ketvirtadienis, sausio 28 d.
Feng Shui patarimai, kaip namuose sukurti harmoniją
tiesa.com

Prasidėjus naujiems metams verta atnaujinti ne tik gyvenimo būdą, bet ir savo aplinką. Manoma, jog geriausius patarimus tobulai namų energijai ir harmonijai sukurti siūlo Feng Shui filosofija, kilusi iš Kinijos. Vogue.com pateikė svarbiausius Feng Shui patarimus tiems, kurie savo namus nori pripildyti ramybės ir jaukios atmosferos.

Pirmiausiai turėtumėte žinoti, jog netvarka – didžiausias jūsų namų priešas. Sutvarkykite visus kampus, kuriuose prisikaupę nereikalingų daiktų, ir išvalykite juos. Pagal Feng Shui, netvarkingos namų erdvės ar nereikalingi daiktai trukdo teigiamos energijos cirkuliaciją. Prisminkite savo namuose tvarkos stokojančius kampus ir skirkite jų išvalymui po 10-15 minučių per dieną.

Taip pat verta žinoti, jog įėjimas į namus ir erdvė, esanti prie durų, negali būti apkrauta batais ir kitais daiktais. Feng Shui filosofija mokina į namus įsileisti teigiamą energiją, kurios patekimą apkrautas įėjimas sutrikdytų.

Įneškite į savo namus žalumos, kuri jūsų erdvei suteiks gyvumo bei gaivesnio oro. Augalas kambaryje leis palaikyti švaresnį orą ir suteiks jam daugiau harmonijos. Dekoruojant kambarį taip pat nepamirškite, jog paveikslai ant sienų neprivalo kabėti vienoje tvarkingoje linijoje. Pagal Feng Shui, savo oazę paversite įdomesne ir gyvesne, jei meno kūrinius ant sienų iškabinsite netobulai.

Turbūt esate ne vienintelis, pas kurį namuose galima rasti sulūžusių daiktų ir namų apyvokos priemonių. Siekdami sukurti savo erdvėje harmoniją, tokius daiktus privalote sutvarkyti. Jūsų namuose negali būti nieko neveikiančio ar netvarkingo, todėl sutaisykite sulūžusias buitines priemones ir net susiūkite suplyšusius rūbus.

Dėliojant kambaryje baldus verta atsiminti, jog, pavyzdžiui, miegamajame lovos statymas turi kelias svarbias taisykles. Lovą patariama statyti taip, kad virš vietos, kurioje dedate galvą, būtų atrama, o lova nestovėtų su durimis vienoje linijoje. Manoma, jog taip sukursite saugumo jausmą ir ramybę miego metu.

Feng Shui taip pat pataria įsigyti dekoracijų, kuriose tekėtų vanduo. Tam puikiai tinka fontanas, kuris turėtų būti statomas, pavyzdžiui, svetainėje priešais duris, tačiau jokiu būdu ne miegamajame. Šioje filosofijoje tekantis vanduo asocijuojasi su materialine gerove.

2016 01 09 08:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt