penktadienis, liepos 1 d.
Geros manieros: kuriems Zodiako ženklams jų trūksta
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Kam trūksta gerų manierų?

Žmogus vertinamas pagal tai, kaip jis elgiasi, kaip bendrauja su aplinkiniais. Gerą įspūdį kitiems gali padaryti tik tie žmonės, kurie žino, kokiose situacijose ir ką dera daryti, kaip kultūringai reaguoti į įvairius kitų pasisakymus ir veiksmus.

Tačiau ne visi asmenys yra įsisavinę etikos normas ir moka elgtis mandagiai bei kultūringai. Tokių dažniausiai pasitaiko tarp 4 Zodiako ženklų atstovų.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Šio Zodiako ženklo atstovai save laiko išskirtiniais žmonėmis.

Vandenis mato savyje tik privalumus, o kituose tik silpnybes. Į kitus žmones jis žiūri iš aukšto ir laiko juos menkesnėmis asmenybėmis, todėl nesivargina bendrauti pabrėžtinai mandagiai ir taktiškai, kad parodytų jiems pagarbą.

Vandenis tiesiai į akis pasakys, ką galvoja, nesirinkdamas švelnių žodžių.

Dėl tokio jo tiesmukiškumo ir atvirumo kitiems atrodo, kad jam trūksta gerų manierų.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Zodiako ženklo žmonės gali elgtis kultūringai, gali būti mandagūs, kai to nori ir stengiasi . Bet šiaip Šaulys yra karšto būdo. Kai jis dėl ko nors supyksta ar užsiplieskia, tada pamiršta geras manieras ir ima elgtis grubiai, kartais net per daug agresyviai,.

Šaulys sugeba kai kurių diskusijų ar ginčų jį dominančiomis temomis metu smarkiai susierzinti, jei kas nors nesutinka su jo nuomone. Tada jis įniršta, nebegirdi kitų ir ima aršiai ginti savo požiūrį. Šaulys stengsis piktais juokeliais, sarkazmu ir įžeidimais priversti priešininką pasitraukti.

Paskutinis žodis turi būti jo. Šaulys niekada nepripažins, kad yra neteisus, net tada, kai pats ima tuo abejoti.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jautis pats tyčia niekada kito žmogaus neįžeis, kol jo kas nors tam neišprovokuos. Tačiau šio Zodiako ženklo atstovai vis tiek negali pasigirti geromis manieromis.

Jautis nieko neišmano apie taktą, mandagumą, santūrumą. Jis visada sako, ką galvoja,be jokio subtilumo, ir būna kategoriškas bet kokiu klausimu. Jei kas nors ims jį kritikuoti, jis atsakys labai griežtai ir grubiai.

Kokį įspūdį apie save sudarys Jautis kitiems, jam nė kiek nerūpi.

AVINAS

(03 21–04 20)

Šio Zodiako ženklo atstovams būdingas karštas būdas, kantrybės stoka ir nepakantumas kitiems.. Jei Avinas sužinos, kad kažkas kaltas dėl jam susiklosčiusių sunkių aplinkybių, tai tikrai nubaus tą asmenį.

Šio Zodiako ženklo žmonės, emocijų užvaldyti, gali būti negailestingi, nesuprasti, ką daro. Jie pasistengs sunaikinti nemalonumų kaltininką, elgdamiesi grubiai ir neatlaidžiai.

Nereikėtų provokuoti Avino, nes jis nesugebės susivaldyti, jei įnirš.

2022 06 04 10:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt