antradienis, birželio 15 d.
Dėl kokių skirtingų priežasčių įvairių Zodiako ženklų vyrai vengia rimtų santykių?
Alfa.lt

Merginos dažnai skundžiasi, kad kuriant santykius vyrai nerodo iniciatyvos. Vis dėlto kiekvieno Zodiako ženklo atstovas gali turėti slaptų priežasčių, dėl kurių vengia užmegzti rimtą ilgalaikį ryšį

Pavyzdžiui, AVINO ženklo vyrai būna azartiški siekdami išrinktosios ir nori bet kuria kaina ją užkariauti. Tačiau jie niekada nežengs pirmo žingsnio, jei moteris jų nedomina.

JAUČIAI dažniausiai myli vieną kartą, todėl norėdami pradėti santykius, jie ilgai svarsto visus „už“ ir „prieš“, vertindami, ar jam ši mergina tinkama. O kai kurie šio ženklo atstovai ilgai išgyvena buvusių santykių griūtį.

Vyrai, gimę po DVYNIŲ ženklu, dievina moterų dėmesį. Jiems sunku išsirinkti vieną merginą, nebent juos užvaldo stiprūs jausmai..

VĖŽIAI dažnai patys nesupranta, ką jaučia savo išrinktajai. Jų nuotaika periodiškai kinta, kaip ir jausmai moteriai, kurią kartais dievina, o kartais ignoruoja ir nekreipia į ją dėmesio.

LIŪTO ženklo atstovams pirmoje vietoje – karjera. Jie nepradeda santykių ir tuo labiau nekuria šeimos, kol po kojomis neturi tvirto finansinio pagrindo.

Gimusiems po MERGELĖS ženklu jaunuoliams puikiai sekasi bendrauti su moterimis, bet ne kurti su jomis santykius. Dažnai tai įvyksta prieš jų valią, nes kai juos atstumia, jiems būna sunku palikti „draugystės“ zoną.

SVARSTYKLIŲ ženklo vyrai, aiškindami savo nenorą turėti partnerę, kalba apie atstūmimo baimę. Jiems sunku susitaikyti su tokia situacija, kuri atneša tikrų emocinių sukrėtimų.

SKORPIONAI būna labai nepatiklūs, nes kažkada mylimoji juos įskaudino. Tokie vyrai yra linkę kurį laiką pabūti vieni, kad vėl atgautų dvasinę pusiausvyrą.

ŠAULIAI negalvoja apie rimtus santykius ir vedybas, jiems labiausiai patinka neįpareigojantis laiko leidimas geroje kompanijoje. Jiems būna svarbiau fizinis artumas, o ne dvasinis.

OŽIARAGIAI yra egoistai, jie nepasiruošę atsisakyti savo laisvalaikio ir pomėgių dėl merginos. Jie mėgaujasi viengungio gyvenimu ir nemano, kad turėtų kažką keisti.

VANDENIAI vargiai parodys iniciatyvą, nes dažnai jie pirmieji nutraukia santykius, o tai labai įskaudina išrinktąją. Jaunuoliai, gimę po šiuo ženklu nenori, kad panašios situacijos kartotųsi.

ŽUVŲ ženklo vyrai neskiria moteriško flirto nuo paprasto draugiško bendravimo. Net tada, kai išrinktoji ryžtasi pati žengti pirmą žingsnį, šio ženklo atstovai jos elgesį supranta neteisingai

2020 10 31 14:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt