sekmadienis, kovo 7 d.
Galingiausia moteris pagal Zodiako ženklą
Alfa.lt

Jėga tradiciškai buvo laikoma vyrų privilegija.  Bet tai nereiškia, kad moteris negali jos valdyti, tiesiog apie šią savybę nėra dažnai užsimenama ir kalbama kaip apie kažkokią „moterišką“ galią. Kaip priklauso gebėjimas valdyti šią galią nuo žmogaus Zodiako ženklo? Kas gali būti laikoma stipriausia moterimi?

AVINAS

(03 21–04 20)

Avini ženklo moterys, kaip ir galima buvo nuspėti, yra laikomos labai stipriomis. Taip, negalima priešintis ugningam temperamentui – jos užsispyrusios, moka eiti link užsibrėžto tikslo ir naikinti savo kelyje pasitaikiusias kliūtis. Būna, kad joms būdinga fizinė jėga, tačiau svarbiausia yra sugebėjimas bet kokiomis priemonėmis pasiekti savo.

Ir vis dėlto – Avino moteris yra itin nepriklausoma, taip pat ir nuo kitų nuomonės, ji neprisitaikys prie aplinkybių, partnerio reikalavimų. Jos stiprybė glūdi tvirtume ir pasitikėjime savimi bei savo tikslu.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Ožiaragio ženklo moterys taip pat išsiskiria atkaklumu ir sugebėjimu įgyvendinti savo planus. Jos sugeba rasti sprendimą sunkiausiose situacijose, pasinaudodamos savo analitiniu mąstymu.

Žinių, informacijos kaupimas ir sugebėjimas numatyti – tai yra šio ženklo moterų galios komponentai. Be to, Ožiaragio moterys nemėgsta veikti kompanijoje, mieliau renkasi individualų kelią, o tai sukuria įspūdį, kad jos yra visagalės.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Energijos jėga būdinga Vandenio ženklo moterims. Jos sugeba pritraukti daug dėmesio, apsupti save tinkamais žmonėmis, būti įvykių centre. Jos yra tarsi magnetas, kurio visi siekia, ir tai joms tik suteikia jėgų.

Vandenio moteris sugeba išeiti iš sunkios padėties kaip nugalėtoja, jai patinka žaisti su ugnimi ir imtis dalykų, kurių kitos atsisakė, o kitų akyse ji tampa dar stipresnė.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionai laikomi vienu paslaptingiausių ir nenuspėjamiausių ženklų, o šio ženklo moterims priskiriamas meilės magnetizmas, galimybė pritraukti patinkantį vyrą, jį užburti.

O nuo čia jau nėra toli ir iki valdžios ar milžiniškos įtakos – ne tik vyrams, bet ir ištisoms bendruomenėms. Todėl Skorpiono ženklo moterys taip pat dažnai apibūdinamos kaip galingos, visų pirma, išryškinant jų įtaką.  

2021 01 20 12:32
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt