šeštadienis, liepos 11 d.
Gegužės mėnesio horoskopas
tiesa.com

Vis daugiau šilumos, žalumos, žiedų ir artėjančios vasaros nuojauta išskiria gegužę iš kitų metų laikų, o visata skriejančios planetos žmonėms šį mėnesį žada kitus išskirtinumus gyvenime.

Astrologinė prognozė – gegužės mėnesio horoskope.

Avinas

Avinams gegužė bus teigiamas ir perspektyvus laikotarpis, nors kartais bus sunku suprasti, kas dedasi aplinkui. Reikėtų pasistengti įžvelgti palankias situacijas, kuriomis nepasinaudoti būtų tikra nuodėmė. Venkite elementarių klaidų, kitaip visos galimybės nueis velniop.

Darbe gali nervinti rutina, norėtis greito rezultato, galite susidurti su dviprasmybėmis, tai itin tikėtina per pirmąsias 10 mėnesio dienų. Turėtų netrūkti įdomios veiklos, apibendrinant – gegužė bus stabili ir užtikrinta.

Nedidelė konflikto tikimybė su artimu ir brangiu žmogumi, jeigu taip įvyktų – nereikėtų paversti šios situacijos tragedija. Jeigu elgsitės ne karštakošiškai, viskas greitai išsispręs.

Jautis

Galimas momentas, kai artimiausia ateitis taps labai sunkiai prognozuojama ir nenuspėjama, bus reikalingi skubūs ir užtikrinti sprendimai. Nenustebkite gavę naują darbo pasiūlymą ar dar ką nors, kas žada reikšmingų permainų.

2017-ųjų gegužę darbinė veikla Jaučiams gali suteikti daug įvairiausių emocijų, neturėtų kilti sunkumų bendraujant net su tais žmonėmis, su kuriais iki šiol bendros kalbos neradote arba jautėte jiems antipatiją. Venkite netinkamo elgesio, jo pasekmės bus neatitaisomos.

Asmeniniai santykiai klostysis gana spalvingai ir dinamiškai, bet ne visada taip, kaip tikėjotės. Patartina suplanuoti tai, kas pradžiugintų artimiausių žmonių ratą – gal tai vakarėlis šeimos nariams ir draugams.

Dvyniai

Pavasario pabaiga yra tinkamas laikas Dvyniams įgyvendinti įvairius sumanymus, nepatartina atidėlioti planų, prarasti pasitikėjimą artimais žmonėmis ir savimi. Per didelis aktyvumas gali būti problemų priežastimi.

Darbe ar versle reikėtų peržiūrėti įvykdytas užduotis – tokiu atveju galite pastebėti, kad tai, ko ilgai siekėte, jau išsipildė. Tinkamas laikotarpis planavimui, deryboms. Veidmainystė ir egoizmas gali griauti ne tik planus, bet ir jau pasiektus rezultatus.

Širdies reikaluose – šviesa ir lengvumas, reikėtų apmąstyti bent artimiausios ateities perspektyvas su brangiausiu žmogumi, būkite dėmesingi ir švelnūs. Vienišiams reikšmingesnių permainų gegužę nenusimato.

Vėžys

Įvairiose situacijose reikėtų išlaikyti neutralumą, bus vienas kitas momentas kai reikės imtis atsakomybės. Svarbiausia - būti savimi, o ne vadovautis kažkieno nustatytais standartais. Būkite atidūs ir aktyvūs, tada pasiekti norimus rezultatus bus lengviau.

Mėnesio vidurys bus palankiausias laikas užsibrėžtų trumpalaikių tikslų vykdymui, sėkmė priklausys ir nuo Jūsų požiūrio į kai kuriuos dalykus. Nepatartina palikti nepabaigtų darbų, bandyti kelias užduotis vykdyti vienu metu.

Asmeniniuose santykiuos pernelyg dažnai jausmai bandys užtemdyti protą, nereikėtų pasiduoti emocijoms. Šaltas protas turėtų būti geriausias Jūsų draugas, nederėtų vengti atsakomybių. Vienišiems žmonėms galimos radikalios permainos.

Liūtas

Palankios sąlygos sudėtingoms situacijoms, tačiau tai nereiškia, kad jos baigsis blogai. Galimi pokyčiai, jų nereikia bijoti, nors permainos tiesiogiai gali paliesti ne tik Jus, bet ir artimiausių žmonių ratą. Venkite pernelyg didelio jaudulio, jis gali užgožti sveiką protą.

Pasistengus galima labai daug pasiekti darbe, tačiau galima trumpalaikė motyvacijos stoka – nepasiduokite jai. Vertindami rezultatus pirmiausiai apžvelkite savo, o tik po to – kitų veiksmus. Geriau nesiskolinti ar neskolinti pinigų.

Santykiuose su artimiausiais žmonėmis svarbiausia išlaikyti pusiausvyrą net jeigu kas nors bandys išmušti iš vėžių.

Mergelė

Gali atrodyti, kad visa aplinka tik ir stengiasi, kad Jums būtų geriau, kad nematoma ranka viską pasuka Jums naudinga linkme. Netrūks palankių galimybių, gali tekti rinktis, kuria iš jų pasinaudoti šiuo metu geriausia.

Tik dar kartą įsitikinsite, kad profesinėje veikloje einate teisingu keliu, nors kelyje ir netrūksta kliūčių, reikės įdėti pastangų norint aplenkti tuos, kurie nuolat su Jumis konkuruoja bei bando pergudrauti. Nesėkmės darbe galimos, bet jų padariniai neturės didesnės reikšmės.

Širdies reikaluose galima situacija, kai trūks aiškumo – ypač mėnesio pradžioje. Neskubėkite daryti išvadų, kalbėkitės su artimiausiais žmonėmis. Tiesiog idealus metas spręsti šeimyninius reikalus. Galimas netikėtas kvietimas į didžiulę šventę.

Svarstyklės

Gegužė gali tapti nepamirštamu laikotarpiu, laukia spalvingi ir gana keisti įvykiai, emocijų balanse – ryški teigiamų jausmų persvara. Viskas turėtų klostytis gana nuosekliai, be situacijų, kai tenka sukti galvą dėl pasirinkimo.

Dare gali tekti iš naujo persvarstyti savo taktiką, ar teisingai dirbate, elgiatės su aplinkiniais nepriklausomai nuo to, kokią poziciją užimate: tai galioja ir direktoriams, ir valytojams. Nesileiskite užvaldomi tinginio.

Santykiai klostysis gerai, sulauksite šanso parodyti savo geriausias savybes, būkite dėmesingi artimiausiems žmonėms, tačiau nereikėtų įsivelti į tokias situacijas, kuriose reikėtų pernelyg didelės žmonių kontrolės. Galimos naujos pažintys.

Skorpionas

Gali būti gana neįprastas, tačiau ne mažiau įspūdingas laikotarpis: galimos permainos, kurios priklausys ne tik nuo Jūsų, bet ir kitų žmonių veiksmų. Susidūrus su problemomis, visada pagalvokite apie alternatyvų sprendimo būdą – jis visada yra.

Permainos galimos ir profesinėje veikloje, kuri iš principo bus sėkminga. Tereikia laikytis įsipareigojimų, vengti išsišokimų ir ginčų – tokia taktika nebus raktas į sėkmę. Nesklandumai tikėtini, bet jie išsisklaidys taip greitai, kaip rytinis rūkas.

Širdies reikaluose gali tekti imtis iniciatyvos, nepatartina pernelyg ilgai abejoti. Jeigu bandysite manipuliuoti žmonėmis – geruoju nesibaigs. Nepasiduokite tokiai pagundai net ir tada, kai ji bus stipri, o tai yra tikėtina gegužę. Kitaip greitai suprasite, kad esate vieniši ir nepageidaujami.

Šaulys

Laukia vandenynai pozityvumo, reikėtų rezultatų analizės – nenustebkite supratę, jog visa, kas gera, yra ne palankių aplinkybių, o Jūsų veiksmų pasekmės. Pernelyg didelių permainų šiuo metu geriau neplanuoti, nepraraskite budrumo.

Tikėtinos užduotys, profesinėje veikloje pareikalausiančios maksimalių pastangų ir visų turimų sugebėjimų. Nereikėtų mažinti tempo ar vengti atsakomybės – tai ne tik pagerins Jūsų reputaciją, bet ir neutralizuos priešus, jeigu jų turite. Gali keistis santykiai su vadovybe, o jeigu vadovaujate Jūs – su pavaldiniais.

Sėkmingas laikotarpis šeimoje, artimųjų ir draugų bei rate. Tačiau didelėse kompanijose ne visada rasite džiaugsmą, bus akimirkų, kai norėsis romantikos, pabėgimo dviese kuo toliau. Taip ir padarykite!

Ožiaragis

Gegužę gali būti momentų, kai bus sunku suprasti, kas vyksta aplink: įvykių srautas dali būti didžiulis, kažką nuspėti bus skunku. Geriausia taktika esant tokioms aplinkybėms – nepanikuoti, neprarasti šalto proto, atsirinkti svarbiausius dalykus ir susikoncentruoti į juos.

Kasdienėje veikloje taip pat reikėtų išskirti aiškius prioritetus ir sutelkti į juos dėmesį, stengtis išlaikyti dabartines pozicijas, pasitaikius galimybei – jas tinkamai išnaudoti, tai garantuotų Jums geresnę padėtį..

Apibūdinant romantiškus jausmus gegužę labiausiai tiktų toks apibūdinimas: „nesuprantu nieko, bet man tai patinka“. Išties, kartai jokio paaiškinimo nereikia, tereikia mėgautis tuo, kas vyksta. Būkite savimi ir santykiai su artimiausiais žmonėmis klostysis puikiai.

Vandenis

Kalbant sporto terminais, 2017-ųjų gegužė bus laikas, kai Vandenis įgys daug daugiau pranašumų prieš savo tiesioginius varžovus, todėl pergalė kone užtikrinta. Bet nepatartina užmigti ant laurų net ir tada, kaip sekasi puikiai.

Darbe nebus problemos, kurios negalėtumėte išspręsti ir tai tik patvirtins Jūsų pripažinimą, reputaciją, sugebėjimus. Tiesa, pirmoje mėnesio pusėje gali atrodyti, kad kai kas vyksta ne taip, kaip planavote, tokiu atveju patartinas žvilgsnis į situaciją kitu kampu.

Dabar yra tinkamas metas pakloti pamatus tam, kad vėliau (tikriausiai jau kitą mėnesį) artimiausi Jūsų žmonės bus dar laimingesni. Tai turėtų būti labai unikali situacija.

Žuvys

Dėl palankaus planetų išsidėstymo Žuvys gali tikėtis sėkmės net ir rizikingiausioje veikloje. Svarbu veikti originaliu būdu, sistemingai, tai bus pelningiausia ir veiksmingiausia strategija. Mėnuo sėkmingas, tereikia naudotis patirtimi, mokytis iš kitų klaidų.

Darbo srityje būtų prasminga skirti dėmesio ateities perspektyvoms, nereikėtų pernelyg vargintis dėl nedidelių rūpesčių, tačiau tai nereiškia, kad reikia juos ignoruoti. Atliksite net užduotis, kurioms, kaip atrodė ligšiol, neturėjote gabumų.

Asmeninių santykių sferoje dabar neverta eksperimentuoti, svarbiausia būti sąžiningiems, gali prireikti Jūsų atsidavimo artimam žmogui. Kai kurie įvykiai gali pareikalauti pasitikėjimo savimi ir mokėjimo laiku reaguoti.

2017 04 30 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt