ketvirtadienis, rugsėjo 24 d.
E-cigaretė „it bomba“ sprogo kišenėje - 37 metų amžiaus tėtis patyrė trečio laipsnio nudegimus
tiesa.com
facebook nuotrauka

37 metų amžiaus tėtis Richardas Binghamas sako, kad akimirka, kai jo elektroninė cigaretė susilietė su raktais, buvo tarsi bombos sprogimas - laimei tą dieną jis dirbo Whitingtono ligoninėje šiauriniame Londone.

Tėtis aprašė bauginantį momentą, kai elektronė cigaretė sprogo jo kišenėje, norėdamas perspėti žmones saugiai jas naugoti.

Rangovas Richardas Binghamas, patyręs trečiojo laipsnio nudegimus, kai e-cigaretė susilietė su jo raktais, sako: „buvo jausmas, tarsi mano kišenėje būtų sprogusi bomba“.

Randai, sudarkę jauno vyro kūną visam gyvenimui, neleis jam pamiršti šios bauginančios istorijos. „Aš išgirdau keistą cypimą ir pūkšėjimą. Apsidairiau ir garsiai paklausiau, kas tai per garsas“, - pasakojo Richardas.

„Tada garsas sustojo ir staiga pajutau karštį kišenėje - iškart žinojau, kas vyksta. Aš bandžiau išimti prietaisą iš kišenės, bet jis degino mano ranką, tad negalėjau jos ištraukti."

37 metų Richardas, laimei, tuo metu dirbo Whitingtono ligoninėje šiauriniame Londone ir buvo skubiai gydomas A&E. "Visi man padėjo, kai stengiausi nusiauti batus, kad galėčiau nusimauti kelnes, bet jau buvo per vėlu - jau buvau smarkiai apdegęs.

Ligoninės darbuotojai liejo vandenį ant mano kojos", - tęsė jis. „Viskas įvyko taip greitai, aš niekada nejutau tokio skausmo. Aš dabar galiu juoktis iš jo, bet niekada nebuvau toks išsigandęs - tai buvo tarsi mano kišenėje sprogo bomba."

Dabar jis prisijungė prie Londono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos remdamas „Gaminių ir saugos standartų biuro“ kampaniją, skirtą pabrėžti galimą pavojų, kylantį naudojant elektronines cigaretes.

Richardo mergina dirba „vape“ parduotuvėje, tačiau, nepaisant to, jis nežinojo, kad sąlytis su metaliniais daiktais gali privrsti šiuos prietaisus sprogti.

Jis pridūrė: „Aš maždaug ketverius metus jas naudojau, tad mačiau vaizdo įrašus, kuriuose jos sprogsta, bet jūs tiesiog nesitikite, kad taip ims, ir atsitiks.

Man turbūt pasisekė, nes šiaip visada turėjau monetų ar raktus kišenėje - tiesiog nemanau, kad žmonės supranta pavojus."

2020 02 17 20:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt