sekmadienis, spalio 25 d.
Finansų horoskopas: kurių Zodiako ženklai turi šansų praturtėti lapkritį
Alfa.lt

Astrologai įsitikinę, kad lapkričio mėnesį žvaigždės daugeliui Zodiako ženklų padės pagerinti jų finansinę situaciją, tačiau šis periodas bus sėkmingas ne visiems: kai kurių ženklų atstovams teks stipriau susiveržti diržus.

Lapkričio mėnesį finansinės padėties pagerėjimo gali tikėtis ŠAULYS. Jei planuojate investuoti, tą geriausia daryti iki lapkričio 22 dienos, nes šiuo laikotarpiu galima tikėtis didžiausios finansinės sėkmės. Nors Šauliui mėnuo bus tikrai pelningas, tačiau astrologai įspėja su pinigais elgtis kiek įmanoma atsargiau.

Merkurijaus judėjimas LIŪTUI žada finansinės padėties pagerėjimą. Didžiausių pinigų srautų galima tikėtis pirmąją ir paskutinę lapkričio savaitę. Tikėtina, kad šiuo laikotarpiu pinigų tikrai netrūks, tačiau būtent tai gali tapti pagrindine ginčų su artimaisiais priežastimi.

MERGELĖ taip pat gali tikėtis teigiamų finansinių pokyčių. Tikėtina, kad lapkričio mėnesį šio Zodiako ženklo atstovai atras efektyvių būdų, kaip sėkmingai investuoti pinigus.

SKORPIONUI neteks jaudintis dėl pinigų trūkumo. Šio Zodiako ženklo atstovų laukia tikrai pelningas laikotarpis, tačiau tam tikri įvykiai gali turėti įtakos pinigų srauto sumažėjimui. Astrologai ragina per daug neatsipalaiduoti.

DVYNIAI gali tikėtis gausaus sąskaitos papildymo: iki lapkričio 22 dienos dėl pinigų tikrai neteks nerimauti. Nors pagrindines Dvynių pajamas sudarys gaunamas atlyginimas, tačiau šio Zodiako ženklo atstovai taip pat gali pasvarstyti ir apie papildomo darbo galimybes.

ŽUVYS turės daugybę finansinio augimo galimybių. Pinigų bus galima gauti iš pačių netikėčiausių šaltinių, tačiau svarbu būti atsargiems: šiuo laikotarpiu galite susidurti su sukčiais.

JAUČIUI savo finansine padėtimi taip pat neteks skųstis, tačiau svarbu nusiteikti, kad teks sunkiai dirbti. Astrologai pataria daugiau dėmesio skirti gerų santykių su kolegomis puoselėjimui.

SVARSTYKLĖS lapkričio mėnesį gali tikėtis praturtėjimo: šiuo laikotarpiu Svarstyklės pinigus trauks tarsi magnetas. Astrologai žada, kad finansinės padėties gerinimui neteks skirti ypatingo dėmesio, tačiau su pinigais vertėtų elgtis atsakingai.

Lapkričio mėnesį VĖŽYS tikrai negalės skųstis pernelyg prasta finansine padėtimi, tačiau šeimoje gali kilti ginčų dėl finansų paskirstymo. Gali tekti iš naujo susidėlioti prioritetus ir ieškoti kompromisų.

AVINAS lapkričio mėnesį negalės pasigirti pakankamai gerais finansiniais ištekliais, todėl šis laikotarpis gali būti gana sudėtingas. Šiuo laikotarpiu geriausia sumažinti savo išlaidas ir vengti nereikalingų pirkinių.

Nors lapkričio mėnesį OŽIARAGIS dirbs tikrai sunkiai, tačiau siekiant geresnės finansinės padėties gali tekti susidurti su įvairiomis kliūtimis.

VANDENIO

finansinė padėtis lapkričio mėnesį nebus pakankamai stabili. Nors mėnesio pabaigoje situacija gali pasikeisti, tačiau astrologai pataria būti taupiems ir vengti brangiai kainuojančių pirkinių.

2020 10 16 10:43
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt