ketvirtadienis, kovo 4 d.
Etiketo horoskopas: kurio Zodiako ženklo atstovė gali būti tikra dama?
Alfa.lt

Šį kartą astrologai jums pateikia savo vertinimą, kurio Zodiako ženklo atstovei yra lengviausia tapti tikra dama ir elgtis ne prasčiau už karalienę Elžbietą, o kurio Zodiako ženklo atstovės tiesiog nesutvertos aukštakulniams ir mandagiems pokalbiams. Įdomu?

12 vieta – Vandenis

Jei jaunąją Vandenio ženklo atstovę pavadinsi panele, ji, ko gero, ims ir įsižeis – jau tiek laiko, kai ji kuria nutrūktgalviškos ir spontaniškos merginos įvaizdį. O, pasirodo, viskas veltui! Vis dėlto kartais gali būti, kad ji elgsis lyg dama, tačiau būkite atsargūs, daug šansų, kad ji tik apsimeta tokia, o širdyje slepiasi pašėlusi ir nesuvaldoma siela.

11 vieta – Dvyniai

Dvyniai, kaip žinote, tiesiog nesugeba suvirškinti griežtų taisyklių ir formalumų, todėl damos įvaizdis yra mažai tikėtinas. Jei Dvynių atstovei teks užmegzti santykius su tikru džentelmenu, gali būti, kad artimiausiu metu keisis ne Dvynių manieros, o partneris. Dvyniai ne tik patys nemoka gyventi pagal taisykles, bet jie nesupranta ir kitų, kurie laikosi nerašytų taisyklių, visur atvyksta laiku ir paiso socialinių normų.

10 vieta – Avinas

Jei Avinas ir yra ponia, tada tik geležinė. Bet greičiau jau ji bus ne dama, o tiesiog gera vadovė – juk šie du titulai dažnai persipina. Avinė gali būti bauginanti, gali būti dominuojanti, ji moka valdyti ir nurodinėti.

Tai nebūtinai yra blogai – darbe šio ženklo atstovės gali būti puikios vadovės, tikslios, konkrečios, veiklios. Etiketas šioms moterims yra tik laiko gaišimas, visgi, jei artėja svarbus susitikimas, Avino ženklo moteris gali nuspręsti, kad kelias valandas ji gali persikūnyti į nepriekaištingą damą.

9 vieta – Mergelė

Netikėtas astrologų pastebėjimas! Klasikinėje astrologijoje Mergelės apibūdinamos kaip pedantiškos ir smulkmeniškos moterys, todėl atrodytų, kad jos ir yra tikrosios damos. Tačiau mūsų astrologai teigia, kad visa tai yra melas: Mergelės kitų akyse dažniausiai nori atrodyti kaip tikros damos, bet iš tikro tokiomis būti netrokšta. Dažnai jas pastebėsite už tvirto vyriško peties, elegantiškas, bet kartu nematomas. Kas žino, ką jos galvoja?

8 vieta – Jautis

Čia yra tas atvejis, kai „raguotas“ ženklas iš tikro ragų neturi. Jautis norėtų mokėti elgtis elegantiškai, tačiau šaltumas ir atstumo laikymasis Jaučio ženklo moterims nėra prie širdies. Juk nenuoširdumas – tai būdas prarasti pusę gyvenimo džiaugsmo! Jautės moterys mano, kad gyvenimą reikia gyventi atvira širdimi, todėl nors ir iš prigimties taktiškos, jos nepretenduoja į tikros damos titulą.

7 vieta – Šaulys

Šaulio ženklo atstovės yra klasikinis pavyzdys, kaip galima tobulai apgauti. Jos pasižymi geležine drausme, aiškiomis moralinėmis vertybėmis, tačiau reikalui esant, Šaulės geba akimirksniu įvertinti situaciją ir suprasti, kaip būtų geriausia elgtis.

Todėl paviršutiniškai stebint Šaulio moters elgesį, galima pagalvoti kad ji yra tikra dama. Vis dėlto ji yra realistė, suprantanti, kad elegancija – tik įvaizdis. Jei tai nėra būtina, ji mieliau užsiims naudingomis veiklomis nei skirs jėgų ir laiko, kad kažkam įrodytų, jog yra tikra dama.

6 vieta – Vėžys

Garbingą vidurinę vietą šiame sąraše užima Vėžio ženklo moterys, kurios moka patikimai dėvėti tikrų damų kaukę. Kartais gali atrodyti, kad jos jau gimė būdamos damos. Tačiau, tiesą sakant, tai tik viena iš keičiamų kaukių – kai reikia apsisaugoti, Vėžės apsimeta esančios nepasiekiamos ir žvelgia į visus iš aukšto. Kai to nereikia, Vėžio moteris pasikeičia į kažką kitą.

5 vieta – Skorpionas

Lyderių-damų penketuką pradedame su Skorpiono ženklo atstovėmis, tai moterys, kurios labai nori būti damomis ir joms tai pavyksta. Kita vertus, jos labai nori išsaugoti ir savo Zodiako ženklo reputaciją – apgaulę, įkūnytą klastą. Šios dvi savybės – elegancija ir klasta – nedera tarpusavyje. Bet Skorpionui tokie nesutapimai nerūpi.

Skorpiono ženklo moterys naudojasi abiejų savybių teigiamomis pusėmis, kad gautų tai, ko joms reikia. Juk karalienė Viktorija buvo elegantiška, bet pabandykite įrodyti, kad ji nebuvo žiauri ir kupina paslapčių? Taip ir čia – jos naudoja visus savo ginklus, kuriuos turi.

4 vieta – Ožiaragis

Ožiaragio ženklo atstovėms visai nedaug pritrūko iki trejetuko. Visata dosniai padalijo damai reikalingų savybių, tačiau kažkodėl Ožiaragių arsenalą papildė ir savikritikos strėlinė. Dėl to Ožiaragio ženklo moterys visą laiką mano, kad jos yra ne tokios geros damos, kokios galėtų būti.

Gal reikia būti nuoširdesnei, gal supratingesnei, Ožiaragio moteris tikrai ras dėl ko sau papriekaištauti. Damos ir elegantiškos ponios įvaizdis galėtų būti kasdienis jos palydovas, tačiau viską gadina kritika sau.

3 vieta – Liūtas

Garbinga trečioji vieta ir bronzos medalis atiteko Liūto damai. Niekas negali išmušti jos iš vėžių ir iš jos karališkojo įvaizdžio. Vienintelis dalykas, kuris privers Liūto ženklo moterį sunerimti, tai kitos panelės pasirodymas netoliese.

2 vieta – Svarstyklės

Rafinuotas skonis, puikios manieros, įgimta aristokratija ir – svarbiausia – gebėjimas kalbėtis su žmonėmis taip, kad jie iškart pasijustų labai nereikšmingomis asmenybėmis. Visgi Svarstyklės nusileidžia vienam ženklui.

1 vieta – Žuvys

Garbingą pirmąją vietą užima Žuvys, kurios jau gimsta būdamos tikros damos. O gal tiesiog nusileidžia į Žemę ant auksinės skraistės. Net jei Žuvis gimė vienkiemyje be elektros, ji vis tiek yra tikra dama ir elegancijos įsikūnijimas.  

2021 02 17 11:53
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt