antradienis, birželio 2 d.
Gegužės mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
Alfa.lt

Gegužės mėnuo bus nelengvas šeimyninių ir dalykinių santykių išbandymo metas. Tie ryšiai, kurie atlaikys visus pavasario sunkumus ir rūpesčius, pasižymės tvirtumu ir ilgalaikiškumu. Mėnuo bus nelengvas visiems, įspėja žymus astrologas Pavelas Globa. Įžymybėms ir vadovaujančius postus užimantiems žmonėms teks įrodinėti savo sugebėjimus būti lyderiais ir mokytis iš savo klaidų.

Bandymai permesti atsakomybę ir finansinius rūpesčius kitiems sukels pasipiktinimą ir protestus.

Nuo gegužės 9 iki 30 dienos, kaip perspėja Pavelas Globa, nepatartina imti jokių paskolų, pirkti nekilnojamojo turto ar labai brangių daiktų į kreditą, skolinti pinigų. 

AVINAS

(03 21–04 20)

Gegužės 1–12 dienos gali būti ypač sudėtingos tiems, kurie gimė balandžio 8–12 dienomis. Mėnesio pradžioje svarbu nepervargti ir racionaliai paskirstyti savo jėgas per visą dieną.

Kovo mėnesį gimę Avino ženklo atstovai galės viską suspėti, jei parodys ypatingą aktyvumą gegužės 7–22 dienomis. Negalima pasikliauti vien tik „geru horoskopu“, reikia ir paplušėti dėl savo sėkmės profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.

Avinams, gimusiems balandžio 13–19 d., reikės tris kartu pagalvoti ir tik po to tarti savo žodį, ypač paskutinę mėnesio dekadą.

Gimusiems balandžio 13–16 d. neverta kurti planų, nes jie vis tiek galės bet kuriuo momentu pasikeisti.

Avinams patartina saugoti kraujagysles, ypač galvos, vengti intelektualinio ir emocinio pervargimo, atsargiai naudotis elektros prietaisais, nežaisti su fejerverkais ir kitais daiktais, galinčiais lengvai užsidegti ar sprogti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Gegužės mėnesį Jaučiui bus būdingas gyvybinių jėgų antplūdis ir vidinio „Aš“ suaktyvėjimas, noras sparčiai judėti į priekį septynmyliais žingsniais. Tai padės jam įveikti bet kokius sunkumus. Tačiau reikia nepamiršti, kad „audrą ir veržimąsi“ greitai pakeičia pervargimas, lėtinių ligų paūmėjimas ir kiti nemalonūs reiškiniai.

Jaučio laukia perspektyvios pažintys, įdomios išvykos ir naujos idėjos, tik reikės atsiminti, kad gegužės 1–22 dienomis vykusios derybos turės būti pratęstos ir tik tada bus priimti vienokie ar kitokie galutiniai sprendimai. Be pratęsimų gali pasibaigti tik gegužės 16–21 dienomis vyksiančios derybos.

Jautis galės pasinaudoti „teise suklysti“ ir imtis tokių veiksmų, kuriems negalėjo pasiryžti ilgą laiką. Jeigu tada viskas klostysis puikiai, vadinasi, pavyko surasti teisingą sprendimą. Jeigu reikalai strigs, vadinasi, neverta jais užsiimti artimiausiais metais.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Dvyniai gegužės mėnesį galės pakeisti savo gyvenimą į gerą ir net suteikti jam egzotiškų atspalvių.

Neverta karštligiškai demonstruoti aktyvumo, nes jiems vis tiek nepavyks laiku susidoroti su visais susikaupusiais darbais . Geriau daryti viską per daug neskubant.

Gegužės gale Dvyniai atsidurs „rizikos zonoje‘. Jų tyko dezorientacija, painiava, sumaištis, prarandamos savo ambicijų realizavimo galimybės.

Šiuo sunkiu periodu reikės pasistengti suvokti, kad realybė neprivalo būti tokia, kokią ją įsivaizdavote. Galbūt kai kuriuose dalykuose patekote į aklavietę

Nieko baisaus. Tik reikia kreiptis pagalbos į tuos, kas realiai (o ne pagal reklaminius skelbimus) moka įveikti analogiškus sunkumus, ir paklausyti profesionalų patarimų. Anksčiau ar vėliau iliuzijos išsisklaidys, o įgytas sugebėjimas įveikti gyvenimo sunkumus liks su jumis visam laikui.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Gegužės mėnuo bus sėkmingas visiems Vėžio ženklo atstovams, kurie nesėdės sudėję rankų, o konstruktyviai pasinaudos tomis galimybėmis, kurias jiems suteiks likimas.

Nereikia laukti malonės iš aplinkinių. Patys aktyviai kurkite sau veiklos sritį, plėskite savo bendravimo ratą ir įsijunkite į jums įdomius užsiėmimus.

O tiems, kurie mėgsta atsikalbinėti ir sėdėti be užsiėmimo, gegužės mėnuo gali susiklostyti ne itin palankiai. Neverta leisti pasireikšti klaidingam išdidumui ir egoizmui, negalima per daug mėgautis azartiniais žaidimais ir kitomis pramogomis, nes jos gali greitai pakirsti sveikatą ir sužlugdyti karjerą.

Šalia tų išbandymų, Vėžiui dar teks ištverti neigiamą valdžios atstovų požiūrį dėl konfrontacijos su jėgomis, kurių dalimi jis bus nevalingai tapęs tuo metu.

Venkite bet kokių pykčio apraiškų, dėmesingai įsiklausykite į vyresnių giminaičių patarimus. Jie padės be didelių nuostolių įveikti visus to meto sunkumus.

Jeigu vyresni draugai jums pasiūlys laikinai išnykti iš jūsų įprastos aplinkos, tai galite drąsiai paklausyti jų gelbstinčio patarimo.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Daugumai Liūto ženklo atstovų 2020 metų gegužė bus geras mėnuo įvairiais atžvilgiais. Likusiems sėkmė nusišypsos paskutinę šio mėnesio savaitę. Jie pajus jėgų antplūdį, ryžtą savo ketinimams įgyvendinti.

Visus rugpjūčio mėnesį gimusius liūtus likimas aktyviai palaikys . Pajutę aplinkui meilės atmosferą, jie galės pasireikšti pedagoginėje srityje, autoriniuose meno projektuose, užmegzti kontaktų su įtakingais asmenimis. Šis periodas bus palankus asmeninių pasiekimų prezentacijai, poilsiui, kelionėms ir išvykoms.

Liūtui gali kilti problemų dėl atvirai diktatoriškų užmojų, puikybės ir garbėtroškos. Nereikia tikėtis palankumo iš oficialios valdžios. Kategoriškai draudžiama žaisti azartinius žaidimus – šansai išlošti ar sėkmingai užbaigti finansines machinacijas praktiškai bus lygūs nuliui.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Gegužės mėnesį Mergelė galės pajusti nematomą likimo palaikymą. Ji jaus pasitikėjimą savo jėgomis. Ir tik visai pasyvūs šio ženklo atstovai negaus jokios naudos iš palankių žvaigždžių. Tie, kurie intensyviai triūs, neabejodami savo sėkme, sugebės patraukti į save aplinkinių dėmesį ir padaryti puikią savo pasiekimų reklamą.

Sėkmė taip pat lydės tuos Mergelės ženklo atstovus, kurie kreipsis pagalbos į aukštesnes instancijas, jų prašymai bus atidžiai išnagrinėti.

Išvykos švietimo ir pažintiniais tikslais bus sėkmingos, ypač jeigu jos buvo numatytos seniai.

Gegužės pabaigoje Mergelei vis dėlto teks susidurti su nedideliais sunkumais. Veikiausiai teks sumažinti bendravimo ratą arba atsisakyti darbo, kurio sėkmė visiškai priklauso nuo viso kolektyvo suderintų veiksmų. Taip pat gali atsirasti potvarkių ar įstatymų, kurie stabdys jūsų firmos veiklą. Nenusiminkite, nes, kaip žinote, viskas praeina, greitai praeis ir šie nemalonumai.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Svarstyklėms niekas neturi sutrukdyti elgtis taip, kaip joms atrodo tinkama. Kai kas siūlys daugiau ilsėtis, kiti patarinės, kaip reikia dirbti.

Gegužės pradžioje Svarstyklės pasijus traukiančios „lyną“ kovoje dėl valdžios, pirmavimo profesinėje srityje ar šeimyniniame gyvenime. Galimas trumpalaikis (2 3 dienų) jėgų išsekimas.

Gegužės 6–15 dienos gali būti sudėtingos Svarstyklėms – didelis pavojus tapti „mainų figūra“ svetimame žaidime. Dabar neverta pasikliauti tais, kurie palaikydavo anksčiau, neverta tikėtis, kad bus patenkintos asmeninės ambicijos. Finansinių ir materialių bei techninių resursų trūkumas, apskritai būdingas vienai ar kitai šakai, pastebimai apsunkins Svarstyklių judėjimą link užsibrėžto tikslo.

Į pagalbą ateis vyresnio amžiaus giminės, patyrę kolegos arba laikinai nedirbantys pensininkai. Jeigu kreipsis į juos apie gegužės 20 dieną, Svarstyklės galės sėkmingai išspręsti savo problemą.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionui paskutinį pavasario mėnesį bus gana sunku sutarti su aplinkiniais ir pasiekti abipusio supratimo. Ypač per pirmąsias dvi gegužės dekadas jis pastebės, kad aplinkiniai galvoja kitaip ,nei jis norėtų, ir neteikia jokios reikšmės jo nuomonei, kas gali skaudžiai pažeisti jo savimeilę. Nuo gegužės 20 dienos intelektualiniai nesutarimai gali peraugti į kovą dėl valdžios, tai ypač liečia šeimyninius santykius

Skorpionas rizikuoja susidurti su tiesiogine kliūtimi savo profesiniam ir kūrybiniam savarankiškumui. Dauguma buvusių sąjungininkų ir bendražygių bus pasirengę imtis jam nenaudingų veiksmų arba atvirai stoti prieš jo iniciatyvą. Pasiekęs sėkmės vienu atsitiktiniu atveju, jis rizikuos prarasti visą savo projektą ar verslą, todėl dabar geriau nestoti į atvirą kovą su varžovais ir konkurentais.

Šiaip gegužės mėnuo Skorpionui žada būti gana pozityvus ir aplinkiniai teisėtai laikys jį „laimės kūdikiu“.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Gegužės mėnesį pavasarinis jėgų antplūdis padės Šauliui pasiekti puikių rezultatų bet kokioje veikloje. Sėkmė lydės jį visą mėnesį, bet stipriausiai likimo palaikymą jis jaus gegužės 13–16 dienomis.

Šaulio gyvenime ir toliau išliks kaustančių aplinkybių, kurioms pašalinti prireiks ištvermės, kantrybės ir sugebėjimo bet kokiomis sąlygomis veikti maksimaliai produktyviai. Dabar ne laikas tikėtis aplinkinių palaikymo. Jiems patiems reikės Šaulio pagalbos. Jam patartina vengti demonstruoti aroganciją bet kokiose gyvenimo sferose (taip pat meilės ir finansų), stengtis būti taktiškesniam santykiuose su artimaisiais ir draugais.

Gegužė bus išbandymų ir pagundų mėnuo. Geriems dalykams teks padėti pastangų, o blogi ir žlugdantys projektai iš pradžių augs kaip ant mielių. Patartina gegužės mėnesį nesiimti jokių naujų veiklų, jeigu nenori būti įtrauktas į nemalonias istorijas.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Paskutinio pavasario mėnesio pradžia Ožiaragiui nebus paprasta. Šefas nenorės tinkamai įvertinti jo pasiekimų, o aplinkinius pradės erzinti jo persona. Jam reikės vengti susirėmimų tiek namuose, tiek ir darbe.

Svarbiausiu nemalonumų šaltiniu gali tapti egoizmas ir savų galimybių pervertinimas.

Venkite garbėtroškų, užsispyrusių, save įsimylėjusių žmonių, neleiskite prasiveržti įniršiui ir valdingumui, kantriai išklausykite ir viršininkus, ir pavaldinius. Įsidėmėkite, kad jūsų šansai valdyti arba kontroliuoti situaciją dabar bus lygūs nuliui. Todėl visą savo valią turite nukreipti į savų reakcijų kontrolę. Jeigu sugebėsite suvaldyti savo emocijas, jūs pasieksite neįtikėtinos pergalės visuose sunkumuose ir galiausiai įveiksite jus erzinusį chaosą.

Gruodžio mėnesį gimę šio ženklo atstovai gyvens šį mėnesį įprastu ritmu, be ypatingų sukrėtimų ir reformų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Pirmoji gegužės savaitė Vandeniui bus dvejopa. Viena vertus, likimas pateiks puikių galimybių išsiveržti į lyderius ir visu balsu pareikšti apie save. Kita vertus, apmaudi klaida, kurią išprovokuos nereikalingi, agresyvūs ir skuboti veiksmai, gali iškelti grėsmę jo siekiamam tikslui. Reikia būti atidiems ir apdairiems.

Sausio mėnesį gimęs Vandenis nuolat susidurs su nepatikima informacija ir griežta kritika savo atžvilgiu. Reikės būti atidžiam bendraujant su užsakovais. Gresia didelis pavojus, kad jie gali suklysti, pateikdami pirminius duomenis ir formuluodami užduotį.

Stabilų palaikymą gaus tie, kurie yra gimę vasario 15–17 dienomis. Jiems pavyks demonstruoti savo optimizmą, kilnią dvasią ir lyderio sugebėjimus, įkvėpti bendraminčius didiems darbams.

Valdžios struktūrų atstovai ir išmintingai mąstantys vyresniosios kartos žmonės bus pasirengę suteikti „karjeros liftą“ jaunesniems vandeniams.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvims yra prasmės pasinaudoti trumpalaikiu „palankiu vėju“, kuris išpūs jų bures pirmąją gegužės dekadą. Praktiški žingsniai, kuriuos šio ženklo atstovai žengs tuo metu, paskatins asmeninį vystymąsi ir padės daryti profesinę karjerą.

Demonstruokite ištikimybę savo principams ir patys sudarykite palankias sąlygas savo tikslų įgyvendinimui.

Žuvis, gimusias gegužės 9–15 dienomis sėkmė lydės visą mėnesį, su sąlyga, kad jos pačios aktyviai sieks naujų profesinių aukštumų, stiprins savo dalykinę reputaciją.

Žuvims teks padėti nemažai pastangų, kad surastų Aukso vidurį tarp įvairių galimybių ir būtinybės vienu metu judėti dviem kryptimis.

Gegužė bus gana nesėkmingų meilės nuotykių „kairėje“ mėnuo. Ieškantys jų įsipainios į tokias komplikuotas situacijas, kokias galima pamatyti tik teatrinėse komedijose.

2020 04 28 16:46
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt