" pristato virtualios realybės biurą
Alfa.lt
Scanpix

Neapsigaukite – nors atrodo kaip scena iš vaizdo žaidimo „The Sims“, iš tikrųjų tai yra dalis „Facebook“ vizijos, kaip darbas iš namų atrodys jau artimiausioje ateityje.

Kanangi dėl koronaviruso pandemijos daugelis įmonių vis dar dirba nuotoliniu būdu, „Facebook“ siekia gyvus susitikimus ar „Zoom“ skambučius pakeisti virtualios realybės platforma, kurioje asmenį reprezentuos jo avataras, praneša Daily Mail.

Savo planus bendrovė atskleidė paviešindama programos „Horizon Workrooms“ beta versiją. Ši programa „Facebook“ vartotojams pasiekiama dėvint įmonės ausines „Oculus Quest 2“. Patekus į virtualų biurą, vartotojai yra reprezentuojami avatarų, kurie gali kalbėti, pakelti ranką, rašyti ant virtualios lentos, daryti virtualių projektų prezentacijas.

Kiekvienas virtualus kambarys gali palaikyti iki 16 ausines (kainuojančias 300 dol.) dėvinčių vartotojų. Taip pat iki 34 papildomų vartotojų gali prisijungti prie vaizdo skambučių, skelbia „Facebook“.

„Po penkerių metų žmonės galės gyventi ir dirbti iš kur tik nori, tačiau tai darydami vis tiek turės jausti bendrumo jausmą“, – interviu sakė M. Zuckerberg.

2021 08 20 16:24
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt