pirmadienis, spalio 25 d.
Du Zodiako ženklai, tarp kurių atstovų būna daugiausia nevykėlių
Alfa.lt
Pixabay.com
Nusiminusi

Vieniems gyvenime pasiseka, visi tikslai pasiekiami lengvai, o kitiems tenka desperatiškai kovoti už savo laimę. Atrodo, kad jie tikri nevykėliai.

Astrologai tiki, kad žmogaus likimas daugeliu atžvilgių priklauso nuo to, po kuriuo Zodiako ženklu jis gimė.

Tam pritaria ir populiari aiškiaregė Juna. Nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų du Zodiako ženklai vis lieka likimo nepamylėti ir dėl to jie pasijunta tikri nevykėliai.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai yra protingi, tikslingi ir gana pajėgūs užtikrintai kopti karjeros laiptais. Jei ne vienas didelis „bet“, kuris trukdo Dvyniams pasiekti sėkmę – tai nepasitikėjimas savimi. Netikėjimas savimi žudo visus šių žmonių talentus. Dvyniai mano, kad jiems vis tiek nepavyks pasiekti norimų aukštumų, todėl net neverta bandyti. Laikui bėgant ši pozicija juos paverčia neišmanėliais ir tinginiais, kurie iš tikrųjų nieko nesugeba pasiekti.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Žvaigždės Skorpionui numatė labai sunkų likimą. Šio Zodiako  ženklo visą gyvenimą vargo ir kankino aplinkinius savo nepasitikėjimu, pavydu, keliamais skandalais. Dažnai konflikto priežastis jie sugalvoja patys. Dėl to jie turi labai mažai draugų, kolektyvuose Skorpiono ženklo atstovai  tampa „baltomis varnomis“. Viskas nebūtų taip blogai, jei jie mokėtų pripažinti savo klaidas ir jas ištaisyti ateityje. Todėl, pavyzdžiui, sunaikinę vieną savo santuoką, jie vėl lipa ant to paties grėblio, įsigydami naują partnerį. Tai reiškia, kad ir naujieji santykiai baigsis skyrybomis. Be to, dėl visų Skorpiono bėdų visada kaltas bet kas kitas, tik ne jis pats.

Zinoti.lt

2021 06 20 11:54
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt