šeštadienis, liepos 11 d.
Grožio salonai Anglijoje moterims, einančioms gimdos kaklelio tepinėlio tyrimo, siūlo nemokamą bikini zonos plaukų šalinimą vašku
tiesa.com
facebook nuotrauka

Grožio salonai Pinky’s Beauty and Beautique by Riley Anglijoje moterims, einančioms gimdos kaklelio tepinėlio tyrimo, siūlo nemokamą bikini zonos plaukų šalinimą vašku. Toks sprengimas buvo priimtas siekiant kovoti su gimdos kaklelio vėžiu.

Jo’s Cervical Cancer Trust tyrimo duomenimis, 31% moterų vengia darytis šiuos tyrimus jei jų bikini zona - neprižiūrėta. Būtent todėl Katie Pickett, Pinkey’s Beauty salonų savininkė pradėjo „pasigražink savo tyrimui” („preen for your screen”) kampaniją.

Tai - nuostabus gestas, pabrėžiantis, kaip svarbu yra tikrintis dėl šio vėžio. Per dieną užgęsta vidutiniškai dviejų juo sergančių moterų gyvybės, viena iš keturių moterų kasdien praleidžia savo tyrimą. 34-verių metų Kento gyventoja sakė: „Gimdos kaklelio vėžys - tai tabu, apie jį nekalbama.

Taip yra grynai dėl to, kad tai - intymių vietų vėžys. Mes galvojome, kaip galėtume prisidėti prie žinių apie šį vėžį skleidimo. Moterys, pašalinusios plaukus nuo intymių vietų labiau savimi pasitiki, rečiau praleidžia susitikimus su gydytojais. Jau iš šešių moterų, atėjusių pasinaudoti mūsų paslauga ir užsisakiusių tepinėlio tyrimą sulaukėme padėkos už priminimą žodžių”.

The Pink Ladies yra salonas Hempsteade, Kente, ši kampanija bus vykdoma iki Valentino dienos, tačiau Katie tikisi ją pratęsti.

„Žinau, kad mes, merginos, drovimės. Tačiau akimirka drovumo ir gėdos jausmo yra niekis palyginus su tuo, ką gali sukelti praleistas gimdos vėžio tepinėlio tyrimas”, - kalbėjo ji.

2019 02 10 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt