penktadienis, balandžio 16 d.
„Facebook“ žymės informaciją apie COVID-19
BNS

Bendrovė „Facebook“ pradės etiketėmis žymėti pranešimus apie vakcinas, išplėsdama savo kampaniją kovai su bendrovės platformose skelbiama su COVID-19 susijusia dezinformacija.

„Facebook“ vadovas Markas Zuckerbergas pirmadienį paskelbė pranešimą, kad pranešimai apie vakcinas iš Pasaulio sveikatos organizacijos bus žymimi etiketėmis „patikima informacija“. Jos bus rašomos anglų ir dar penkiomis kalbomis. Daugiau kalbų bus pridėta per artimiausias savaites.

„Pavyzdžiui, žymėsime pranešimus, kuriuose kalbama apie vakcinų nuo COVID-19 saugumą, nurodančius, kad prieš patvirtinant leidimą platinti vakcinas nuo COVID-19 yra atliekami tyrimai dėl jų saugumo ir veiksmingumo“, – paaiškino M. Zuckerbergas.

Socialiniame tinkle taip pat bus pridėtas įrankis, padėsiantis vartotojams pasiskiepyti. Jo pagalba vartotojai galės gauti informacijos kur ir kada jie gali pasiskiepyti nuo COVID-19.

„Facebook“ ir „Instagram“ sulaukia kritikos, kad leidžia platinti prieš vakcinaciją nukreiptą propagandą ir per lėtai dorojasi su dezinformaciją. Tinklai dažnai prie tokių žinučių prideda nuorodų į patikimus faktus, žymi jas perspėjamosiomis žymomis ir taiko kitas varžomąsias priemones. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 03 15 19:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt