trečiadienis, liepos 6 d.
Godumo horoskopas: klastingiausios merginos pagal Zodiako ženklą
Gražina Vasiliauskienė
Pixabay
Godi mergina

Godumas – visuotinai smerkiama savybė, kurios niekas nepriskiria prie teigiamų bruožų.

Visos merginos tai supranta ir stengiasi elgtis korektiškai, mažinti savo apetitą ir būti saikingos. Tik ne visoms tai pavyksta.

Pasitaiko klastingų merginų, kurios visur vadovaujasi išskaičiavimu ir yra įpratusios nepraleisti savo naudos.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Prabanga ir finansinė nepriklausomybė – šio Zodiako ženklo damų svarbiausi prioritetai.

Jaučio mergina, pasirinkdama partnerį, pirmiausia orientuosis į jo materialinę padėtį. Ji ieškos sau vyro pagal piniginę.

Jeigu vyras bankrutuos, tai Jaučio moteris niekada nepasiliks su juo. Ji iškart jį pames ir ims ieškoti sau naudingesnės partijos.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Lengvabūdės ir bendrauti mėgstančios šio Zodiako ženklo merginos niekada nepraleidžia šansų pradėti gyventi geriau.

Dvynių ženklo damos nuolat keis partnerius, kiekvieną kartą pasirinkdamos vis perspektyvesnį kandidatą. Joms svarbu visada turėti pinigų, kad neprarastų pasitikėjimo savimi ir nereikėtų nerimauti dėl rytojaus.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Paslaptingos šio Zodiako ženklo damos būna labai charizmatiškos. Tuo jos traukia vaikinus ir verčia juos daryti viską, ko jos nori.

Todėl Skorpiono ženklo atstovės visada gyvena gerai, nestokodamos nieko. O gauti viską, ko jos trokšta, joms padeda jų meistriškas sugebėjimas regzti intrigas.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Partnerio skundai, jo pasakojimai apie savo nesėkmes slegia gyvenimo džiaugsmo kupinas Vandenio ženklo damas. Todėl jos ieško sau į porą sėkmingų ir pasiturinčių vyrų.

Taip jos elgiasi ne tik dėl to, kad labai mėgsta pinigus. Vandenio ženklo merginoms svarbu turėti šalia savęs tokį vyrą, kuris jas įkvėptų savo pasakojimais, o ne kankintų ir gadintų nuotaiką visokiais skundais.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šio Zodiako ženklo atstovės pamišusios dėl karjeros ir savo profesinio vystymosi.

Ožiaragio merginos įsitikinusios, kad tik protingieji pasiekia gerų rezultatų ir kad tik didelis atlyginimas daro žmogų sėkmingą, gerbiamą ir visavertį. Būtent tokio kavalieriaus jos ir ieškos, nes tik tokioje draugijoje jos jaučiasi jaukiai ir maloniai.

Šio Zodiako ženklo merginos niekada neims susitikinėti su menkai apsirūpinusiais vaikinais. Jos per daug vertina stabilumą, kad imtų taip rizikuoti.

2022 02 10 14:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt