ketvirtadienis, sausio 27 d.
Deivės virtuvėje: trys talentingiausios kulinarės pagal horoskopą
Gražina Vasiliauskienė
123
Šaimininkė

Ne visos moterys mėgsta ir gali kurti šedevrus virtuvėje, tačiau trijų Zodiako ženklų damoms šis sugebėjimas duotas iš prigimties.

Kokie Zodiako ženklai gali nustebinti gardžiausiais patiekalais?

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo dama nesilaiko nustatytų standartų. Ji mėgsta tyrinėti įvairių tautų virtuvę ir bando pagaminti patiekalus pagal egzotiškus receptus. Jos šeimos nariai niekada nelieka alkani.

Pietūs visada susideda iš kelių patiekalų. Jaučio moteris laiko valgymą svarbiausia dienos dalimi. Ji nepakęs tuščio stalo, būtinai patieks karštą patiekalą ir vakarienei.

Vaikščioti pas ją į svečius – didelis malonumas. Jaučio moteris turi sukaupusi daug visokių konservuotų gėrybių atsargų. Ji visada ras kuo pavaišinti. Nereikia stebėtis, kad jos namiškiai turi šiokį tokį antsvorį.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpiono ženklo moteris laikosi taisyklės: jeigu sočiai pamaitinsi žmogų, galima pelnyti jo amžiną palankumą. Ji atsakingai žiūri į maisto gaminimo procesą. Perka tik šviežius ir kokybiškus produktus.

Ji kruopščiai išnagrinėja perkamų produktų sudėtį ir kaloringumą. Stengiasi maitinti naudingai ir įvairiai. Pati gali pasisotinti paprastu patiekalu, bet artimiesiems patieks tikrą kulinarinį šedevrą.

Pagal skonį ir apipavidalinimą jos patiekalai gali būti pavyzdžiu bet kuriam restoranui. Ji yra tikra kulinarijos meistrė.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Vėžio ženklo moteriai virtuvė – pati jaukiausia ir ramiausia vieta namuose.

Maisto gaminimas jai yra savotiška meditacija ir būdas pabėgti nuo problemų.

Savo virėjos karjerą ji pradeda nuo vaikystė, padėdama motinai. Kuo didesnė auga, tuo ryškiau atsiskleidžia jos kulinarinis talentas.

Nenustebkite, jeigu ji pavaišins jus Centrinės Amerikos patiekalu ar sudėtingu azijietišku desertu. Maisto gaminimas jai yra šiaip sau hobis, o mėgstamas užsiėmimas, kuris niekada nenusibosta.

2021 12 02 14:54
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt