penktadienis, rugpjūčio 14 d.
Druidų medžių horoskopas
Alfa.lt

Keltų žyniai druidai tikėjo, kad gamtoje gyvena dievai, kurie žmonėms nuolatos siunčia tam tikras žinutes. Manyta, kad tam tikru laikotarpiu gimę žmonės yra susiję su vienu ar kitu šventu medžiu, todėl į tai atsižvelgdami sudarė medžių horoskopą. Įdomu tai, kad kone kiekvienam medžiui yra priskiriami net du gimimo datų periodai – druidai tikėjo, kad gamtos cikliškumas yra pasikartojantis.

Eglė (sausio 2-11 d. ir liepos 5-14 d.)

Eglės laikotarpiu gimę žmonės paprastai būna užsispyrę ir siekiantys savo tikslo. Šie žmonės moka atsiriboti nuo viso pasaulio, pasižymi puikiu analitiniu mąstymu, optimizmu. Po šiuo ženklu gimusiais žmonėmis tikrai galima pasikliauti: jie niekada nesulaužys duoto pažado, o nelaimėje neatsisakys pagelbėti.

Skirpstas (sausio 12- 24 d. ir liepos 15-25 d.)

Šiuo laikotarpiu gimę žmonės yra labai šeimyniški ir norintys padėti kitiems. Nors šio ženklo atstovai yra ganėtinai reiklūs kitiems žmonėms, tačiau jie patys gali atiduoti visą save. Po Skirpsto ženklu gimę žmonės jautriai reaguoja į nesėkmes, todėl ne visada yra linkę rizikuoti.

Kiparisas (sausio 25-vasario 3 d. ir liepos 26-rugpjūčio 4 d.)

Kiparisai yra nepataisomi svajotojai, todėl neretai būna išsiblaškę ir užuomaršos. Šiuo laikotarpiu gimę žmonės nebijo vienatvės – jiems ji yra tiesiog būtina. Kiparisai nori turėti pakankamai asmeninės erdvės, nes priešingu atveju tampa irzlūs.

Topolis (vasario 4-8 d. ir rugpjūčio 5-13 d.)

Topoliai lengvai prisitaiko prie naujos gyvenamosios vietos ir pasikeitusių aplinkybių – po šiuo ženklu gimę žmonės yra labai tvirti. Vis dėlto, jie labai anksti pradeda bijoti senatvės ir mirties, todėl į pasaulį gali žvelgti pesimistiškai.

Celtis (vasario 9-18 d.ir rugpjūčio 14-23 d.)

Po šiuo ženklu gimę žmonės nebijo sunkumų – jie randa išeitį net ir iš pačios beviltiškiausios situacijos. Celčiai įprastai būna kūrybingi, pasižymintys kritiniu mąstymu, todėl jie gali džiaugtis sėkme įvairiose gyvenimiškose srityse.

Pušis (vasario 19-29 d. ir rugpjūčio 24-rusėjo 2 d.)

Šiuo laikotarpiu gimę žmonės gali pasigirti gabumais efektyviai planuoti savo laiką, todėl jiems sekasi įvairiose srityse. Pušys sugeba be didelių pastangų įgyvendinti net ir pačius beprotiškiausius sumanymus, joms sekasi ir karjeroje, ir asmeniniame gyvenime.

Ieva (kovo 1-10 d. ir rugsėjo 3-12 d.)

Ieva moka džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka: net ir tada, jei atrodo, kad viskasklostosi ne taip, kaip buvo numatyta, po šiuo ženklu gimę žmonės visuomet sugeba rasti išeitį. Ievoms nėra sunku prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių, todėl jos gali džiaugtis bet kokioje situacijoje.

Liepa (kovo 11-20 d. ir rugsėjo 13-22 d.)

Liepos yra labai apsukrios, todėl joms sekasi įvairiose srityse. Šio ženklo atstovai geba susikurti patogų gyvenimą net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Netikėtumai tik dar labiau verčia judėti į priekį: jei viskas klostosi be didelių pastangų, Liepoms paprasčiausiai gali būti nuobodu.

Ąžuolas (kovo 21 d.)

Ąžuolai yra labai gyvybingi ir drąsūs, pasižymintys puikia intuicija. Šio ženklo atstovai niekada neleis, kad kiti juos laikytų bailiais, todėl jie yra linkę rizikuoti. Ąžuolai yra mandagūs ir svetingi, tačiau jiems yra sunku sukurti monotoniškus santykius.

Lazdynas (kovo 22-31 d. ir rugsėjo 24-spalio 3 d.)

Nors Lazdynai iš pažiūros yra trapūs, tačiau pirminis įspūdis yra labai klaidingas. Iš tiesų šio ženklo atstovai yra labai ištvermingi, gebantys pakelti net ir labai skausmingus likimo smūgius. Lazdynai pasižymi puikia atmintimi ir imlumu mokslams, todėl jiems sekasi kone visose srityse.

Šermukšnis (balandžio 1-10 d. ir spalio 4-13 d.)

Šermukšniai yra labai savarankiški, jiems sunku priimti kitų žmonių pagalbą. Po šiuo ženklų gimę žmonės yra patikimi, mokantys saugoti paslaptis, todėl aplinkiniai jais labai pasitiki. Šermukšniai neretai yra stokojantys humoro jausmo ir nepatiklūs – apgauti po šiuo ženklu gimusį žmogų yra tiesiog neįmanoma.

Klevas (balandžio 11-20 d. ir spalio 14-23 d.)

Klevai yra labai komunikabilūs, todėl jie nuolat ieško galimybių užmegzti naujas pažintis. Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms puikiai sekasi įvairiose srityse, jie gali tapti tiesiog nepakeičiamais klientų aptarnavimo specialistais ar mokytojais.

Riešutmedis (balandžio 21-30 d. ir spalio 24-lapkričio 2 d.)

Riešutmedžiai nėra linkę ieškoti kompromisų, todėl su šio ženklo atstovu labai lengva susiginčyti. Jei šiuo laikotarpiu gimę žmonės kenčia, jie tikrai ras būdų, kaip apkartinti gyvenimą kitiems. Riešutmedžiams nėra būdinga empatija, tačiau šio ženklo atstovams puikiai sekasi tikslieji mokslai.

Jazminas (gegužės 1-14 d. ir lapkričio 3-11 d.)

Jazminams labai sunku nustygti vietoje, todėl jie nuolatos ieško naujų veiklų. Šio ženklo atstovai atrodo linksmi ir nerūpestingi, tačiau neapsigaukite: Jazminams būdingas labai stiprus atsakomybės jausmas.

Kaštonas (gegužės 15-24 d. ir lapkričio 12-21 d.)

Kaštonams būdingas įgimtas teisingumo jausmas: jei jie pastebi, kad kas nors elgiasi netinkamai, tikrai nenutylės. Kartais šio ženklo atstovai visai to nenorėdami nuteikia kitus žmones prieš save, tačiau jie tikrai nebandys pagerinti savo reputaciją.

Uosis (gegužės 25-birželio 3 d. ir lapkričio 22-gruodžio 1 d.)

Uosiai puikiai žino, ko jie nori, ir dar geriau žino, ko tikrai nenori. Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms būdingas ypač didelis užsispyrimas, kuris gali turėti neigiamą poveikį įvairioms gyvenimo sritims.

Skroblas (birželio 4-13 d. ir gruodžio 2-11 d.)

Skroblams nėra sunku palikti gerą įspūdį – jiems dažniausiai nė nereikia stengtis. Po šiuo ženklu gimusius žmones nuolat kankina baimė, kad jie gali suklysti, todėl Skroblams būdingas ypač didelis atsargumas ir stiprus atsakomybės jausmas.

Figmedis (birželio 14-23 d. ir gruodžio 12-20 d.)

Po šiuo ženklu gimę žmonės pasižymi maloniu būdu, todėl jie yra nuolatos apsupti žmonių. Figmedžiai yra realistai, todėl jiems nėra sunku įgyvendinti savo sumanymus – šiuo laikotarpiu gimę žmonės visuomet įvertina galimas pasekmes, todėl ne visada yra linkę rizikuoti.

Beržas (birželio 24 d.)

Beržai yra gana santūrūs, niekam neperšantys savo įsitikinimų. Po šiuo ženklu gimę žmonės puikiai prisitaiko prie įvairių gyvenimo aplinkybių – jie puikiai jaučiasi ir ramiame vienkiemyje, ir šurmulingame didmiestyje.

Obelis (birželio 25-Liepos 4 d. ir gruodžio 23-sausio 1 d.)

Po šiuo ženklu gimę žmonės įprastai būna labai jausmingi, tačiau linkę slėpti savo vidinius išgyvenimus. Obelims nėra būdingas materializmas, šio ženklo atstovai nuolat ieško tokios veiklos, kuri teiktų kiek įmanoma didesnį malonumą.

Alyvmedis (rugsėjo 23 d.)

Alyvmedžiai įprastai turi tvirtą nuomonę, kurią pakeisti yra praktiškai neįmanoma. Po šiuo ženklu gimę žmonės nuolat plečia savo akiratį, juos galima sudominti labai įvairia veikla.

Bukas (gruodžio 21-22 d.)

Po šiuo ženklu gimę žmonės yra labai jaunatviški ir gyvybingi. Jie pasižymi išradingumu ir gebėjimu suktis iš bet kokios situacijos, todėl jiems puikiai sekasi kone visose sferose.

Horoskopai.patarimu pasaulis.lt

2020 07 03 13:18
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt