pirmadienis, gegužės 10 d.
Galvoti apie blogus dalykus yra tas pats, kaip svajoti apie nemalonumus
Alfa.lt

Nuolat piešdamas savo vaizduotėje neigiamus scenarijus, baimindamasis, kad įvyks kažkas negero, žmogus nevalingai pritraukia tą blogį į savo gyvenimą. Ne veltui sakoma: „Atsitiks tai, ko labiausiai bijai!“. Žodžiai ir mintys turi jėgos, jie sugeba pakeisti tikrovę. Todėl labai naudinga galvoti apie tai, kas gera..

Galvoti apie blogį, vadinasi, svajoti apie negerus dalykus. Taip sutverta mūsų psichika arba pasąmonė.

Jeigu nuolat bijote kažko blogo, jūs kuriate savo ateities paveikslą.

Jeigu nuolat bijosite, kad jus gali išduoti, apgauti, pamesti, tai jūs tuo pačiu kursite ateities vaizdą tokį, kokį matote. Tai yra tarsi jūsų subjektyvios realybės programavimas.

Daugybė psichologinių eksperimentų ir mokslinių tyrimų įrodė, kad jeigu labai gerai galvosite apie savo vyrą (ar žmoną), tai tas žmogus bus visada jums ištikimas. Jei manysite, kad jis mylintis, rūpestingas, tai jis kaip tik toks ir taps. Galbūt dabar jis daro klaidų ir kartais elgiasi ne visai garbingai, bet jūsų tvirtas tikėjimas juo pakeis jo pasąmonę.

Ar prisimenate pasakojimus apie „užkalbėtą vandenį“? Kai žiniuonė „užkalbėdavo“ vandenį ir duodavo jo atsigerti sergančiajam, tas netrukus pradėdavo taisytis.

Patys „užkalbėkite“ viską – vandenį, maistą, savo namų atmosferą, deginkite smilkalus, žvakes. Tegul jūsų mylimas žmogus būna apsuptas jūsų pozityvo, tikėjimo ir meilės!

Išoriniai žodžiai (kalba) ir vidinės mintys sugeba keisti jūsų realybę, jūsų sąmonę ir jūsų artimuosius.

Tuo reikia tikėti ir tikrai verta veikti pozityvia kryptimi.

Svajokite apie tai, ko jūs iš tikrųjų norite, net jeigu jums atrodo, kad tai visai neįmanoma, ra6o „Econet“.. Paverskite svajones apie geruosius savo mylimo žmogaus bruožus kasdiene praktika, nepasiduokite smulkiems nusivylimams, nenuleiskite rankų, nes šiame pasaulyje viską įmanoma pasiekti su tikėjimu ir meile.

Tik tam prireiks nemažai laiko, teks ugdyti kantrybę, tikėjimą, gailestį ir supratimą. 

2021 04 12 08:10
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt